PDA

View Full Version : [Armia 7.6] Praca



Grimmjow Jeagerjacques
25-07-2008, 03:08
Witam
Wpadlem na pomysl dodania do servera paru nowosci. Np prace rolnika.Taki ktos moze np scinac drzewa czy cos takiego w nagrode otrzymujac jakies rare itemy.Tak samo z lowieniem ryb,znajduje sie albo rybke albo np. jakis itemek.
A takze dodanie nowych npc skupujacych zwykle itemki(rybki itp.) i rare itemy na ktore jest mala szansa zdobycia podczas wykonywania jakiejsc pracy.
Nadalo by to pewien klimat rpg chociaz nie wiem czy by to pasowalo skoro ludzie z 1k cc chodza :) Ale i tak prosze o pozytywne rozpatrzenie propozycji.
A tutaj maly offtop ale dobrze by bylo gdyby life ring i roh byly jak softy-nie konczace sie :) (wiem,to brzmi nobowsko)

Marcelllo
25-07-2008, 10:25
Widze ze jestes nowy i zarazem nie doswiadczony. Prace takie nic nie dadza. Chyba zeby dali ze raz na milion jak sie lowi rybki to zamiast rybki wylowilbys cos z sapphire seta i mozna wylowic caly. Wtedy bys nie mial miejsca do lowienia bo wszystko byloby zajete i do tego 99% by jechala na botach aby jak najszybciej to zdobyc :] takie jest moje zdanie.

Cfaniak2d
25-07-2008, 10:51
Zły pomysł :( Ludzie stawialiby boty na łowienie ryb sądząc, że cos wyłowią.

Ales Thon
25-07-2008, 11:32
Wiesz w ogóle co to jest rare? Own3d.

Pracowałem 2h na roli i dostaje Magic mace. Pwn3d.

Oczywiście, że nie.

Tak jak Cfaniak napisał. Tasker na rybki i jedziesz z koksem. :>

Silkroad
27-07-2008, 16:13
By się tylko zwiększyły boty na tym Apo,za łowienie Ryb Rare item's? Ty wiesz co to rare? To są Np. Magic Bunny Slipers, Panderonium Armor, Burning Heart, Saphire (Legs,Armor,Helmet), Magic mace,Silver wand,Golden bolt. Czyli że ktos sobie łowi rybki 10h na bocie i dostaje cos co jest warte 20k cc?! Oszalałeś? 20kcc-150zł.+ Za 10 godzin nic nierobienia też bym chciał tyle dostać. Pomysł do kitu. Jestem sprzeciw!

Wiele Miałem Kont
29-07-2008, 11:15
HaHaHa... to leże( rare items za takie gówniane rzeczy?) ceny items spadły by tak mocno że nikt by wtedy pandemki nie opłacał, bo by ścioł 5 drzewek itp.

@topic
żałosny pomysł!!

Ankarius
29-07-2008, 19:12
W pewnym sensie jest to dobry pomysl ale inni maja racje : wiekszosc jechała by na botach itd.
ALe raczej niee!!

$$<JONEQ>$$
29-07-2008, 19:35
Nawet moze byc dobry pomysl ale takie nooby siedzialyby calymi dniami np tylko lowiac itp. Bociarze by sie obudzili i zrobili by bot zeby mozna bylo ustawic np na noc i wstajesz rano a tu np caly bp golden legsow. Zeby tez nie bylo tak latwo zdobyc jakies dobre itemki i zeby nie bylo za duzo tych najlepszych itemkow tzn zeby np nie mozna bylo zlowic jakiegos c arrow albo silver wand czy cos takiego.