PDA

View Full Version : Mo?e Update?



Dark Pajdochleb
09-07-2008, 19:40
Wszyscy piszemy w tym dziale propozycje nie każda jest dobra ale nie każda też jest zła. I tutaj zadaje pytanie: Po co pisać propozycje skoro nikt z Gm'ów nie wyraża swojej opinii na temat danej propozycji? Moja propozycja to po prostu update w którym zostały by wprowadzone najlepsze(wg. Gm'ów) propozycje w życie i mapka troszkę uległa by zmianie. Pamiętajmy też że dawno żadnego update'u nie było. Ok to by było na tyle mam nadzieję że w przyszłości wejdę na stronę i ukaże mi się news pt. UPDATE!!.
@Down to może by się dało jakoś dogadać z którymś z gm'ów ustalić np datę update'u i stworzyć nowy temat pt. Propozycje dotyczące update'u który odbędzie się dnia xx.xx.xx. i tam byśmy dawali propozycje i jakiś gm pisał by co o tym myśli.

@Edit Ps. Jeśli miałbym podać przykłady co ja bym chciał to mogę teraz podać:
1. Nowe questy typu quest na mpa albo coś w tym stylu dla słabszych levli i dla lepszych też
2. Nowe Legi które by dodawały ataku magicznego albo coś w tym stylu
3. Nowy potworek który by był na queście na te nowe legi
4. Nowe tereny z jakimś nowym potworkiem do expienia
5. Nie wiem czy to jest do zrealizowania ale coś w stylu komendy !ignoring czy coś w tym stylu ta komenda pokazywała by nam liste ignorowanych osób ;) na razie to wszystko

Shori Kirifuda
09-07-2008, 20:06
To samo ... Chcemy update ale... jest to ale co zostalo by wprowadzone i dla kogo co i jak ???? (ja bym proponowal jakis qest na legi ktore mialy by 12 arm qest dostepny by byl dla all profesij tylko od 400 lvl na zasadzie ani na qest potrzebne by byly 4 osoby i na tym qescie dookola um i 2 urge na zmiane i w nagrode legs ) Pzdr 4 moderatorow (Mc Maciek ) KOX

Wiceps-Biceps
09-07-2008, 20:18
Jest przygotowywany update i nowy potwór mocniejszy od Devil Atoma ;-) Większych szczegółów nie znam. Ale znając Tygrysa będzie nowy teren i może nowy potwór do expienia :)

@down
Pewnie nie prędko Xd

Malkin
09-07-2008, 20:21
@Góra
O, to fajnie sie zapowiada ! ;)

Tylko ciekawe keidy będzie to update?

No i nowe questy by sie przydały ;>

Bright Bringers
14-07-2008, 18:15
Wedlug mnie powinny byc questow duzo dorobionych ( ok. 3+ ) z bramka do 100 lvl'a poniewaz duzo graczy jest low level.Rowniez moglo by byc jakis do 1k lv'a nowe questy tez z 3 okolo:)
A ...I moj pomysl gdyby mial byc ten update to w nim jeszcze :
-Zrobic jak na RL'u Arene ( Arena I od 100 lv Arena II od 200 Arena III od 500)
-Zrobic tak jak na rl'u Quests :
Powinny byc questy ktore wykonalismy i wypisane all questy jakie istnieja.
Mysle ze to bedzie trudne do zrealizowania ale Moze cos takiego byscie zrobili : < ?

MeHu :*
14-07-2008, 18:57
Wypowiem się tak:
Taaa Update będziecie mieli za 6-12 miesięcy. Już prędzej wyjdzie APO 8.11.

Laluś
14-07-2008, 19:25
No i waszym oczom ukazała się odpowiedź. Właśnie trwa update serwera. Zamykam temat.