PDA

View Full Version : [apo]gps



adrianeq :)
23-07-2008, 08:52
Witam.
Dzisiaj mam do zaproponowania pomysł który jeszcze nie był nawet w obmyśleniach przez żadną osobę na apo. Okej przechodzimy od razu do pomysłu.
Pod statystykami z expieniem w wyszukiwarce znajdowała by się mapka armii. Na tej mapce znajdowała by się np. czerwona kropka która by wskazywała gdzie dana osoba sie znajduje (wylogowana nie). System by polegał na tym, że każda osoba grająca na otsie by miała przypisane do swojego accounta id ( mogłoby to być swój numer account) Id z współrzędnymi by był przesyłany do mapki, a w mapce wyszukiwane współrzędne, a następnie wskazana pozycja przez kropkę. :) Co o tym sądzicie daje sondę.
Pozdro Adi
#Down
Napisałem w nawiasie, że miejsce wylogowania sie nie liczy ;)
PS. Niektórzy nie wiedzą co to GPS dlatego takie odpowiedzi padają.
Do niczego nie da się was przekonać zawszę będzie ktoś na nie. Łukasz się nie obrażam, ale widocznie post mówi o Tobie i o Twojej klasie.
Proste, że nie wyjdzie z tym, ponieważ z propozycji nikt z Gm'ów nic nie bierze. Propozycje są po to żeby istniał temat na forum i ruch odwiedzających je.

kaktus
23-07-2008, 09:02
Łedid up
AA, sry xD. Nawias przeczytałem "wylogowania się" :P.

Od strony servera kompletnie pada. Takie odczytywanie i generowanie wiąże się z "lagami". Bo pewnie miałoby nie tylko zastosowanie przy osobach z "czaszką". A i tak jak down, co to za frajda znaleść kogoś przez stronę..

To tak jak mówiłem, lepiej zrobić mapkę z kropami które pokazują gdzie dany gracz najczęściej expi.

Strycnine
23-07-2008, 09:22
Moim zdaniem, to jest "kapke" nie potrzebne, ponieważ jeśli jakiś gracz ma PK, lub RS, to myślę że lepsza frajda jak się go znajdzie samemu, ewentualnie za pomocą kumpli, niż za pomocą "GPS" :P

Nie ma wszystkiego do rączki :P

Podszywam sie pod Gall Jopek
23-07-2008, 09:36
Moim zdaniem, pomusł trochę przesadzony. Od tego masz exiva jak chcesz szukać i się troche namęczyć. Wiesz z jaką łatwością by można było pk znaleść? Ja jestem na nie

Druid Lukasz
23-07-2008, 09:50
Tym postem może urażę autora tematu, ale wisi mi to.
Pomysł całkowicie do bani <Od czego jest exiva?>No chyba że masz problemy z kierunkami <??>A, może w szkole nie nauczyli jeszcze?Bodajże uczą w 5-6 klasach szkoły podstawowej.Leniuchowałeś ? Twój problem.Pomysł nie wejdzie w życie na 100% Nawet gdy, wszyscy zagłosują na tak.
Dlaczego? Bo jest exiva, i kto umie się nią posługiwać nie zakładał by takiego tematu.
Pozdrawiam.

Sorc King
23-07-2008, 09:53
Ludzie po co wam gps?? Jak ktos ma np hunta to ma pograne bo zawsze go znajda.... Mozna by zrobic np tak ze mozna w ustawieniach wylaczyc taka funkcje :D i wtedy to by bylo ciekawe

Kellerman.
23-07-2008, 09:55
No, dobry pomysł tylko niewiem, bardzo by było to skomplikowane chyba .
Ale pomysł dobry 8/10