PDA

View Full Version : [Armia 7.6] Propozycje dotyczace rooka



Marcelllo
13-07-2008, 13:36
A wiec mam kilka propozycji:

1. Dotyczy ona trainerów. Otóz zostaly one wybudowane. I co nam z tego? Proponuję usunąć dźwignię i wstawić do drzwi bramkę lvl tak jak przy wejściu tj. 100lvl. Wtedy te trainery nie byłyby płatne więc zrobić takie coś że się kładzie 1k na kadzi tak jak na glacki się idzie. Jeszcze gdy wstawicie lvl door to wtedy będzie można się w kilka osób do jednego trainera wpakować. Ale to już nie kłopot.

2. Wprowadzenie nowego potworka tylko na rookgard. Miałby moc pomiedzy black knightem a dark lordem, lecz miałby 20000 hp i dawałby 45000 expa. Loot mogłby być taki, że bardzo rzadko leci aol, knight legi, knight armor , knight axe, platinum amulet, steel boots i royal helmet, a wrecz bardzo czesto itemy takie jak two handed sword, plate armor, plate legs, double axe i clerical mace (itemy ktore da sie sprzedac w sklepie) oraz od 1 do 3 platynek.
Propozycja ta spowodowana jest tym, że nie ma teraz na czym zbytnio expić by zwracało się za fluidy... Black knighty daja knight army itp, lecz ceny ich zmalaly az za bardzo i do tego nikt juz prawie tego nie kupuje, a Dark Lordy sa za mocne dla mniejszych lvl'i (ostatnio nawet Nolia - 200lvl padała dosyc czesto gdy na nich expiła i to po jednym!!) i leci loot który już prawie nic nie warty i przynosi to duze straty nawet duzym lvl'om. Do tych potworów można też zrobić quest taki jak na queeny, tylko że w labiryncie zamiast orshabaali aby były black knighty lub cos takiego.

3. Wprowadzenie NPC stabilizujacego ceny itemów tj. takiego jak Sonia.

4.Zmniejszenie czasu oczekiwania na zrespienie się necromancera na bs/gs quescie, lub dodanie w okolicach drugiego takiego respa.

5. Sprzedaz na aukcji domku na facc na rooku nalezącego do postaci o nicku Xiablo - postać jest już od kilku miesiecy na mainie, a domek stoi pusty.

6. Aby gdy jest najazd na maina , był też na rooka- 13 lipca ok. godz 00:10 byl najazd na maina, a na rooku czekalo kilka osob na najazd, lecz sie nie doczekalo...

Z gory dziekuje za pozytywne rozpatrzenie spraw.:)

Zmieniłem nazwę tematu, aby była zgodna z zasadami//Laluś

Zioomal
13-07-2008, 15:33
Jestem za wszystkimi punktami ktore napisales:D

W szczegolnosci masz racje w punkcie 2,3,4,5 naprawde twoja propozycja mi sie bardzo podoba

Gamrook
13-07-2008, 16:05
No zgadzam się..
Ale mnie wkurza jedno że taka Nolia (sorry nolia) ma 5sc i kupi domek a inny selnie kumplowi i małe lvl taki jak np. ja niema jakiego kupić bo wszystkie są wykupione -.- moja propozycja to też by zrobić jakieś domki które mogą kupić postacie od 70 do 150lvl.. Może pomysł głupi ale co innego zrobić;P

Chir
13-07-2008, 17:04
Jestem na nie, na rooku i tak jest za łatwo. Gm mógłby usunać respy z wszystkimi potworami silniejszymi od slima. Co najwyżej mógłby być jeden pojedynczy resp z Black Knightem i Dragonem.

J@zz
13-07-2008, 18:10
ogulneie punkty sa spoko najfajniejszy jest 6 punkt zgadzam sie z nim w zupelnosci wczoraj do 1.30 czzekalem z kolega na najazd i go nie bylo !!

