PDA

View Full Version : [Armia 7.6] Nowy ring



Silkroad
21-07-2008, 15:30
Jest na apo ring którego można wykorzystać wykonania nowego. Jest to dokładniej Might Ring można go znaleść Tu (http://www.armia.toproste.pl/items.php/) i oto moja propozycja zrobić Quest od 150 levela na taki ring można go nazwać nawet Saphire ring by on dodawał 3% do ataków magicznych byłoby to małe urozmaicenie dla low leveli dla których jest mało questów Do questu mogą wejść tylko 2 osoby i będzie to coś takiego na podobe ots Questa tylko by przez połowe Tego Questu przebiegałą długa droga czyli labirynt i cały czas by atakował cię zombi i dalej by szła dróżka z demonami i demon lordami na końcu 2 orsze i Final room z ots kingem. Co wy na ten pomysł ? nie jest to trudne w wykonaniu mogłoby to być na wyspie Canion przy tym przejściu na kingi pacc zrobić dziure i za dziurą dźwignie i mniejsce na 2 osoby ciąną za dźwignie i Quest. Jeżeli masz bluzgać to się lepiej nie wypowiadaj to tylko Propozycja!

@Edit
Cfaniak2d chodzi mi o te zombi co biją po 500 te na OTS Quest Nagroda nie może być lepsza bo zobacz wtedy jakie klapki są poszkodowane
@2 down
Knight z uherem zabiją napewno 2 orsze a Kinga to już na Ots Quescie też zabijają 150 levele.
@Edit
Chodzi mi właśnie o to żę bije z Klatki!
@Edit
Nikt nie będzie nosić? To czemu ludzie nie noszą tego amuletu z lotem ? Bo nic nie daje...tak samo rots...

Cfaniak2d
21-07-2008, 15:52
Te zombie byłyby ciężkie i wogóle ots king na tak słabą nagrodę :] Ale jestem ZA, żeby zrobić więcej questów dla lvli 150++!

(L)egionista
21-07-2008, 16:04
^UP
Nie ma sensu od 150lvl, bo nie Ujeb*esz Kinga :p a co doiero z Zombe.
Mozna by było coś takiego zrobić :> od 200 lvl :>

doniczekmateo
21-07-2008, 16:08
@ 2 up
@ up
odróżniacie zombie od zombi bo chyba nie
zombi- wali hity po 500- 700
zombie-wali hity po 11k


pomysł jest good tylko wiadomo można jeszcze coś dodać do niego ale on by musiał być przynajmiej od 250 lvl bo wątpię żeby 150 czy mniejszy by rozwalił 2 orsche i na koncu ots kinga

Mosuke
21-07-2008, 16:28
Pomysl fajny bo przydalby sie jakis quest dla low lvl.
Ale przesada z tym kingiem i zombi , mozna by dac monster skeletona i bijacego z klatki zombi.Jestem ZA.

Cfaniak2d
21-07-2008, 17:17
Odrózniam zombi od zombie i chodzi mi własnie o tego co wali po 500. Nikt nie będzie nosił tego ringa, bo straci 120% szansy na lepszy loot :]

Goracyy
22-07-2008, 09:55
Bardzo dobry pomysl swietnie ze na niego wpadles:). Mi tez brakuje questow dla 200~lvli bo sam mam taka postac! jestesm za!

Adasik
23-07-2008, 01:49
Dobry pomysł, ponieważ low lvl slabo wali dlatego przyda sie item wzmazcniający ataki magiczne.
Pozdrawiam :>

Undead
23-07-2008, 02:02
to moze lepiej zrobic taki room z bally 1 ale bez zombie ;d

Podszywam sie pod Gall Jopek
23-07-2008, 09:44
Ogółem to na pomysł z ringiem wpadłem ja, lecz w innym temacie, który założył Neko, że jakiś que od 500 chce. Podałem wtedy też pomysł na ring, a ty o tym nowy temat założyłes. Ogółem mógł by być taki quest, ale coś silniejszego do zabicia, np. Perfektor, 2 omniby albo 3 queeny (solo room oczywiście) aby nie było za trudno.

Kellerman.
23-07-2008, 09:59
Moim zdaniem juz za dużo tych questów ch chwile byście chcieli nowych niedawo powstał questy na saphire set, troche juz dawniaj na quest od 1k levela
i teraz jeszcze przebudowują city wiec niewiem czy to dobry pomysł :)

Dziula
23-07-2008, 10:08
#up
Gall Jopek no nie przesadzaj jest propozycja od 150 lvla a ty tu z 3 queenami wyjezdzasz xD.
#topic
A z questami od 150-200lvl dobry pomysl ten z ringiem tez spoko bo rots nic nie daje. Ale niech rozbuduja do konca City i wtedy mozna o questach pomyslec :p:p

adrianeq :)
23-07-2008, 10:09
#Up Kellerman
Słusznie. Niech najpierw nabiją lvl, a dopiero później jak dla np. 1200 lvla nie będzie questu to niech wtedy zwlekają. Szkoda trochę takich ludzi :)