Zaloguj się

View Full Version : [ARMIA 7.6] Propozycja dotycz?ca widoczno?ci twojego poziomu na priv



Adasik
23-07-2008, 01:20
Witam, mam propozycję aby wprowadzić system widoczności poziomu doświadczenia, który byłby widoczny przy nicku na wiadomości prywatnej lub na kanale głownym Default, tak jak jest to na kanale Trade

np. 01:19 xxxxx xxxxx[100]: Sell Magic plate armor

Splaxor
23-07-2008, 01:25
Jak dla mnie bardzo dobra propozycja bo na pewno nie raz jakis mały level dostał od kogoś jakąś wiadomość dotycząca ewentualnego hunta etc.

Wtedy taka osoba pozna poziom doświadczenia danej osoby i będzie bez problemu. Będzie to również małe urozmaicenie gry :)

Nie widzę żadnych minusów tej propozycji.

Kellerman.
23-07-2008, 10:10
Pomysł świetny przydało by się to bo to przeciez chyba nikomu w niczym nie przekadza ze widzi level jakiegos playera, jescze raz znakomity POMYSŁ
10/10:)

Dark Pajdochleb
23-07-2008, 15:46
Tak moim zdaniem to dobry pomysł nie raz pisze ktoś do mnie np: HUNT! i nie wiem jaki lvl i muszę włączać stronę i wpisywać nick jestem za

Drako o.o
23-07-2008, 15:55
haha


hunta?

ja bym bardziej byl za tym zeby rozpoznawac nickow gmow etc


bo pisze koles z reklama 1lvl ze jest mortiisem
i nabieraja sie takie ...........; )

Sunrise Hope
23-07-2008, 16:33
Nie da się tego zrobic na 7.6 to na tyle... To lezy po stronie klienta, a nie serwera.

Kamilos xD
23-07-2008, 16:56
Witam, mam propozycję aby wprowadzić system widoczności poziomu doświadczenia, który byłby widoczny przy nicku na wiadomości prywatnej lub na kanale głownym Default, tak jak jest to na kanale Trade

np. 01:19 xxxxx xxxxx[100]: Sell Magic plate armor

Mi sie podoba popieram Drako o.o piszie 1k lvl ze jest gm :D Przecież jakiś Mortilis tez pisał ze jest gm i hackował praktycznie każdego low lvl :o

Smaczus I
23-07-2008, 16:59
Jestem na Tak przydalo by sie cos takiego dobry pomysl pozdro:D

Hupefupe
23-07-2008, 20:09
Tak racja można by coś takiego ułatwiło by to gre ;]

@Sunrise
Nie da się ? to niby czemu na trade i game chat jest ? -,-

Sowass
23-07-2008, 21:04
bardzo dobry pomysl:)Jak jakis bedzie mowil mi ze mam hunta to przynajmniej wiem jaki ma lvl:)

Elite Pablo&Master Bombka
24-07-2008, 07:03
:cool::D
Jak dla mnie bardzo dobra propozycja bo na pewno nie raz jakis mały level dostał od kogoś jakąś wiadomość dotycząca ewentualnego hunta etc.

Wtedy taka osoba pozna poziom doświadczenia danej osoby i będzie bez problemu. Będzie to również małe urozmaicenie gry :)

Nie widzę żadnych minusów tej propozycji.


Pomysł świetny tymbardziej tak jak mówił wyżej wymieniony Moderator :P
jak do nas ktoś napisze jakiś mały lvl i bedzie groził to trzeba w chodzić najpierw w http://armia.toporste.pl
potem w wyszukiwarke a potem dopiero masz odpowiedz a w tym czasie kolo może zwiać a jak potraktujesz go jak jakiegoś nooba a np ma na serio duży lvl to cię może zabić Pozdrawiam POmysł SYTY 10/10 :P:cool:

Silkroad
24-07-2008, 19:58
GEnialny pomysł! Oby więcej takich, ale chyba pod Tibie 7.6 jest to nie możliwe ale przydało by się jak najbardziej by to pomogło wielu ludzią w grze jak ktoś cię wyzwie i ucieknie to będziesz wiedział czy go odrazu atakować a nie że sprawdzasz mu level. Jestem jak najbardziej na tak!

Adasik
25-07-2008, 04:11
Mój pomysł nie ma na myśli tego ze chodzi tylko o hunted i widzisz jego lvl...
Przede wszystkim mam na myśli to, że widzisz jaki twój kolega już ma lvl...
np. Idziesz do kolegi na 2h wracasz i odrazu widzisz jaki twój kolega wbił lvl przez ten czas.
A co do wprowadzenia tej opcji pod tibie 7.6 wydaje mi się, że jest to możliwe, ponieważ na tibii 7.6 na trade nie widac lvla a mimo tego Mortiis wprowadzil to na apo, a zatem myśle ze na priv msg tez da sie to zrobić...
A poza tym dziękuje za udział w sondzie :)

Bright Bringers
25-07-2008, 09:24
Swietny pomysl,tylko zeby Mortiis to wprowadzil :)
Bylo by super :D
10/10
Popieram!!

Wiceps-Biceps
25-07-2008, 09:26
Tak jak Sunrise powiedziała.

NIE DA SIĘ TEGO ZROBIĆ !!


Ponieważ by pisało: Wiceps says [45]: Blablalnba..