Hupefupe
13-07-2008, 21:18
Pomysły są fajne ale na 1000% nie wejdą bo chyba każdy pamięta co Tygrys powiedział i to wszystko przez was ;]

Ales Thon
13-07-2008, 22:39
Tygrys powiedział, że 'ch*ja' dostaniecie.

kthxbye.

Nullo Knight
13-07-2008, 22:50
Dobry pomysl jestem za all pkt ale co Ci,Nam daja takie tematy jak i tak Gm'owie nie zagladaja tu(Bez Urazy jak patrzycie xD) Chu*a Dostaniemy ;)

Morfeusz
13-07-2008, 23:03
Jestem za, kazdy pomysl powinien wejsc w zycie:P Ale dodatkowo bym dodal (1 respa hero, na ktorym respilo by sie tylko 1 hero co 5min) << by byla niezla walka o to :]

Marik
14-07-2008, 00:35
Jestem jak Najbardziej za tym pomyslem a szczegulnie za tymi najazdami !
Jak robicie na Main to wypadalo by tez zrobic na rook !

Skinirt
14-07-2008, 08:22
Powiem że huj bedzie a nie te propozycje bo mortiis leci na kase za pacc.

Marcelllo
14-07-2008, 10:51
@up jeśli uważasz że leci na pacc to dobrze myślisz - ale tarinery są na pacc więc by kupywali go, resztę też można na pacc zrobić.

@kilka innych
Jakbyscie wiedzieli nasz koffany Tygrysek nie jest już mapperem. Tak na prawdę nikt już chyba nie jest mapperem gdyż Mortiis pisał kiedyś że już nie będzie update'ow, lecz bodajze sam wstawił trainery i teraz nowy bed system i ostatnie zmiany.

@down
Chyba ty dawno nie byles -.- ja jestem prawie codziennie i mnie nawet nie wr***
Po drugie od kiedy grasz? Na 4um mogles sobie nabic postow, ale na servie grasz gora pol roku jak takie masz wypowiedzi. Ja gram juz tu 2 lata -.-

Ales Thon
14-07-2008, 11:17
H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@H@

Dojebałeś. Kiedy ostatnio byłeś na servie?

Guest
14-07-2008, 11:45
1. Nie.
2. Nie.
3. Nie.
4. Nie.
5. A co mnie to?
6. Nie.

Ad. 1 - Płakaliście, że dali trainery więc macie tak jak chcieliście.
Ad. 2 - Ghosty blz?
Ad. 3 - Po co? Żeby nobaski rook-main miały więcej cc ?
Ad. 4 - Jest dobrze tak jak jest.. Kiedyś nie było takich mobów, więc?
Ad. 5 - J/w.
Ad. 6 - Żeby 'rary' traciły na wartości ?

Pozdrawiam.

Tyriusz 2.0
14-07-2008, 16:19
Jestem na tak gdyż rook nie jest zbyt wiele rozbudowany mam nadzieję ze te propozycję wejdą w życie.

Paiton
14-07-2008, 17:28
45k expa za potwora na rook? Czy Cię pojebało?! Mógłby byc ale moc 4x dark lord i słaby lot -.-
Trainery? Wyjdź na main, zapraszamy...
Każda propozycja jest zła bo ulepsza rooka
rook jest po to by się nauczyc grac moim zdaniem i powinny byc max ghosty a nie dark lordy i te twoje monstery co daja 45k expa -.-
Wyjdź z tego forum na forum pokemonów. Tam kochaja takie osoby ;x

