PDA

View Full Version : [Armia 7.6] Fire Woman



Splaxor
21-07-2008, 18:32
Witam, expiłem sobie troszkę na Fire Woman i od samego początku nie podobało mi się, że gdy biłem dwie Fire Woman to za każdy razem dostawałem po 450k za jedną. Nie uważacie, że to zbyt mało? Bally za dużo expa zabierają. Przy dwóch Fire Woman jest w miarę normalnie, ale jak już są trzy to jest ostry hardcore.

Jeżeli za jedną Fire Woman jest 450k expa (250k traci się przy sumonach) to lepiej expić na OTS Queen bo są łatwiejsze. To jest odpowiedź na pytanie: Dlaczego mało kto expi na Fire Woman?

Dlatego proszę o zmianę sumonów, na np: OTS Kingi bo te Bally za dużo expa zabierają. Expienie na Fire Woman nie jest ani troszkę efektywne.

@SiMiNa :P
Zboczek, a przy okazji warn za "nabijanie postów".

SiMiNa :P
21-07-2008, 18:40
Mógłbyś nagrać filmik, i pokazać ten 'hard core'? xD ...

-.-' Ale nabijanie : O ;<

Turek
21-07-2008, 18:56
Zgadzam się ze Splaxorem. Sam expię czasem na 2-3 Fire Woman. I nie raz widzę, że dostaje od 500-550 k expa (zależy jak kto wali).

Moim zdaniem najlepiej jakby nie było w ogóle summonów, albo byłyby fire elementale albo orshe.

Najlepiej jest expić na jednym fw, wtedy dostajemy 700 k expa ale wychodzi z czasem na to samo :) Sprawdziłem ;p

herakles2212
21-07-2008, 19:22
haha baczeq co nie dasz rady ;] to po co ten exp dla fire woman poprostu deleta jej ^^

.Artas.
21-07-2008, 19:29
Pan up.^
Chyba nie zrozumiałeś Baczeq'a. ^^ Mu nie chodziło o to, że nie daje rady ubić tylko o to, że Bally bije Fire Women i zabiera expa.
Pozdrawiam. :o

pitek knight
21-07-2008, 20:32
Mozna Wstawic cos co daje ogien pod dupe Bo wkoncu o to mortiisowi chodziło
np. Fire Devile ale wtedy było by 2x latwiej

Silkroad
21-07-2008, 20:45
Nic nie jeste idealne nie będe w tym temacie się zbytnio wypowiadać bo dostane warna ale jak ci sie nie podoba expienie na Fire Woman'ie to exp sobie na Quenach. Jak może coś ognistego sumonnować ludzi pomyśl logicznie jestem na nie były takie tematy.

Spy Massive
21-07-2008, 21:08
Fire Women daje 700 tysiecy expa no ale jak summony tez bija;/ to dużo mniej expa wchodzi

H5N1
21-07-2008, 22:12
Z moich obliczeń nie opłaca sie na tym expić. Bo daje tylko 450k expa i w dodatku przywołuje 3x Bally. 3x bally = 600k expa. wiec zalowe sa.:mad:

Mistrz Sasori
22-07-2008, 09:56
może byś zrobił Film i tu dać wtedy coś podpowiem ;)

Wsciekly Wilk Demon Zla
22-07-2008, 16:54
zgadzam sie z Splaxorem mogly by byc te balle tylko zeby nie bili fire Womena bo dostaje sie miej expa :cool:

Tosiek90
22-07-2008, 17:04
http://forum.toproste.pl/showthread.php?t=30141
Cieżko poszukać? był o tym temat, że summony dostają dużą ilość expa za potworka.

Solex
22-07-2008, 17:06
nom powinni cos z tym zrobić ,summony inne np. giant serpenty i np. demon lordy nie wiem ale nie opłaca sie na nich expic wogóle :(

Splaxor
22-07-2008, 19:59
http://forum.toproste.pl/showthread.php?t=30141
Cieżko poszukać? był o tym temat, że summony dostają dużą ilość expa za potworka.

Mi nie chodzi, aby sumony nie zabierały wcale expa, ale o to, aby nie zabierały go tak dużo. Dostając 450k expa za każdego Queen, gdy ten daje 550k expa nie denerwuje się tak bardzo, ale jeżeli mam 250k expa w plecy to jest różnica, która wynosi w przybliżeniu 30%.

Son Pall
22-07-2008, 20:07
tak tak , dobry pomysł .. jak już są 3 fire woomeny to dostaje się max 400 expa ..
mogli by zamienić np. na Ots kingi ,żeby summonował 3x King .

