PDA

View Full Version : Wprowadzenie Systemu Party na APO



Blinder Najt
09-07-2008, 16:59
Kto jest za wprowadzeniem systemu party na apo? ja jestem mozna by bylo sie lac w city i robic walki;p a nie tylko na arenie:D fajnie by bylo moim zdaniem...

GladeQ
09-07-2008, 17:05
Z tego co ja słyszałem to system party już kiedyś był na apo, ale został wycofany, bo były straszne lagi od tego :< Zaznaczam NIE. Po co zmieniać jak teraz jest dobrze i nikt nie narzeka.

@Rybka
Zawsze z twoich postów sie śmieje. Dlaczego? Są takie głupie.

@Siilimka
Weź wyjdź z tego forum plx :< To co napisałaś, bardziej Ciebie dotyczy.

Siilimka
09-07-2008, 17:11
Jest plus i minus tej decyzji mozna by robic masowki w city nie walac swoich kolegow. Ale tez jest minus moglo by cie bic z 100 naraz gdyz by siebie nie bili nawzajem. jednak jestem za ;]

Blinder Najt
09-07-2008, 17:16
Ale przecież by sie dodawało kolegów do party :] wiec by sie walilo tego kto jest w party. no i co ma pk pewnie

Wolfale
09-07-2008, 17:57
System party zapewne crashował, dlatego został skasowany i raczej go nie będzie ; )

Rybka
09-07-2008, 18:25
1. Jest taki temat tam zobacz wypowiedzi
2. Party powoduje Crashe
3. Wiem dlaczego chcesz te party ale nie można tego wprowadzić.
4. Tak by było fajnie gdyby nie te uszkodzenia servera przez te Party
5. Party było kiedyś i szkodziło serverowi
6. Chcesz się pobić bez Skulli to idź sobie na arene
7. Nie zakładajcie już tych tematów bo NIE WEJDZIE TO W ŻYCIE!

Adzio
10-07-2008, 22:35
Tak jak wyżej jest "+" i "-"
+ jest taki że by się nei biło swoich kolegów podczas walki
- niestety były by lagi i crashe, ale może dalłoby się to wyeliminować
Zaznaczam Tak!

Patrol32111
10-07-2008, 22:51
no bo podkarpacki to taki pro ots że szoook -.-*na 15 poziomie l-lowki są uzbrojone w SD żalll-.-* są tutaj pro hiroł gracze - nekuś itp hity też są pro evul -.-* a powiem to tak ten ots jest kijowy -.- jedynie co dobre w nim to tani dosyć długi pacc ;] to jedyna jego zaleta i pewnie tak dużo osób przyciąga ;] ale i tak wole Pe***za (po co gwiazdki?") żebym nie reklamował żekomo OTS'a -.- apo to głupi dosyć głupi ots a jak ktos powie mi "Wypie*****" z ots jak ci nie pasuje to już to zrobiłem ;] bo tu 300 da się wbić w tydzień -.- pro evul level

to wszystko up było żeby wam pokazał jak mortis i exod i inni starają się żeby ots mógł mieć jak najwięcej rzeczy ;]

co do sądy jak all panowie up nie wejdzie w życie bo to kiczowy ots hehe

ale jestem na tak bo jakby cos pokąbinowali w rzeczach i wywalil niepotrzebne rzeczy to by poszło i crash/kick nie było by -.- PROO APO !!! jestem na tak

Turek
10-07-2008, 22:57
1. Jest taki temat tam zobacz wypowiedzi
2. Party powoduje Crashe
3. Wiem dlaczego chcesz te party ale nie można tego wprowadzić.
4. Tak by było fajnie gdyby nie te uszkodzenia servera przez te Party
5. Party było kiedyś i szkodziło serverowi
6. Chcesz się pobić bez Skulli to idź sobie na arene
7. Nie zakładajcie już tych tematów bo NIE WEJDZIE TO W ŻYCIE!


1. I co masz downa?
2. A Ty powodujesz smród.
3. O rly?
4. Tak by było fajnie gdyby nie ciąża Twojej matki.
5. A Ty szkodzisz swojej rodzinie...
6. A Ty idź do banku spermy i zobacz podpis Twojej mamy.
7. Ale jakoś ty wszedłeś... :/

@topic

Jestem na Nie i na Tak.

Na Nie, gdyż znów może spowodować to lagi. Na Tak, gdyż jest to fajna zabawa.

Siilimka
10-07-2008, 23:00
1. I co masz downa?
2. A Ty powodujesz smród.
3. O rly?
4. Tak by było fajnie gdyby nie ciąża Twojej matki.
5. A Ty szkodzisz swojej rodzinie...
6. A Ty idź do banku spermy i zobacz podpis Twojej mamy.
7. Ale jakoś ty wszedłeś... :/

@topic

Jestem na Nie i na Tak.

Na Nie, gdyż znów może spowodować to lagi. Na Tak, gdyż jest to fajna zabawa.

Wiesz co człowieku? Czytam Twoja wypowiedz i ***** Rzal i ból. Wspólczuje Twojej Mamie, gdyz Twwoja wypowiedz swiadczy sama za Ciebie nic dodac nic ujac. Chciales sie popisac jaki Ty kozak jestes i jak komus moze pojechac po rodzinie? Chyba tak.

@ Topic
Rybka powiedzial ze jak sa Crashe to nie ma co o tym juz dyskutowac. Jezeli powstawaly takie debugi to i tak gm nie wprowadzi tego bo ma dużo pracy!
Trzeba cos z ty zrobic! Ale pomysl fajny!

Taker 2.0
11-07-2008, 12:30
W 100% sie zgadzam z autorem! Przyda sie PT, np. na wspólne questy!
100% na TAK

Pozdro!

Petromancer
11-07-2008, 21:12
wez slimka przestan to nie ja z toba pisalem tylko mlodszy brat wes sie odczep proszee !!

Wielki Meteor
11-07-2008, 21:16
Według mnie im więcej takich "drobnych" funkcji tym dla OTSa lepiej, więc jestem za! Chociaż, z drugiej strony jeśli to rzeczywiście powoduje lagi, to już lepiej nie... I znowu smutna refleksja: takie pomysły nie mają szans, chyba, że za parę lat, bo nikomu nie chce się tego wprowadzać. Nie ma chyba sensu zakładać tematów o takie rzeczy, że trzeba w kodzie źródłowym grzebać.

Dogi
11-07-2008, 23:41
Powiem tak... Poco Mortiis i cała ekipa daje jakieś głosowania???!! Było głosowanie z r-keyem większość się zgodziła a r-keya nie ma. Było z APO 8.1 i APO 8.1 nie ma, a teraz jest party system i też jest większość Za i znając życie tego nie zrobią tylko znowu dadzą jakieś nowe głosowanie.!!!!

Listek
12-07-2008, 15:10
Propozycje dotyczące srvera 7.6 składamy tutaj (http://forum.toproste.pl/showthread.php?t=27146).

Zamykam.