Nolia
15-07-2008, 02:22
ci wszyscy co sa na NIE to nawet nie graja na rooku wiec moze lepiej nawet nie komentujecie tego tematu..? i niech sie wypowiadaja osoby co tam graja? ja ze wszystkimi punktami sie zgadzam a najbardziej z tymi nowymi potworkami.. na 100 lvlu jeszcze jest jakis wybor.. mozna sie pomeczyc na ghostach pojsc na bk czy vampiry.. ale na wiekszych lvlach to lipa nie gra.. nie ma na czym expic.. ciagle tylko na tym samym.. od 50 lvli chyba siedze na dark lordach.. ciagle waste.. raz na 20 gbp albo i nie poleci crown helmet ktorego nawet nikt nie chce kupic po bardzo niskiej cenie.. wiec jak zarobic na lf.. ? mowcie ze to rook to nam sie nic nie nelezy a dlaczego? jest juz ponad 80 osob co maja 100 lvle.. wiec im sie tez cos nalezy przynajmniej za ten czas i wysilek wlozony zeby wbic taki lvl.. a na trainery kto narzekal? pewnie 90% komentarzy to ludzie z main.. mi sie nie podobalo bo i 1 lvle mogly wchodzic.. ale teraz jak jest 100 uwazam ze jest spoko tylko po co nam one jak nie dzialaja.. ? coraz wiecej osob rezygnuje z gry na rooku.. w ogole coraz mniej osob gra na APO.. kiedys bylo ciagle po 500+ a teraz? heh nie dziwie sie.. aaa i jeszcze sprawa domkow.. Xiablo od moze 3 miesiecy na main jest.. dlaczego domka nie skasujecie? bo sie loguje? a co z tego przeciez na rooka nie wroci..

Heroes Rooker
15-07-2008, 08:20
Sam Pation idż na forum pokemonów...
Nolia ma racjię nie ma juz gdzie expić , dla jej lvl.Musi ciągl eexpić na dark lordach , ale jest za silny jak dla jej lvl.Jak napisała musi zuzywac 20 gbp of life fluids , co daje wiecej kasy.A i tak dodatkowo słaby loot - po za salami i jakimis arriow.Co do 100 lvl jest bardzo łatwo expic na ghostach czy bk hmm czy nawet wampy oraz dl.Więc prosze wziąść żeby najlepiej aby pojawił się jakis potworek co by dawał jakieś exq , ale wiecej expa...

Veto
15-07-2008, 10:57
Ludzie, miałem się nie wypowiadać, ale... Ale się kur*a nie da! Osiągnąłem 89 lvl za czasów Maskotka <pozdro pauko xd> i ANTEGO (GUEST), niegdyś legendy rookgardu. I Ty Nolia <jeżeli źle napisałem, przepraszam> twierdzisz, że osoby wypowiadające się tu nigdy nie miały wysokiego lvla? Wyobraź sobie, że taki Guest czy Maskotek nie mieli DL'ów. Wtedy się chodziło na vampy, bk, slimy a nawet ghosty jak się nie zwracało <od czasu do czasu na gs'y, albo Dragon Lordy>. Teraz macie full wypas na rooku, respy Dragon lordów, Dark Lordy, a może cholera frytki do tego? A dla porównania - zobacz sobie rookgard na Globalu, tam się ciągle (ale ciągle, bo można ew. na skelety) siedzi na... SPIDERACH I POISON SPIDERACH! A mimo tego ludzie mają 100 lvl (pomijam fakt, iż tam się expi 5x wolniej). Więc ludzie zastanówcie się, bo nie zdziwiłbym się, jakby kiedyś Tygrys z Mortiisem na tydzień, żeby was przestraszyć wrzucili mapkę rooka z apo sprzed ok. 1 - 1.5 roku temu. Wtedy wasze oczy wyglądały by dokładnie tak O.O' . Więc radzę się zastanowić...

Skinirt
15-07-2008, 11:22
@up zajebiscie ale co nas obchodzi ten noob Guest??? np. później oni dostali hero ale później zamkneli bo "Tigereczka kazał" jak sobie 120 lvl'e expiły i oni też mieli c sety i wtedy ona płakała.

@guest ja ci radze się tu nie udzielać. a co do 6? może nie tylko ty chcesz mieć jakieś rary pojebany egoisto. Myśli ***** że boss bo ma rare a może nie tylko ty chcesz je mieć??

