PDA

View Full Version : Kasowanie po 3 miesi?cach ...



master kallhi
09-07-2008, 17:38
Niektóre postacie ulegają kasowaniu po 3 miesiącach,tak się stanie prawdopodobnie też z moją postacią bo nikt nią nie gra -.- ....
I moja propozycja jest taka że Postacie na które nikt nie logował się przez 3 miesiące można byłoby kupić na licytacji (musiałaby powstać specjalna strona z możliwością licytowanie za rl kase lub allegro ) kasa z kupionych postaci szła by na serwer (nowy sprzęt etc.) ,Wiem że pewnie to nie wypali bo to by wymagało Zaangażowania Mr. Mortiisa ale zawsze można spróbować . Co wy na to ?

@down
Przychlaście miałem 700+ ale nikt nie gra i zostanie usunięta a zamiast Być usunięta mogłaby być wystawiona na licytacje.

Rybka
09-07-2008, 18:16
Postacie ulegają usuwaniu po 3 miesiącach :
Tak powinno być.
Ty nie grasz :
Twój problem
Kupić na litytacji i kase na server ? :
Pomyśl zanim coś napiszesz.
Nie masz czasu grać sprzedaj postać jeżeli masz 100 level to ją zostaw niech sobie będzie. Możę jak wrócisz to postać będzie a jak nie to ci moge dać postac z tym levelem.
Jestm na nie

Hemoroid
10-07-2008, 11:01
Ja jestem na TAK..
Sam straciłem swoją postać :(
Zdecydowanie TAK..(chociaż jakby był jakiś 500+ lvl, to noobki by oddały całą kasę za niego, w sumie tak jest też na allegro..)

Dran Frek 2
10-07-2008, 13:10
Znaczy ja bym proponował zrobić mailowe powiadomienie o najbliższym delatcie postaci, tak dla przypomnienia, ktoś może całkiem zapomnieć o koncie, a ta metoda może temu zapobiec. A jak ktoś nie gra swoim charem to może wybrać 2 drogi ;] Oddać komuś postać >> Z reguły "polska szabelka", więc lepiej usunąć niż dać heh bądź Sprzedać na allegro bądź za kase w grze. Jak kto woli, bo te licytacje to faktycznie poroniony pomysł, nie wiem jak sobie to autor wyobrażał, przecież większość noobów przebijałoby oferty, żeby tylko zepsuć aukcje. Ogólnie praca głupiego...Pozdro by Dran

Czapa^^
10-07-2008, 13:14
@Ryba ty jest dziwny człowie podobny do "Dobre Chłopaki" :) żal mi się ciebie robi jak czytam twoje posty wszystko krytykujesz haha :D dziecko pełne kompleksów niemające przyjaciól ? :( szkoda :D .
Jestem na Tak !

Vidly
10-07-2008, 17:13
Kasa z licytacji na serwer? To jest postac jakiegoś gracza czy Mortiisa? Zastanów się nad tym, bo pieniądze na serwer pochodzą z zakupionych pacc-ów.

Co najwyżej mogłyby być usuwane po dłuższym okresie czasu.

Pozdrawiam

Szkarlatny leon 2.0
10-07-2008, 18:05
@Ryba ty jest dziwny człowie podobny do "Dobre Chłopaki" :) żal mi się ciebie robi jak czytam twoje posty wszystko krytykujesz haha :D dziecko pełne kompleksów niemające przyjaciól ? :( szkoda :D .
Jestem na Tak !

Ej no naprawde ten Ryba to jest jakis *******y bo kazda propozycje, screeny itp krytykuje. Widocznie ma kompleksy i nie wie co zrobic to robi na zlosc innym :) Nie trawie takich...

@Topic
Ja jestem za tym co powiedział "Dran Frek 2" czyli przychodzilby jakis mail przypominajcy o tym ze za jakis tydzien postac bedzie na aukcji i po tygodniu postac by byla na aukcji i ludzie by licytowali a kasa z aukcji szla by na server :)

Pozdro ;]

Adzio
10-07-2008, 22:12
Ty nie grasz swoją postacią TWÓJ problem, ktoś nie gra twoją postacią TRZEBA JEJ BYŁO NIE SPRZEDAWAĆ!!!
Jestem na Nie .. Chociaż ten pomysł z e-mailem, który przypomina o tym, że się nie logowało na postać jest bardzo dobry

NeNe
10-07-2008, 22:29
Właściwie to dobry pomysł bo trochę kasy by szło na serwer, ale Mortiis tego napewno nie wprowadzi:D

Kuczwi
10-07-2008, 22:33
Jestem na tak:) Kasa z takiej licytacji szla by na utrzymanie serwera, wiec jest to bardzo dobry pomysl:p Mam nadzieje ze ten pomysl wejdzie w zycie:)

Razor
11-07-2008, 13:40
ja kiedyś pol roku w tibia chyba nie grałem a wszystkie postacie były

I ŻEBY NIE BYŁO NIE MIAŁEM PACC'a

mnie to nie obchodzi bo nie jestem taki głupi żeby np 500 zł wydać na głupią wirtualną postać.
raz popełniłem błąd i kupiłem Pacc'a