Zaloguj się

View Full Version : Trainery P?atne



Razor
11-07-2008, 13:26
----------------------------------------------------

Oxidosiss
11-07-2008, 13:28
Japierdole. Najgorszy pomysł na tym otsi'e jaki mógłbyć. Jeszcze te ceny, jakoś makabrycznie rosną w góre xD. Lov lvl, chce poskillować nie ma kasy..
Bez sensu.

Cimek
11-07-2008, 13:28
Hahah czyli wychodzi na to ,że wystarczy iśc na 10 minut i zapłacić 100 gp niż iśc na 15 minut bo zapłacisz 1k ^^ , ale nie pomyślałeś ,ze ktoś mógł by wchodzić i wychodzić i ciągle płacić co 10 minut 100 gp .:rolleyes:
Bez sensu .
Jestem za Nie.;)
Więc tak jest opcja @edycja.
btw
No chyba Cię pop*erdoliło ! Tibia i tak jest zrobiona jak gów*o w pant'cie.
Jak Ci się nie podoba grafika (bo ta zrozumiałem ) to poszukaj innej gry polecam Muonline , Lineage 2.

Razor
11-07-2008, 13:31
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Czapa^^
11-07-2008, 13:34
O.k ale nie pomyślałes ,ża lov lvle nie bedą mogły skillowac bo za co ! na poczatek dostaje się tylko 2cc więdz jest to zły pomysł Jestme oczywiscie na Nie. ;p

Siilimka
11-07-2008, 14:38
TEn problem z Lov lvlami mozna rozwiazc dla nich na senji np by zostaly taki trianery jakie sa.! A Pomysl uwazam za dobry bo mi sie nieche co 10 min klikac wole zaplacic 100cc i pojsc gdzies na 2.5 h! Popieram

karol powrocil
11-07-2008, 17:38
Bez sens totalny zastanow sie co maja robic takie 15 lvl a strata dla h lvl np tych 100 cc to jest niecale 15 min expa...nawet mniej
wiec zdecydowanie NIE

Playboy
11-07-2008, 17:46
chodzi o to żeby nie ślęczeć cały czasz przed monitorem tylko sobie gdzieś pójśc i zostawić kompa. A ceny właśnie takie żeby zaoszczędzić sobie klikania i oczu!!!



Debilu skonczony po to jest ze po 10 min kicka... jakby nie to każdy by kompa zostawiać na dnie i nocy ja pierdo*e nigdy to nie wejdzie w życie mogłeś inna profe wybrać wypierdal*j z tymi pomysłami bo płakać sie chce
Nie podoba sie idz na noob ots-.-

Haat
11-07-2008, 18:48
Pff, widze że uznałeś że pomysł jest dobani i Edytowałes posta. ^^

Troche dziwne to ale spoko, następnym razem przemyśl co piszesz.

Patrol32111
11-07-2008, 19:14
moim zdaniem Train nie powinienen kosztować ani 1 gp no wejź nie masz kasy nie masz jak expic nudzisz się całymi dnami nie masz kasy na utrzymanie czekasz miłego gracza co pomorze wyjść z dołka a chcesz prowadzić swoje umiejętności w góre to du*pa ni ma bata stoisz przed dp i PLX FRIE ITANS i oto proszę czemu są nooby 0.0 bo gm ich tego uczy ;] noobek się przywyczaja w train room skiluje się i więc proszę grać się nie nudzi i świra nie dostaje a stojąc przed dp i tylko "PLX F/hIRE ITANS ;]