PDA

View Full Version : Sd 25 mlvl



Razor
11-07-2008, 13:19
Moja propozycja to zrobić tak żeby SD od 50 mlvl (lub wyżej) bo druci i sorcowie choć maja mało żyć to z SD walą mocno i sa nieraz lepsi od pallow i knightow


pomylka w temacie "Sd 25 mlvl" ma byc od 50 mlvl

Cimek
11-07-2008, 13:34
Możesz nie spamować swoimi propozycjami ?!!
Nie Nie nie ... , a bym zapomnial - Nie !-.-'
Chłopie ogarnij du*e za przeproszeniem. To jest Tibia nie podoba się >^ tam jest taki krzyżyk czerwony . Są od 15 mlvlu zawsze były i będą . -.-"
@edit
Omg jest opcja edit pajacu.. x2
Nie rób bezsensownych tematów bo k*rwa zal mi dupe ściska bo to jest juz 3 dzisiaj , w twoim wykonaniu do tego wszystkiego bez sensu !
Wy*ierdalaj z tymi swoimi propozycjami .
@Razor
jesteś noobem , który prawdopodobnie zaczął dopiero przygodę z tą grą, więc
Pall zawsze mógł używać sd od 15 m lvlu jak sorc i drut , ale Ty prubujesz krytykować grę . Pytanie po co Ci to ?-.-"
Masz problemy , a może ten pomysł wszedł by w życie gdybyś napisał mail do Cipsoft , Oni napewno by to wprowadzili -.-"
P.S
nie chcę się powarzać , ale Edytuj p*dale !!!

Razor
11-07-2008, 13:37
ty sie nie odzywaj...
...........................

Marlan
11-07-2008, 13:43
Jak Cimek : PRZESTAŃ SPAMOWAĆ! Twoje propozycje są beznadziejne! Nikomu się nie podobają! Wciśnij taki czerwony krzyżyk w prawym, górnym rogu ekranu.
Nie tylko wyświadczysz przysługę mi, ale także wielu osobom a APO.


Dziękuję.

Razor
11-07-2008, 13:47
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaale śmieszne. No doprawdy uśmiałem się. A tak na poważnie to wy nie spamujcie tymi swoimi durnymi postami bo zamiast powiedzieć że to raczej nie wejdzie to wy musicie kogoś skrytykować bo inaczej chyba umrzecie!

szeregowymajor-997
11-07-2008, 13:49
od 50 vlla sd??to jak pall bedzie bil?zal cie............
jednak jestes tepym psem close

Razor
11-07-2008, 13:54
a po co pallowi SD? ma bolty i czary!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Xantiz
11-07-2008, 14:09
Po twojej wypowiedzi wniosukej tak skoro pallkowi niepotrzebne sd bo ma bolty i czary to sorc drut mają wanda i czary i co?? To był tylko przykład.
@topic Oczywiście że jestem na nie totalnie beznadziejny pomysł może tak jeszcze exori dla sorcow/drutów ?? I jeszcze raz jestem stanowczo na nie!!

Whistler
11-07-2008, 14:13
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaale śmieszne. No doprawdy uśmiałem się. A tak na poważnie to wy nie spamujcie tymi swoimi durnymi postami bo zamiast powiedzieć że to raczej nie wejdzie to wy musicie kogoś skrytykować bo inaczej chyba umrzecie!

A ty nie umiesz uzyc opcji edit tylko spamujesz tak ?


Moja propozycja to zrobić tak żeby SD od 50 mlvl (lub wyżej) bo druci i sorcowie choć maja mało żyć to z SD walą mocno i sa nieraz lepsi od pallow i knightow


pomylka w temacie "Sd 25 mlvl" ma byc od 50 mlvl


a po co pallowi SD? ma bolty i czary!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Palladyn to profesja pol magiczna i dystansowa, z sd wali o wiele mniej od sorca czy druta ale ma czary ktore wala tez o wiele mniej od sorca/druta a wiec nie rozumiem czego chcesz zeby sd bylo od 50 mlvl. A w ogole to piszesz ze sa nie raz lepsi od pallow i knightow bo wala silno z sd- teraz to calkiem nie rozumiem tego.


@Topic
Nie przejdzie.