PDA

View Full Version : Pk..



Oxidosiss
09-07-2008, 15:58
Witam, na wstępie powiem że były już kiedyś takie propozycje, ale chciałbym je odświerzyć. Otóż problem tkwi w tym : Włączam pk i włącza pk kolega. Bijemy jedną osobe i obaj mamy pk. Problem jest w tym, by można było zrobić że ja z tym gościem który też ma pk bijemy osobe która nie ma pk, to nie bijemy się nawzajem.. Ja bije z 500 ms 427 ek ( ja mam 597 lvl ) i chcąc zabić 427 ek niechcący zabijam 500 ms bo wale w tego ek i przyokazi w osobę, którą nie chce zabić. Troche bez sensu :(

Hiphophominid
09-07-2008, 16:03
Ustaw sie tak zeby nie bic swojego kolegi : )

Splaxor
09-07-2008, 16:18
Jak dla mnie zła propozycja. Elementami walki PVP jest także ostrożność. Trzeba walczyć patrząc na kolegę, a nie tylko SPAM, SPAM i SPAM.

master kallhi
09-07-2008, 16:43
Mogło by być że walimy w osobe którą zaznaczylismy ale też troche źle ... ;/ bo jak więcej pk to nie idzie wszystkich zabić.
Ja jestem za wprowadzeniem Party ,nie wiem dlaczego na APO nie można party ...

Rybka
09-07-2008, 18:13
Niestety nic z tym nie zrobisz a jak wiesz że był taki temat to po co znowu nabijasz posty i piszesz go jeszcze raz ? A jeżeli o to chodzi to co chcesz zrobić żeby nie bić kolegi ? Może party ? żal . . . Przez party było bardzo dużo Crash na Apo więc to odpada a innych możliwości nie ma. Najpierw musiałoby to wejść na Rl żeby było tu.

Siilimka
09-07-2008, 18:18
Witam, na wstępie powiem że były już kiedyś takie propozycje, ale chciałbym je odświerzyć. Otóż problem tkwi w tym : Włączam pk i włącza pk kolega. Bijemy jedną osobe i obaj mamy pk. Problem jest w tym, by można było zrobić że ja z tym gościem który też ma pk bijemy osobe która nie ma pk, to nie bijemy się nawzajem.. Ja bije z 500 ms 427 ek ( ja mam 597 lvl ) i chcąc zabić 427 ek niechcący zabijam 500 ms bo wale w tego ek i przyokazi w osobę, którą nie chce zabić. Troche bez sensu :(

Jak bys zauwazył powstal temat o wprowadzeniu PARTY. Wytlumacze ci o co w tym chodzi bierzesz party z kolega i wlaczacie obaj pk na tym gosciu ktorego chcecie walic. Nie walicie siebie na wzajem bo macie jak wczesniej wspomnialem ze soba party. Wiec nie wiem po co zakladasz 2 temat. Prkatycznie o tym samym

Adzio
10-07-2008, 22:29
Wiem co to znaczy ubić niechcący kumpla... i być zabitym niechcący przez kumpla! Jestem za wprowadzeniem party
@Splaxor
Ciekawe jak uważać jak sie bije w okolo 5-10 osób.. Proste nie dasz spama nie ubijesz chyba że koleś się nie umie uhać
Sorka, że mówie tu o party no ale tak poprostu uważam i już

Booster
10-07-2008, 22:35
Powinno byc dodane cos takiego War party - pk team ;> to by rowiazalo takie problemy ;d moze nowa propozycja dla mortissa ? ale i tak on **** czyta w tym dziale Napisz to w Dziale premium pod tematem - czekamm miesiac na pacca .... napewno przeczyta ;)

Listek
12-07-2008, 15:14
Propozycje dotyczące srvera 7.6 składamy tutaj (http://forum.toproste.pl/showthread.php?t=27146).

Zamykam.