PDA

View Full Version : Nowy mini czar



Justin
11-07-2008, 19:17
Chciałbym wysunąc jedną propozycje.
Mianowicie o dodanie sorkowi jednego czaru(może być runa) upijającego.
Czar byłby wyłącznie dla sorków, ponieważ ed jest i tak mocną profesją.
Można powiedzieć za mocną dlatego ed nie powinni go dostać.
Druidzi i tak już mają sio+ hity zbliżone do ms nawet bardzo.
Czar na celu miałby utrudnić grę knightom i może palom( tutaj mogę się mylić ). Sork u rp i ek na wyższym lvl leci na 2 max+ 1 hit z miecza/ c arrow.
Co do many na czar to niech to zostanie w innym interesie jeżeli pomysł się przyjdzie. Dla tych którzy nie godzą się z tym oświadczam że jest ring anty-upijający:)
Wszelkie zmiany i inne propozycje jak i również wady proszę pisać w tym temacie.

XxOLIxX
11-07-2008, 19:26
Powiem ci ze nawet mi sie pomysl podoba ;), ale i tak bez pvp daleko nie zajedziesz ;P

Haat
11-07-2008, 19:44
Myśle że pomysł jest fajny a nawet bardzo. :rolleyes:
MS jest najsłabszą prof. :cool:

Chir
11-07-2008, 19:44
Jestem na tak. Ale gdyby sorc miał taki czar to all knighci by płakali, że sorc jest teraz nie do zabicia bo walnie ten czar i knight nie może w siebie uhem trafic.

Hupefupe
11-07-2008, 19:51
Chir masz racje dlatego, że głupi knight nie trafi ale mądry weżnie dwarven ringa i mu zwisa czy sork używa tego czaru czy nie :P Co z tego ze będzie walić jak knightowi nic nie zrobi i na dodatek knight może w tym momencie zrobić combo i sork i tak pada xd

Moim zdaniem taki czar nie ma sensu bo co z tego jeżeli sobie knight czy tam pall weżnie dwarven ringa ?? Nie wieże aby taki 1000lv+ nie miał wtedy chociaż 1 ringa... :P

Grulix
11-07-2008, 20:10
Moim zdaniem zły pomysł sork i tak jest dobry . Nie jest on najgorszy w pvp najgorszy w pvp jest obecnie knight . I co z tego że polepszyli mu uhy i tak all profesje mogą z tych uhów korzystać .

sebo14_92
11-07-2008, 20:57
@up
W pvp jest knight najgoszy? Tylko ze ed/ms na dwa hity pada + hit z broni, wiec jezeli potrafisz uderzyc 2x szybko to knight wygra...
@topic
moglo by byc cos takiego ;p ale dla ed tez ;]

Wielki Meteor
11-07-2008, 21:07
Według mnie ciekawy pomysł. Urozmaiciło by to pvp, taka kolejna drobnostka, która wyróżniała by APO od innych OTSów ;) Myślę, że powinien to być czar runiczny, więc żadna profesja nie była by pokrzywdzona i nikt nie powinien narzekać... Ale nie powstrzymam się przed smutną refleksją, że ten pomysł nie ma szans, bo nikomu nie będzie się chciało go wprowadzić. Może za parę lat... :P

Listek
12-07-2008, 15:11
Propozycje dotyczące srvera 7.6 składamy tutaj (http://forum.toproste.pl/showthread.php?t=27146).

Zamykam.