PDA

View Full Version : [STRONA APO] O Nas(GM, Tutor i Moderator).



Tr4X
22-07-2008, 17:26
Witam.

Wielu z Nas chcałoby poznac prawdziwe oblicze GMów, Tutorów itp. Na stronie głównej APO można by było zrobić nową zakładke w której kazdy moderator, gm wpisywał by krotko notke o sobie wraz ze zdjęciem. Nappewno wielu z was chaiło by zobaczyć od kogo dostała bana lub też warna. Ja z chęcią bym chciał zobaczyć tę ***** adios

@MufjeMamjeSopaczysz:
Dziecko wypierdalaj stad. Nie podoba sie? Nie pisz! ***** ja bym z checia zobaczyl jakie dzieciaku tutaj maja tuta czy moda!1!!

@Zitrex:
No to bez fotek^^

MufjeMamjeSopaczysz
22-07-2008, 17:28
I po co? Zwalisz sobie na ich widok? Byś był dobry byś sobie załatwił ich fotki :D
Osobiście mam kilka fotek obecnego apo team jak i starego --.--
Moim zdaniem jest to zbędne nie muszą pokazywac swoich fotek

@edit
Jakby dali swoje foty by im groziła napaśc neostrada kids. Idzie taki Adios miastem ktoś go rozpozna i powie
O to ten skur* co mi dał Bana ale mu fjepjee i takie dziecko by się rzuciło na biednego adiosa

Babus
22-07-2008, 17:28
Jak chcesz se zdjęcia graczy pooglądać to jest temat na forum w dziale "Real Życie"

Busst
22-07-2008, 17:29
A pomyślałeś o tym, że może ktoś nie chce pokazywać swojego zdjęcia?
Poza tym nie dostaje za to wynagrodzenia, żeby umiesczać na stronie swoją charakterystykę bądź swoje dane. Pomysł nie ma sensu.

Zitrex
22-07-2008, 17:33
Pomyśl ogólnie dobry można by przy okazji napisać za co daje na ile bana itp. Ale jak to Up napisał może ktoś nie chcieć daj swojej fotki, proponował bym bez zdjęć tylko kilka info o sobie.

booombello
22-07-2008, 17:44
Jeszcze może mają podać swój adres zamieszkania żeby blisko 500 osób go znało? ;< przez to mogą mieć spore nieprzyjemności - wiesz co 'maniaki' mogą narobić. Lecz myślę, że zdjęcie i coś 'o sobie' mogli by napisać (którzy mają na to ochotę), lecz na forum, po co na głównej stronie ots'a? ;)

Pozdrawiam.