PDA

View Full Version : POmoc w biciu lvl'a



Petromancer
10-07-2008, 22:54
ja bym zrobil cos takiego jak party jak na rl ze ty bijesz potworka a ktos inny dostaje expa za niego i mozemy mu pomoc szybciej wbic lvl i przy okazji zarabiac szybciej prosze dawac opinie na ten temat

Xantiz
10-07-2008, 22:57
Wyobraź to sobie idzie jakiś 1000+ lvl na expa jego kumpel zaczyna grę. On daje mu party i expia za niego i to jak efektywnie jak szybko by wbił większy lvl choć gra pierwszy raz? Właśnie dlatego jestem stanowczo na NIE!
@edit Oj niestety musze Cię zasmucić grałem na rl :{. Nie zmieni to mojego zdanie choćby nie wiem co nawet te wspólne hunty z kolegą dobra ide na bally sobie postać a kolega nich bije i co wychodzi na to samo!!
Tak na przyszłość edytuj posty -.-

Siilimka
10-07-2008, 23:01
Tak samo za nie jestem. Byłoby to nie fair do playerow, ktorzy graja od poczatku i sami wbijaja lvl-e.

Adzio
10-07-2008, 23:03
Ziom idź sobie na ots gdzie masz expa 10000x
To jest beznadziejny, głupi, idiotyczny i ..... pomysł
ty masz 15 lev dajesz party jakiemuś ziomkowi z 1000+ lev kilkanaście minut i już masz 300 no weź zastanów się zanim coś napiszesz czy jest to wogóle sensowne ..
@down
Wiem, że chciałbyś mieć 500 lev w 10 minut...
a pozatym na chu** piszesz że usuneli party bo były crashe jak on proponuje żeby coś takiego wprowadzić .. powiem tyle POMYŚL CZŁOWIEKU ZANIM COŚ NAPISZESZ TO CI NIE ZASZKODZI!!!
@Petromancer
Nie umiesz kliknąć w Edit??
Nie ma sensu upraszczać tak gry jeśli i tak już jest stosunkowo łatwa no nie?!
Człowieku za co ty chcesz dostawać 1/2,1/4, 3/4 expa za to że będziesz stał a ktoś inny będzie lał potwora ŻALLL
Chcesz żeby tu było jak na Rl?? Powiem Ci że nie będzie i jak tak bardzo Ci na tym zależy żeby było to poprostu graj na Rl a nie na Apo proste i logiczne

Whistler
10-07-2008, 23:05
Wyobraź to sobie idzie jakiś 1000+ lvl na expa jego kumpel zaczyna grę. On daje mu party i expia za niego i to jak efektywnie jak szybko by wbił większy lvl choć gra pierwszy raz? Właśnie dlatego jestem stanowczo na NIE!


Ziom idź sobie na ots gdzie masz expa 10000x
To jest beznadziejny, głupi, idiotyczny i ..... pomysł
ty masz 15 lev dajesz party jakiemuś ziomkowi z 1000+ lev kilkanaście minut i już masz 300 no weź zastanów się zanim coś napiszesz czy jest to wogóle sensowne ..



Tak samo za nie jestem. Byłoby to nie fair do playerow, ktorzy graja od poczatku i sami wbijaja lvl-e.


Nie graliscie nigdy na rl raczej bo na rl tibi jest takie cos ze zeby exp byl 50/50 to mniejszy level musi miec 1/3 expa co ma wiekszy chyba. Ale wtedy musi byc party a party bylo juz ale wycofali bo byly straszne lagi więc...



@down
Mówisz ze grales na rl. Ale moim zdaniem nigdy nie miales pewnie party z expem 50/50 nie ma takiego czegos ze cie high podexpia. Ale mozesz z kumplem isc na jakies lepsze potworki zeby wyloocic jakies itemki i przy okazji troche poexpic, ale gdy jestes knightem ty blokujesz on bije a ty nie dostajesz praktycznie nic expa to nie chcial bys blokac.

Siilimka
10-07-2008, 23:10
@up
Sie myslisz ze nie gralem. Wlasnie ze gralem moze i krotko bo 2 miesiace ze skutkiem 55lvl. Ale ten pomysl na otsie jest beznadziejny. Nie wsytarczy to ze i tak jest prosciej niz na rl to jeszcze chcecie upraszczac, stracilo by to sens i gra stala by sie monotonna i nie sprawiala by przyjemnosci.! JESTEM ZA NIE!!!!!!!

Petromancer
10-07-2008, 23:13
ale nei tak ze za stwora all expa tylko 1/4 lub 1/2 lub 3/4 do ciebie a troche do niego

szkdoa wielka ale to by bylo dobre bardzo dobre

Raiden
11-07-2008, 00:00
Ja bym proponowal zebys sie jeb*ol w leb ... N/C -.- !

xXx Armand xXx
11-07-2008, 01:31
A co sam nie umiesz expic ze ktos musi za Ciebie wbijac lvl'e?? Jak cos Tobie nia pasuje to idz sobie na OTS gdzie jest exp x1000 i bedziesz mial lepsze expienie.
Moim zdaniem jest to idiotyczny pomysl.