PDA

View Full Version : Exura Full (knight)



Piter knighciq =0
13-07-2008, 14:51
Hmm Myśle że dobrze by było dodać nowy czar dla knighta,bo knight jako jedyna profesja leczy sie z uha a nie z czarów przyczym uhanie się z uha jest dużo wolniejsze!Knight tu sporo traci.Sądze że dodanie czaru dla knighta a mianowicie Exura full(dawała by 2/3 uha lub 1.5/3 uha) nie było by krzywdzące dla innych postaci Wypowiadajcie się :rolleyes:
Pomysł wzięty z armiaworldwar :D


Edit@
JaCkAsS
Chyba że ze scarem popier***** knightem...
albo z jakimś innym botem ....

JaCkAsS
13-07-2008, 14:56
Jak to ku*wa by nie było krzywdzące dla innych profesji? Weź mnie nie wku*wiaj, knight taki czołg i pie*dolisz że za wolno się leczy -.- Za wolno? To się ku*wa naucz szybciej .,I,.

Sorry, ale ku*wa nosi mnie jak widzę tak poje*ane pomysły, czasem myślę że to żart, ale na tym forum nic mnie już nie zdziwi -.-

DLACZEGO DOSTAŁEM WARNA ZA SŁOWNICTWO?! -.- KAŻDE SŁOWO ŁADNIE OCENZUROWANE, PISZĘ TAK POSTY OD KIEDY ZAŁOŻYŁEM KONTO NA FORUM (JESZCZE NA TYM STARYM) A TERAZ DOSTAJE WARN'Y?? WYTŁUMACZ MI TO KTOŚ-.-

Mc Maciek
13-07-2008, 20:00
@up
Upomnienie za nieodpowiedni język...

@topic
Chociaż gram knightem, jestem na NIE! Knight charakteryzuje się tym, że leczy się runami, nie czarami. Ewentualnie można minimalnie zwiększyć siłę exury.

Rybka
13-07-2008, 20:05
Ej to nie jest Worldwar.
Tu jest Ots Tu nie można mnieć tak dobrze.
By to było bardzo krzywdzące dla innych profesji.
Więc ci radze abyś pomyślał zanim coś napiszesz.
Taki Knight co ma 50k Hp by był Nieśmiertelny

Cimek
13-07-2008, 20:12
A może frytki do tego ?? -.-'
Omg knight i "Exura full " - ciekawy pomysł
Ciekawe co by powiedzieli knight'ci z RL tibi na ten temat . (zaraz ktoś napisze ,że to OTS ), ale Tibia to Tibia . To jest tylko różnica w expie .;)
@topic
Omg nie no brawo ... ile nad tym myślałeś ??
- 5 minut ?

Eh ,..... Jestem na Nie.:mad:

karol powrocil
13-07-2008, 20:19
CAlkowite nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wam knightom calkowicie odjebalo chyba!
W tym knight sie charakteryzuje uhem i tyle knight ma tyle hp ze se moze pozwolic na jakies tam nie uhniecie sie raz wiec wez sie zastanow zanim cos powiesz.Gralem ek mialem 1005 lvl i wiem jak ciezko jest zabic ek .mozna se stac i stac i nie zabija tak szybko a taki drut albo sorc to 1 raz bez e vity i spi

Jan Pan Banned
13-07-2008, 20:19
osobiscie gram ek i rowniez jestem na NIE. rybka twoje wypowiedzi i pisanie kazde zdanie z nowego wiersza mnie strasznie irytuje, bledy rowniez

Masakrowiec
13-07-2008, 20:31
HAHAHAHAHAHAHHAAHAHHAHAAHAHHAAAHHHAAHHAAHHAAHAHAH
<spam smiechem z hotkeya> BUHHHFHASSDSHSDSSDDDDDDSD
<smiech>MUHHHAAHAHHAAHHAHAAHHAHA<wiekszy smiech>FUHHHHHHHAAAAAAAAAAAHAAA<arcyszatanski smiech>
SHUHAHAHASHSHSHSHSHSHS<zgon>

Nie dawaj bana plaxzxxxxxx i pay

Quik
13-07-2008, 21:30
To jest bardzo zły pomysł jeśli chcesz żeby knight miał taki czar to idź stąd na jakiś noobski ots.Jakby tak zrobili to byłby koniec...

Sebaa94
13-07-2008, 21:59
Knight to wojownik a nie jakis mag i w tym cala magia knighta jestem za NIE pomysl denny

Fern
13-07-2008, 22:19
Jestem stanowczo na nie ! Knight to nie Sorc/Druid czy tam Pall ..Ma sie leczyc z uh a nie z czarow..Wtedy knight by byl jeszcze do tego mastah !

Nullo Knight
13-07-2008, 22:45
Czlowieku mimo to ze osobiscie gram kinem to mnie Ch*j strzela jak widze takie posty..-.-.To by bylo bardzo krzywdzace dla innych prof...wyobraz sobie walke Kin Vs Drut? Jedyna szansa Druta to szybkie spierdala***Stanowcze NIE!

Vivek
14-07-2008, 10:12
żal... zauważyłeś że bana za bota dostaje prawie tylko knight? W czym wiekszość nie słusznych? Wyobraż sobie że knight ma ten czarek i lata se po city 500lvl i z czarem to go nawet 700pall nie ubije.. Bo ten se bedzie po schodzach up/down albo uciekał.. Jakby tak zrobili powstałby 2 pall który razwala każdego. Jestem na NIE!!

NeNe
14-07-2008, 10:31
Exura full dla knighta?? Haahaha, pewnie grasz knightem i chciałbyś jeszcze jakieś ulepszenia:mad: Pomyśl też o innych profesjach::mad: Sam gram knightem i oczywiście jestem na NIE!!!!

Granis
14-07-2008, 10:38
Chyba sobie jaja robisz. Sam gram knightem, ale mówię wam i z niektórymi się nie zgadzam, że czasami raz uhem się nie trafisz i padasz. Tak to bym miał już około 180, a mam 161, bo w kółko dedy. Exura Full? Może zaraz dać knightom Ultimate Healing, Sudden Death i Ultimate Explosion?! Jestem na NIE!

Ales Thon
14-07-2008, 11:19
@up
Upomnienie za nieodpowiedni język...

No teraz to już ku*wa mnie rozj*bałeś.


#topic
Oczywiście, a może jeszcze nieskończony uh leczący całe hp?

PWN3D.

Goxenul
14-07-2008, 12:25
Powiem krótko..

TAKE A MŁOTEK AND JEBNIJ SIE W HEAD!!!

Nie dość ze knight ma b.dużo hp, to Ty kur** chcesz jeszcze dodac czar na uhanie ?!

ZDECYDOWANIE NIE !!!