PDA

View Full Version : Wprowadzic Limit minutowy na Arenie w City oraz bramka wejsciow?.



Siilimka
09-07-2008, 17:27
Moja propozycja polega na tym ,aby walka na arenie miala jakis ogranicznik czasowy. Nie tak jak dotej pory gracze wala w siebie z 20 min i stwierdzaja ze remis. Albo Gdy Wlaczy, dam przyklad Raiju(705lvl) z Graczem majacym 100lvl i walnie go raz ze sworda i czeka 1 min az ten sie wyucha i bawia sie tak z 15min a w tym czasie moglo by zawalczyc pare-parenascie osó. Tylko jest pytanie ile ten Ogranicznik by wynosił.?

Drugą propozycja jest aby na arenie mogli walczyc gracze powyzej jakiegoś danego lvl np powyzej 100lvl. Bo denerwuje to praktycznie wszystkich jak wjedzie 15lvl z 15lvl i tluka sie tam ze swordow jak i tak wiadomo ze nic z tego nie bedzie. Bloczac przy tym arene.


Prosze o wypowiadanie sie w tym temacie i o pozytywne rozpatrzenie chociaz jednej z dwoch propozycji.

GladeQ
09-07-2008, 17:36
Pomysł dobry ;] Jestem na TAK! Na arenie pvp na ev można się bić 10 min, gdy ktoś bije się dłużej to go wywala. Tak powinno być też na arenie w city ;] A z tym 100lvlem to przesada, myślę, że jak bramka będzie od 50 lvla to będzie dobrze :) Myślę, że GMom spodoba się twój pomysł i go zrealizują ;D

#down
jeszcze wiekszy noob -.-

#down
nie rozmawiaj ze mną, ty jesteś noobem i w ogole... żal dzieciaku

#2x down
mialem na mysli pvp island ;]

Lijo
09-07-2008, 17:40
#up

noob

#up2

moze i jestem noobem ale ty nie lubisz chomikow i jestes picza -,-
#topic

Pomysl moze byc bo wnerwiajace jest to jak jakies typy tluka sie dla jaj 20 min..
Moim zdaniem walka powinna trwac max 10 min.

Siilimka
09-07-2008, 17:42
Pomysł dobry ;] Jestem na TAK! Na arenie pvp na ev można się bić 10 min, gdy ktoś bije się dłużej to go wywala.


Piszac arena pvp masz na mysli arene pod depo czy pvp island :D? Bo mysle ze to tez Mozna wprowwadzic na PVP island

@up
#topic

Pomysl moze byc bo wnerwiajace jest to jak jakies typy tluka sie dla jaj 20 min..
Moim zdaniem walka powinna trwac max 10 min.

Jezeli chodzi o te 20 min to wlasnie o tym mowie wiec czemu to powtarzasz? Moim zdaniem jednak 10min to i tak za duzo mysle ze 5min wystarczy. Sam jednak napisalem to w mojej wypowiedzi (ze ma trwac max 10 min) jednak po namysle stwierdzam ze max 5min

Rybka
09-07-2008, 18:22
Up@ Nie motaj się tak...
Temat@ Na arenie powinna być bramka levelowa od 50 poziomu i limit czasowy 5 minut Jeżeli chcesz się tłóc 1000vs1000 to idź se na pvp island a nie tu.Gdy jakiś z wojowników powie że remis po 2 minutowej walce obaj gracze zostają automatycznie wyżuceni. Co wy na to ?
Jestem na TAK!

Adzio
10-07-2008, 22:39
Oczywiście jestem na TAKKKK! Twoje 2 pomysły są bardzo dobre. Co do levla i czasu walki to można o tym jeszcze podyskutować, ale jak najbardziej powinno to być wprowadzone!!
@down
To nie jest pierdoła... chyba że ty jesteś jednym z tych co lubią grać innym na nerwach. A do roboty co jest ważniejsze?! I tak jak coś zrobią to odrazu kicki i crashe ..

Pempek2
10-07-2008, 22:41
Nie potrzbny temat takie pierdoły piszecie tylko dla nabijania postów nikt Ci nie zrobi takiego czegoś bo są ważniejsze rzeczy do roboty.

Mortiis
11-07-2008, 11:36
na wszystkich arenach maksymalnie mozna przebywac 10min pozniej jest kick i bylo tak od zawsze, wiec nie opowiadajcie ze ktos bije sie 20min

Siilimka
11-07-2008, 14:36
Mortiss To i tak za dużo powinno byx w city max 5min a na ev 10min. I Zrób Bramke lvl od 100lvl w city a w ev bez ograniczen.

Listek
12-07-2008, 15:13
Sprawa została wyjaśniona. .

Zamykam.