Hupefupe
15-07-2008, 11:40
Veto dobrze mówi... Wy jesteście noobami i tyle chcecie mieć jak najłatwiej... masz racje Veto mogli by dać na 1 tyg mape rooka z przed 1.5 roku i ciekawe co wtedy byście zrobili -.- Miałem na rooku 120lv i expiłem tylko na ghostach i slimach raz na jakiś czas na bk bo ghosty zajęte były i nie narzekam... jestem na nie z każdego punktu prócz tego z najazdami bo to trochę nie fer akurat ;] Ale o reszcie możecie pomarzyć... Każdy pamięta chyba co Tygrys mówił po tym jak pojechaliście po nim za trainery więc nie liczcie na to, że coś wam tam da a zwłaszcza te trainery ;)

Nolia
15-07-2008, 12:23
hahahahhahaha na rl maja 100 lvl a wiesz dlaczego???????????? bo 99% gra na botach noobie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wiec sie zastanow w ogole co piszesz !!!!!!!!!!!!! na main tez mieli mniej!!!!!!!! to dlaczego im maja dokladac a nam nie??????? mapy im szkoda zeby jakiegos respa dac??? czy za malo na nas zarabiaja zeby sie troche wysilic i cos dorobic????????? :/ no i sam mowisz ze ktos tam gra a dlaczego juz nie gra? ;] bo rook to kupa a oni nic zrobic nie chca..




i cos jeszcze.. mnie nie obchodzi co bylo keidys tylko co jest teraz.. kiedys to biegaly dinozaury :/

doniczekmateo
15-07-2008, 13:43
hahahahhahaha na rl maja 100 lvl a wiesz dlaczego???????????? bo 99% gra na botach noobie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wiec sie zastanow w ogole co piszesz !!!!!!!!!!!!! na main tez mieli mniej!!!!!!!! to dlaczego im maja dokladac a nam nie??????? mapy im szkoda zeby jakiegos respa dac??? czy za malo na nas zarabiaja zeby sie troche wysilic i cos dorobic????????? :/ no i sam mowisz ze ktos tam gra a dlaczego juz nie gra? ;] bo rook to kupa a oni nic zrobic nie chca..




i cos jeszcze.. mnie nie obchodzi co bylo keidys tylko co jest teraz.. kiedys to biegaly dinozaury :/
ej jak chcesz szybko expić to weż wypie..... na tego mazurskiego a zresztą piszesz że 99% ludzi na global gra na botach a tutaj ile 90% ???? i napewno wiele na rooku ty chcesz iść aby na łatwizne kiedyś ludzie męczyli się aby wbić ten 100 lvl na zrytych slimach a poźniej jakiś zryty update i w kilka dni moża było wbić 100 lvl co oni go wbijali w hoj długo a zresztą sam Tygrys pisał huja dostaniecie za to że zjechaliście a i jeszcze jedno piszesz też że 90% ludzi to pisało którzy grają na mainie a nie na rooku dziwi cię to ???? przecież my też graliśmy na rooku i wbiliśmy ten 100 lvl czy mniejszy i wiemy co nie co

Nolia
15-07-2008, 16:29
a kto tu mowi o tym zeby isc na latwizne ? moga dac i potwory ktore daja mniej wiecej tyle expa co te co sa tylko zeby bylo COŚ nowego.. mowisz zeby wyjsc na main a rooka porownujesz do rooka na rl tibi.. a moze bys tak porownal main do main na rl tibi? co? ;] to jest OTS a nie rl tibia.. wszystko sie zmienia.. a rook ma byc zacofany bo jakis Guest nie gra czy kto inny? a co nas to obchodzi? :) wy mieliscie kiedys hero itemy z nich kosztuja teraz jakies 200cc i co cwani jestescie bo sellacie sobie za rl kase albo wymieniacie na main? a my to nawet nie mamy gdzie zarobic na glupie life fluidy.. wiec nie powiem kto tu ma tak dobrze..