Pozdro . ; )

Podszywam sie pod Gall Jopek
22-07-2008, 20:24
Ta, bally przy fire woman za dużo biją, może np. zrobi że przywołuje po 1 bally? Takie jest moje zdanie. Albo kingi, to bedzie można na nich fajnie exp zdobyć z uhami pod sobą :)

Bizzle
22-07-2008, 21:20
Moze nie Ots Kingi, poniewaz zabardzo przypominalo by mi to Queen'a...

Moze Orshe ?:P

Warlord
22-07-2008, 23:05
Popieram Splaxora. A nejlepiej by było jakby summony nie mogły atakować rodziców (potworiki). Albo żeby mogły ale żeby expa nie dostawały tlyko 100% gracz atakujący..

Maks
22-07-2008, 23:13
Witam, expiłem sobie troszkę na Fire Woman i od samego początku nie podobało mi się, że gdy biłem dwie Fire Woman to za każdy razem dostawałem po 450k za jedną. Nie uważacie, że to zbyt mało? Bally za dużo expa zabierają. Przy dwóch Fire Woman jest w miarę normalnie, ale jak już są trzy to jest ostry hardcore.

Jeżeli za jedną Fire Woman jest 450k expa (250k traci się przy sumonach) to lepiej expić na OTS Queen bo są łatwiejsze. To jest odpowiedź na pytanie: Dlaczego mało kto expi na Fire Woman?

Dlatego proszę o zmianę sumonów, na np: OTS Kingi bo te Bally za dużo expa zabierają. Expienie na Fire Woman nie jest ani troszkę efektywne.

@SiMiNa :P
Zboczek, a przy okazji warn za "nabijanie postów".

dajesz rade po 2 FW brać? ;o
ja na 1300+ EK mam ciężko swobodnie ubijać po 2, a na 3 to w 90% pewny ded
Wg Mnie za harde są te FW, no i fakt faktem zabijają się same ostatnio fartem zabiłem 3 i za żadną nie dostałem więcej niż 500k expa ... porażka, a z 4x mogłem paść ;p

@Gall Jopek
Jakby nie rzucały ognia to hohoho w 1 dzień z 5kcc+ bym na nich wyciągał po 3 z uhem i w kółko x] jak dla Mnie to może tak być ;pp kasa się przyda zawszE:D

Splaxor
23-07-2008, 01:29
dajesz rade po 2 FW brać? ;o
ja na 1300+ EK mam ciężko swobodnie ubijać po 2, a na 3 to w 90% pewny ded
Wg Mnie za harde są te FW, no i fakt faktem zabijają się same ostatnio fartem zabiłem 3 i za żadną nie dostałem więcej niż 500k expa ... porażka, a z 4x mogłem paść ;p


Swobodnie nie ubijam tych 2 FW. Mówię, że jest ciężko, a na trzech, aby nie paść to tylko się uhać trzeba i czekać, aż się same zabiją.

Jak dla mnie dobrze, że potworki zabierają expa, ale nie w takiej ilości. Te Bally za dużo go zabierają. Mogliby dać Kingi, ale wtedy problem UH pod dupą powstaje bo dużo ludzi taką metodę stosowałoby.

@edit
Jeszcze troszkę pomyślałem i jest rozwiązanie na UH pod dupą. Można dodać Fire Woman czar, który będzie stawiać fire fieldy pod graczem bo nie wiem czy to robie Bally czy Fire Woman. Wtedy mogą być sumonowane 3 Kingi i fire field dalej będzie pod graczem.

tubis
23-07-2008, 01:52
omg i znowu problemy to ze uha pod siebie to ze expa zabierają no to proponuje d o fire vomen dorobić potworka co bedzie pasowal moze Fire Elemental ale pod inna nazwa i żeby bil mocno ale to tylko wymagania co będzie okaże sie w najbliższej przyszłości

Adasik
23-07-2008, 01:57
Widząc bicie Fire Womanów przez wyższe lvle stwierdzam, że jest naprawde nieopłacalne, ponieważ rzeczywiście Bally zabieraja za dużo expa, a więc popieram Splaxora aby zmienic summona Fire Womana na coś innego niz Bally

Kellerman.
23-07-2008, 10:19
Na nich nie expilem jescze ale skoro tak jest jak mówi Bacazeq [ Splaxor ] no to trzeba by cos zrobil APO w tym celu :)