PDA

View Full Version : [ARMIA 7.6]EXPOWISKA juz niewbija sie na resp - propozycja



Undead Minion
19-07-2008, 11:32
Maja propozycja jest taka zeby np: przedluzyc na expgradzie te respy (zeby bylo mobkow wiecej w 1 respie ). I wtedy ten resp kto wejdzie by musial zamykac od srodka nikt sie nie wbije na niego i cos takiego jak na trainach ze trzeba dzwignie przekladac np co 20 minut wtedy moim zdaniem by to ulatwilo zycie :)
Co Wy na to ?

Malkin
19-07-2008, 11:59
#Góra
Nie nabijaj postów, proszę.

#Temat
Pomysł, super, jeśli takie coś wprowadzi się na apo, to już nie będzie "noobostwa".

NeNe
19-07-2008, 12:25
Może i by ułatwiło niektórym tibijskie życie, ale po co?? Nie zawracaj dupy Mortiisowi bo on się zajmuje poważniejszymi sprawami i na pewno to nie wejdzie w życie.

Haat
19-07-2008, 12:33
Myślę że pomysł jest fajny, może się sprawdzić.

- Obecnie niegram na Rook`u.

Wujek Margoth
20-07-2008, 16:23
#Temat
Pomysł, super, jeśli takie coś wprowadzi się na apo, to już nie będzie "noobostwa".


Będzie... Jeśli ktoś wejdzie i zamknie te drzwi a następnie się wyloguje?? xP

@topic
Trochę to źle napisane :)

Podszywam sie pod Gall Jopek
20-07-2008, 17:07
Ogółem pomysł dobry, bo na apo GMowei nic nie robią za wbijanie na resp... Tygrys Ci napisze że jest pvp... na h*j to pisze jak zazwyczaj ma sie zajęte 2 fragi, a nawet jesli kogoś ubijesz to on będzie ciągle wbijał na resp. :/
Jedynie Grom coś robił z wkrętami bo groził im banem i odchodzili.

Cfaniak2d
20-07-2008, 17:19
Super pomysł, a co do tej postaci co się wyloguje po wejściu to drzwi musiałyby jakoś się otwierać potym jak ktoś się lognie. Jest to trudne, ale do zrobienia :)

Druid z Armi
26-07-2008, 11:07
Dobre... albo żeby zrobić bramke i skrypt że jak 1 osoba przeszła to druga nie moze wejsc!!! Bardzo dobry pomysł, kto nie miał tego problemu, że high lvl wbijal sie na resp i strayszl dedem.

Kimlovs
26-07-2008, 13:03
Dobre... albo żeby zrobić bramke i skrypt że jak 1 osoba przeszła to druga nie moze wejsc!!! Bardzo dobry pomysł, kto nie miał tego problemu, że high lvl wbijal sie na resp i strayszl dedem.

oczywiscie zrobmy takie bramki, powbijaja sie noby i tyle macie z expienia, jestem za nie, powiedzmy ze wejdzie jakis nobek przez takie drzwi i bedzie tam tylko stal to co wtedy zrobicie?? napewno bedziecie na forum zakladac tysiace tematow ze jest zle. jak wchodzi ci jakis nob na respa to go ubij i masz problem zglowy potem ktos ciebie ubija i zaraz robicie tematy na forum. chyba od tego jest pvp co nie?? jak wam niepasuje to zluzcie propozycje by zrobic z tego swiata non-pvp.

Wojtasss
26-07-2008, 13:06
Maja propozycja jest taka zeby np: przedluzyc na expgradzie te respy (zeby bylo mobkow wiecej w 1 respie ). I wtedy ten resp kto wejdzie by musial zamykac od srodka nikt sie nie wbije na niego i cos takiego jak na trainach ze trzeba dzwignie przekladac np co 20 minut wtedy moim zdaniem by to ulatwilo zycie :)
Co Wy na to ?

Wejdzie ktos noob charem i bedzie blokowal respa przez caly dzien, tak jak to bylo z arena w city ;/

$$<JONEQ>$$
29-07-2008, 20:00
Wedlug mnie swietny pomysl. Bardzo by to ulatwilo bo jest strasznie duzo noobkoq ktore sie wbijaja na respa. Co do blokerow uherow siocherow itp :) mozna by zrobic zeby byla obok jakas dzwignia np zeby mozna bylo go przepuscic albo poprostu obydwoje by wchodzilo i zamykalo drzwi od srodka i zrobic tak jak w trainerach ale zeby np dzwignie ciagnelo sie co okolo 30 minut bo czasami potworki sie dluzej bije.