Paiton
15-07-2008, 18:07
@Nolia
Myślisz że nie grałem na rook? Miałem 150lvl, z Lewym jak chodziłem na dl'e to zawsze liczyliśmy się z tym że będzie waste to że grasz na rook to jest tylko twoja wola rook jak już pisałem jest tylko by się nauczyc grac a nie po to by tam grac... to nie jest 2 miasto!!! Jeżeli chcesz lepszy exp to musisz iśc na Main bb

Marcelllo
16-07-2008, 20:11
@Paiton - kiedyś było kiedyś...

@inni wyżej :] - co do wbijania szybciej 100lvl'a - co niby dodali, że się szybciej wbijało? Dark Lordy od 100? Chyba coś ci się poje**ło :]

a co do rl tibii lub cofnięcia mapki - niech cofną i postacie - zobaczymy czy będą tacy cwani... to że przyszli nowi gracze i szybciej od was expią, to nie znaczy, że mamy jakieś przywileje czy coś - jak chcesz wbijać szybko lvl to i tak i tak jak dawniej idziesz na slimy

@Guest - wiedziałem że tak skomentujesz no ale... nie potrzebnie dawałem link Tobie :P ale jak ostatnio sam chciałeś trainy i kupiłeś specjalnie pacc :P to, że się skończył to znaczy, że już nie chcesz? :) Spoko.

@Topic. Może by nasz koffany Tygrysek się wypowiedział co o tym sądzi i czy cofnie zdanie "A hu** dostaniecie" :]

Druid z Armi
17-07-2008, 14:30
Bardzo dobre, jestem za, tylko pkt.3 moim zdaniem jest zły troche na tym zarobiłem :P
kupiłem od Nolii(pozdrawiam) crown shield za 2 cc a sprzedalem za 3 xD, a po zatym reszta good, a najbardziej 6. Aby gdy jest najazd na maina , był też na rooka- 13 lipca ok. godz 00:10 byl najazd na maina, a na rooku czekalo kilka osob na najazd, lecz sie nie doczekalo...
ile razy czekałem i sie nie doczekałem a jak juz ty były tylko cyclopy i fire devile.

Nolia
17-07-2008, 17:08
oj koledzy ja mam 200+ lvl i nigdy nie bylam na najezdzie na rook a na najazdach na main bylam i to wiele razy.. wiec co tu komentowac.. czytajac posta Groma o jego odejsciu mozna stwierdzic ze na main dzialaja bo poprostu tam GMi maja kolegow na rooku widocznie nie wiec po co maja nam cos dawac.. ? ;) i pozdro dla Groma.. nie dziwie ze sie juz nawet admini uciekaja :)

Rybka
17-07-2008, 21:42
1. Nie Nie Nie! Trainery na rook ? Idź na main tam się w pobaw.
2. Masz potwory na rookardzie :] Po co ci taki lub taki ? Masz takie To się ciesz że masz na czym expić :D
3. Idź sobie na maina z tym n/C
4. Chcesz aby rook był taki łątwy ? n/C
5. Po co ci to ? Po co usuwać gośćiowi domek ? Odczep się od niego n/C
6. A co ty już Glacki na rook ? Wiem żę rook nudny ale taki powinien być. CZY NA RL MASZ CHOCIAŻ TAKIE POTWORY ?

Bondi
18-07-2008, 12:51
Hehe, Rybka jak zwykle, kto co nie napisze w propozycjach na NIE! Jak, nie grałeś nigdy an rooku, to się nie wypowiadaj w tym temacie.

@topic 100% za marcelllo ;] Pozdro!

Sioher
18-07-2008, 14:35
Nie
--------------------------------------------------------------------------

Mosuke
18-07-2008, 16:31
Co wy chcecie z rooka maina zrobic??? Jak sie cos nie podoba to na main zapraszam.I tak na rooku jest za duzo udogodnien !!!To tyle...