PDA

View Full Version : [Armia 7.6] Outfity



Cruza
21-07-2008, 16:54
Moja propozycja to żęby można było po wykupieniu nimfy zmieniać outif też na standardowy myśle że to do zrobienia.

Zmieniam nazwę tematu, aby była zgodna z zasadami//Laluś

Silkroad
21-07-2008, 17:13
A nie można ? Ktoś zabronił ? Naciskasz zmiane Oufitu i zmieniasz z nimfy na normalną postać. Jeżeli się nie da to nie pisz tego tu tylko sypni Mortiisowi na E@maila bosch@o2.pl :)

Cfaniak2d
21-07-2008, 17:15
Nie wiem czy dzisiaj nadal tak jest, ale kiedyś, by przywrócić outfity ludzi trzeba było zapłacić 1kcc.

Kellerman.
23-07-2008, 10:14
Dobry pomysł ponieważ dlaczego nie mozna sobie zmieniac na standardowy, moze ma ktos nimfe i ma pacc i mu sie podoba wygląd np tego outfit z MICZYKIEM bo z nimfa sie juz komus znudzil [ tylko nie piszcie zaraz to po co kupywal nimfe] powinno byc tak ja wy klientach np 8.0, 8.1, 8.2 !

No to chodziaż zmieniac na otfity standardowe [ jak sie jestes male i masz nimfe to zeby bylo mozna zmieniac na standardowe MEZCZYZNY a zeby miec DWARFA TO KASUJE SIE TYLKO NIMFA A NA STANDARDOWE MOŻNA ZMIENAC ZAWSZE A JAK CHCESZ MIEC WYGLAD KOBIETY TO KASUJE siE CI WYGLAD MĘŻCzyznY ..

Dziula
23-07-2008, 10:25
NIE !!! Zły pomysl , jak ktos kupi nimfe lub dwarfa to niech ma taki outfit to dlatego nie da sie zmienic zeby troche kasy z apo ubyło. Przecierz taki 500+ lvl moze spokojnie kupic dwarfa i nimfe i sobie zmieniac kiedy mu sie zapragnie , a wyda na to tylko 10kcc (pare dni expienia dla takiego 500+lvl) Według mnie powinno zostac tak jak jest.

Kamilos xD
23-07-2008, 10:33
NIE !!! Zły pomysl , jak ktos kupi nimfe lub dwarfa to niech ma taki outfit to dlatego nie da sie zmienic zeby troche kasy z apo ubyło. Przecierz taki 500+ lvl moze spokojnie kupic dwarfa i nimfe i sobie zmieniac kiedy mu sie zapragnie , a wyda na to tylko 10kcc (pare dni expienia dla takiego 500+lvl) Według mnie powinno zostac tak jak jest.

Popieram;) tylko jakby zawyżyli loot z potworków to każdy nawet i 100+lvl mogłby sobie nimfe kupic albo jakis lepszy item:)

Cfaniak2d
23-07-2008, 10:38
Ja też jestem na NIE! :) Łatwo zdobyc 5kcc. 2 lata temu pierwszy raz na tym OTS i na ~250lvlu miałem już dwarfa, ale nie wiem czy loot się nie pozmieniał;P

DaDaX
23-07-2008, 11:30
Weź Człowieku chesz kasy szybko? Polecam Slaxor'a, on jest Ustawiony na Allegro więc Pytaj śmiało :').

^ToPiC^
To było by bez sensu, kupujesz coś po coś, zeby tego nie nosić?
Jak ci sie nie podoba to idz do NPC 'plastyk' i sobie zmień...
Jeśli uzbierałeś 5kcc na nimfe, uzbierasz i na Zmiane :')

Cya


^dOwN^
To wtedy bym pomyślał jaki bym chciał, a dopiero wykonał.

Daaron
23-07-2008, 12:52
Według mnie to świetny pomysł Cruza jakbyś mógł dodaj sonde.
I tu rzuca się pytanie skoro jestem Nimfą tochyba oznacza że, jestem kobietą (teoretycznie) czy to nie oznacza że wtedy będe miał Outfit kobiety po zianie z Nimfy? Powinno być tak jak przed zmianą. Po śmierci wyglądam jak facet :D.


Pozdro
Daaron

@DaDaX
A chciałbyś na rlu kupić sobie np. full wizarda (czaszka, naramienniki) i nie muc go nigdy zmienić? To chyba nie byłoby miłe.

Elite Pablo&Master Bombka
24-07-2008, 09:12
Ten pomysł jest spoko ale chyba będzie z nim problemy by trzeba było posiedziedz dużo w scriptach jednakże chyba da się to wykonac no bo u plastyka jest np wpisaś ze jak piszesz nimfa no to on ci dale look type i tam jaki ma elf i jeszcze jest że można zmieniać kolory to jeszcze by trzeba było dodać ze można spowrotem na np chłopaka wbić no ale to nie łatwa sztuka.

Bright Bringers
25-07-2008, 09:29
NIE !!! Zły pomysl , jak ktos kupi nimfe lub dwarfa to niech ma taki outfit to dlatego nie da sie zmienic zeby troche kasy z apo ubyło. Przecierz taki 500+ lvl moze spokojnie kupic dwarfa i nimfe i sobie zmieniac kiedy mu sie zapragnie , a wyda na to tylko 10kcc (pare dni expienia dla takiego 500+lvl) Według mnie powinno zostac tak jak jest.

A czy kazdy tu ma 500 lvl + ?
Nie kazdy taki umie wbic ...
Jest duzo slabszych graczy co popieraja pomysl aby zrobic zeby moglo sie zmienic za free z nimfy na standardowy outfit...