PDA

View Full Version : [FORUM APO] ??czenie postów



Helian (' ',)
22-07-2008, 15:43
no to mam taka propozycje.. ze jak ktoś napisze post... i chce napisać 2 post to te posty się łącza w 1 i nie będzie double post etc.. i np: koleś pochwali sie lv i mlv i ktos go pochwali nice lv nice mlv Gz to on chce napisac post pod tym kolesiem co go pochwalił i sie robi wiele postów to jest nie potrzebne..

mam nadzieje ze to bedzie wprowadzone na forum, bedzie to przydatne..

ahaa.. :d jak cos pomotałem to sorry ale jestem spiacy bo nie spałem w nocy :p

[Splaxor] Proszę o tytułowanie tematu zgodnie z regulaminem. Proszę o precyzowanie w tytule tematu propozycji w kilku słowach. Kolejny temat, który będzie założony w inny sposób niż w podanym przykładzie przez Tygrysa będzie odpowiednio "nagradzany".

Wsciekly Wilk Demon Zla
22-07-2008, 15:48
OMG znow jakis besensowny temat prosze o zamkniecie go :p

Tosiek90
22-07-2008, 16:22
@up
OMG znow twoj bezsensowny post..
To moderator zdecyduje czy go zamknac czy nie.
@Topic
Moim zdaniem jest to dobry pomysl, poniewaz ulatwi to prace moderatorom i forum bedzie bardziej estetyczne.

Wiceps-Biceps
22-07-2008, 16:24
@Wsciekly Wilk Demon Zla
Ty jesteś bezsensowny i debilny ;)

@topic
Dobra propozycja i wykonalna ;)

Plener123
22-07-2008, 16:46
Tak jak Wiceps powiedział jest to dobra propozycja i wykonalna.Zgadzam się z nim mogło by takie coś powstać.Stanowczo pomogłoby to pracę Moderatorów

Helian (' ',)
22-07-2008, 16:53
aha.. to fajnie ze się wszystkim podoba bo lethorn to nie człowiek.. on tylko widzie jak mu exp leci po monitorze. . . Omg ;d

i to by dzialalo co 4 posty np:



Moj post ( ' ',)
Kogos post... :D
jeszcze kogos post... :p
Omfg Lethorn cos napisał Wtf. :|
i teraz ja! i ten post się jeszcze łoczy z 1 i nie z zbędnego postu :> i jak ktos napisze cos tam sell Pande... idt.. i nikt nie pisze przez 2 dni to moze napisac post w edicie i go odswierza.. :D


^edit
a tutaj juz by ta opcja zadziałała... Link
(http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=31374)Juz Mc Maciek połączył te 2 posty :<
(http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=31374)

Silkroad
22-07-2008, 23:09
No tak przydało by się to bo Moderatorzy mają tylko robote przez te łączenie postów albo jeszcze warnować jak ktoś będzie chciał drugiego posta. Ktoś chce pisać 2 posta wyskakuje mu że dostał upomnienie i łączy się post