~~Paweł~~
30-07-2008, 15:59
Bardzo dobry pomysł ale prosiłbym o to że na trainach można dowolnie ustawić na ile chce sie skillować np. wpłacasz 500gp skillujesz 300minut. Możesz sobie odejść od komputera odpocząć itd. Ale żeby był max do wplacenia np. 1k bo ktoś złośliwy może specjalnie nie dać dostępu do trainów.

Undead
30-07-2008, 16:03
Po 1 Szma~~ je~ zgapiasz kawalek z mojego nicku jak juz pare innych osob

@topic bieda ... tak to zawsze mozna wejsc na resp zabic typka i resp twoj ;<

Mortarius
30-07-2008, 19:22
No świetny pomysł...Ale jak ktoś wyżej napisał "Nie zawracjmy Mortiisowi dupy" Bo on napewno ma co robić : ] Tygrys to samo...

JaCkAsS
30-07-2008, 23:01
Po 1 Szma~~ je~ zgapiasz kawalek z mojego nicku jak juz pare innych osob

@topic bieda ... tak to zawsze mozna wejsc na resp zabic typka i resp twoj ;<

pff.... Ten Twój nick to zwykłe słowo angielskie, więc jak ktoś chce to może je użyć :|

@Topic

Na chooy takie respy?! Po przemyśleniu sądzę że to poje*ane, nie ma żadnego klimatu....Wchodzisz na resp, 0 zagrożenia ze strony innych graczy :/

Kamashi
31-07-2008, 11:31
Na moje to bez sensu, bo ludzie będą tam uciekać ze skullami etc.

Silkroad
02-08-2008, 10:55
Co 5 minut ciągnąć dźwignie bo ktoś wejdzie i da Loga,Mortiis/Tygrys i tak tego nie wprowadzi bo to nic nie da ktoś kogoś zabije i wbije sobie rs'a wbiegnie na expgard pujdzie na demony i się zamknie... A jeżeli wprowadzić to nie tylko na Exp i żeby nie można byłoby wbiec tam z Skulem Red Skulem lub Pz że kogoś biłeś. Jestem na tak.

Zelus
04-08-2008, 19:54
hmm... dobry pomysł
Nawet wykonalny bo mozna zrobic cos takiego jak jest na arenach jak ktos jest w srodku to nie mozna wejsc...
ale:
-napewno trafialy by sie nobki ktore by te respy specjalnie blokowaly
-nie mozna by bylo wejsc z sioherem ;/(chociaz dalo by sie cos na pewno zrobic ale komu by sie chcialo...)

Magik
04-08-2008, 19:58
Według mnie zły pomysł ponieważ weszedłbyś na taki resp i nie ma Cie możliwosci ubicia ;/ A co by sie stalo jakby sie ten ktos lognal?
I jak cos to zeby wejsc na taki resp musialoby sie cos placic , w zaleznosci od rodzaju potwora,,

Etabexx
05-08-2008, 19:05
zgadzam sie z wypowiedziom /\ to by bylo bez sensu!

Sirun
09-08-2008, 23:21
Dobre - ale nierealne. Gdyby takie coś było
na pewno bym powrócił na apo...

Hrater
10-08-2008, 10:43
Wejdzie ktos noob charem i bedzie blokowal respa przez caly dzien, tak jak to bylo z arena w city ;/


Wiesz co to bramka lvlowa?

@Topic
Jestem na tak. Ale zeby to dzialalo na zasadzie dlugieego solo rooma.

Caaz 1.0
10-08-2008, 11:14
Jak dla mnie to się to podoba :D Fajny by było, gdyby było można spokojnie expić, bez wybijania respa. Nooby wybijające respa przyczyniają się do zmniejszania się ludzi na serwerze :( Przydało by się coś z tym zrobić...

Adzik
10-08-2008, 11:42
Pomysl moim zdaniem moze i dobry, jakby takie drzwi zrobil, chociaz z drugiej strony z deka lipny ;p. Ale Mortiis sie pierdolami nie zajmuje. A z dzialu propozycje nie zawsze wszystko robi (czyt. z dzialu propozycje nic nie robi). I ma racje bo by apo stalo sie yyy... no wiecie :p

krzysiek_15
10-08-2008, 18:25
Według mnie zły pomysł ponieważ weszedłbyś na taki resp i nie ma Cie możliwosci ubicia ;/ A co by sie stalo jakby sie ten ktos lognal?
I jak cos to zeby wejsc na taki resp musialoby sie cos placic , w zaleznosci od rodzaju potwora,,

Czy wy nie rozumiencie ze bylaby dzwignia??? da loga 10 min mija ii go wywali jak z trainera. zal

Pomysl fajny ale tylko na exp bo gdzie indziej zrobi sie takie bramki-.- ogolnie jestem na nie