PDA

View Full Version : Ala tutor



Babus
11-07-2008, 20:35
Tak więc, ze względu na dużą ilość botterów wymyśliłem nową pozycję na APO, a mianowicie "Szukacza". (Nazwę na szybko wymyśliłem xd)

Z góry mówie, iż nie miał by możliwości banowania.
Szukacz miał by podstawowe komendy na przemieszczanie sie typu "/goto, /a, /up, /down, /t", i nagrywał by filmiki za pomocą Tibia Cam NG.
Po czym GMowie by oglądali i banowali te osoby.
Jego szczególną cechą było by to, że miałby "invisible" i nikt by go nie widział.
Mógłby też nagrywać np. jak ktoś spamuje, pisze nie na temat na kanałach. Ogólnie łamie regulamin.

Osoby, które otrzymały by tą rangę były by notorycznie obserwowani przez GMow, czy nie nadużywają rangi. (Nie mówie, żeby dawać to byle komu.. Raczej zaufanym osobą.)
Ranga ta nie może nic szczególnego zrobić, więc nie było by szans, aby ktoś popsuł serwer czy coś. :P


//Btw. Pomysł troche niedopracowany :D Z tymi filmikami trochę ciężko by było.

@Wiceps
Napisałem chyba, że z tymi filmikami ciężko by było. Może masz jakiś lepszy pomysł? ;/

@Grulix
No tego nie przewidziałem xd No w sumie tak, ale jak pisałem była by to zaufana osoba i pod obserwacją GMa. Dużo by to nie dało, ale zawsze coś.

Wiceps-Biceps
11-07-2008, 20:37
Na pewno komuś by się chciało nagrywać filmiki. Pomysł do dupy i nie przejdzie.

Malkin
11-07-2008, 20:39
Fajny pomysł ale to nie wejdzie, Ekipa Apo ma za dużo na głowie niż szukanie ludzi z botami.

Lepiej odrazu dać bana, a nie robić jakieś filmiki.

Grulix
11-07-2008, 20:43
Pomysł zły i to bardzo , ponieważ trzeba kogoś bystrego , który nie oszuka przy okazji podam przykład : Siedzi sobie w domu taki Elite Grulix rzucił cale eq klapy p armor i przychodzi "Szukacz" i zabiera all jak mnie nie ma w domku . Proste co niee ?

Mc Maciek
11-07-2008, 21:36
@Grulix

GameMaster/Tutor nie może podnosić itemów z ziemi ani nie może ich przesuwać.

@Topic

Pomysł niczego sobie. Niestety tak jak napisałeś, z tymi filmikami byłoby ciężko... Ale screeny osób spammujących, czy też ogłaszających wymianę/handel postaciami bez problemu mogłyby robić...

Pytanie tylko: czy skoro z powodu małej ilości GM/Tutorów nie wszystkie zgłoszenia graczy są sprawdzane, to czy EkipaAPO byłaby w stanie sprawdzać te wszystkie screeny/filmiki?

Wielki Meteor
11-07-2008, 21:51
UP@: Skoro GM/Tutor nie może przesuwać ani brać itemków, to według mnie nic nie stoi na przeszkodzie żeby ten pomysł został wprowadzony. I uważam, że dla GMów znacznie mniej uciążliwe byłoby oglądanie TREŚCIWYCH filmów/ss'ów. Jeszcze raz powtarzam, TREŚCIWYCH, czyli tyle ile trzeba by kogoś zbanować i nic więcej. Przy okazji skończyłyby się narzekania na "brak dowodów" i byłaby nadzieja, że każde zgłoszenie doczekałoby się uwagi :) Jestem zdecydowanie na TAK!

Babus
11-07-2008, 22:32
@Mc Maciek
No w sumie tak, ale..
GMowie wchodzą na APO po to aby szukać botterów. Na to poświęcają cały swój czas.. + raporty :P A jak by "Szukacze" szukali za nich tych botterów to GMowie zamiast siedzieć na APO i szukać botów oglądali by dowody i banowali? ;p To też jest jakiś pomysł xd

Btw. Przydał by sie jeszcze ktoś kto by mógł odpisywać na raporty xd Też np. taka ranga - "Raporter". :)

Drako o.o
11-07-2008, 22:49
Osoby, które otrzymały by tą rangę były by notorycznie obserwowani przez GMow

.
to po co taki koles?

po co ma byc przez gm obserwowany jak gm moze sam sobie chodzic i banowac
po co ma kogos patrzec jak to robi? jak moze sam to zrobicc?

Babus
11-07-2008, 23:16
to po co taki koles?

po co ma byc przez gm obserwowany jak gm moze sam sobie chodzic i banowac
po co ma kogos patrzec jak to robi? jak moze sam to zrobicc?

Na początku, aby sprawdzić czy dobrze się sprawują.

Adzio
11-07-2008, 23:23
Nie jest to zły pomysł. Ograniczyłoby to liczbę osób używających boty oraz osób ogólnie łamiących regulamin

Ko0oDeeXiiiK
11-07-2008, 23:30
Jeden z najbardziej bezsensownych i zjebanych pomysłów jakie widziałem na tym forum... Jak Mortiis komuś ufa to da mu teraźniejszego tutora nie ? Wiec po co to

Dogi
12-07-2008, 00:01
Hehehe... ten pomysł jest zbyt skomplikowany. Proponuje ekipie APO zrobić swojego własnego Clienta wraz z Patchem który będzie sprawdzał czy gracz używa PACC tak jak to zrobiło CIP soft i od razu 600 kont zostało automatycznie zbanowane.

Taker 2.0
12-07-2008, 00:59
Poco coś takiego jak większość gracyz jest takimii szukaczami... Ja np. jak widze że ktoś spamuje to zara reporcik :-)

Dogi
12-07-2008, 10:01
No i co? ty piszesz raport a GM zaraz dowody i inne gość spamował pod depo że sellnie hara opisałem jak trzeba z SS w zgłoszeniach i co? GM pewno nie sprawdził o co go prosiłem kilka razy... i tak to jemu zwisa czy ja wyśle raport czy nie i już nawet widzę po robię SS dodam na forum a GM nawet nie chce łaskawie tego sprawdzić

Listek
12-07-2008, 15:09
Propozycje dotyczące servera 7.6 składamy tutaj (http://forum.toproste.pl/showthread.php?t=27146).

Zamykam