PDA

View Full Version : [Strona APO] Od?wie?enie dzia?u Questy



Silkroad
20-07-2008, 21:54
Opcją szukaj nie znalazłem podobnego tematu więc zakładam go Moja propozycja dotyczy odświeżenia działu Questy na stroniewww.armia.toproste.pl Są tam niestety tylko Questy do Queen questu a mianowicie brakuje
- Panderonium armor
- Magic Buny Slipers
- Burning Heart
- Quest of Destiny
- Saphire armor
- Saphire legs
- Saphire helmet
- wielle innych typu : Golden legs, Apocalipcis sword, Hot itd.
Prosze o uaktualnienie tego działu przez ekipe APO albo Zebranie Ekipy graczy do opracowania tych Questów (Wszystkich) Czy nie chcielibyście dokładnie dopisanych dojść do Poszczególnych Questów ? Szukam ekipy albo wypowiedzi Mortiisa.

H5N1
20-07-2008, 22:08
Mogli by jeszcze odświrzyc, dział "przedmioty" bo nie ma tam najnowszych itemów.

Cfaniak2d
20-07-2008, 22:32
Moim zdaniem więcej gmów/tutorów, ludzi zajmujących się tymi działami lub stroną. Wkońcu się nie dziwie, że dopiero o paru miesiącach robią uptade, bo nikt nie ma no czasu :/

Leon Rookslayers
20-07-2008, 23:38
No przydalo by sie to.Mysle ze wielu nowych graczy wchodzac na strone patrzac na przedmioty zaciekawil by ten OTS i by pograli :)

P.S nie rozumiem twojego podpisu.Mc Maciek tez czlowiek i pomylic sie moze

Dark Pajdochleb
21-07-2008, 06:19
Moim zdaniem dobry pomysł i było już takich tematów kilka ale chyba przed czyszczeniem 4um ;>. Jestem za! I mogli by poszukać nowych gm'ów!

Karmelek
21-07-2008, 18:54
Jestem za! :) Mogli by w końcu zaaktualizować stronkę. Najlepiej by zrobili jakby na stronce napisali temacik na zgłoszenia do tej pracy. Opisy dojścia do questów też by mogły być :)

Kellerman.
23-07-2008, 10:28
Pomysł napewno nie jest zły, przydały by się chodziaz niewielkie informacje o new questach, poprostu dodac je tam gdzie pozostałe questy, nie muszą być chyba z dokładnym opisem ale żeby sie tam znalazły :)

deadheal
23-07-2008, 10:37
Odświerzałem ja dział questy, wysłałem już Tygrysowi, wczoraj miał looknąć, puki co nie mam odpowiedzi od niego.