PDA

View Full Version : [Armia 7.6]Nagrody



Dark Pajdochleb
25-07-2008, 06:23
Nie wiem czy mnie zwyzywacie czy pochwalicie ale przedstawię wam mój pomysł: Moja propozycja jest taka aby powstały dwa nowe rare itemy na rooku i mainie najlepsze na tym i na tym świecie i miały by one jakieś moce magiczne albo coś w tym stylu i były by one nagrodami dla np. pierwszego 2000lvl'a na mainie piszcie co o tym myślicie po prostu jak tak to tak jak nie to nie a nie typu: Ty pedale won xD.

Quester
25-07-2008, 07:47
Nie sądzę, żeby Mortiis wykonał ten pomysł bo niedawno temu zrobił 3 nowe itemki, ale uważam że pomysł nie jest taki zły. Mógłbyś też opisać te itemki wygląd, armor/def/atak.
Pozdrawiam.

@Edit
Pierwszy : >

Podszywam sie pod Gall Jopek
25-07-2008, 08:38
Ja jestem na NiE, ponieważ co ty chcesz dawać komuś super item, co np. daje atak większy jak ten 2000lvl bedzie miał go w h wysokiego? Może to być coś do ozdoby, ale nie jakiś item magiczny, co podnosi statystyki.

Adasik
25-07-2008, 20:39
Pomysł dobry ale jak ktoś wspomniał już niedawno temu byl update na sapphire set 3 nowe itemki.
A jeśli na mainie miałoby to byc od 2000lv to ktory chciałbyś na rooku dla tego qesta... 500? No to gz idz wbij i wykonaj se go...

Silkroad
27-07-2008, 16:23
Wiesz ile by milionów expa potrzebabyło na wbicie tego 2000 levela? Od levla Neka to z rok expienia. Już masz tyle Questów że się nie da oddychać na 1000 levelu możęsz sobie wybierać Eq na tyle sposobów żę Szok ;d Możesz do biegania wziąść Do Atakowania Blokowania wszystkiego. A ty chcesz ciągle coś nowego tobie ciągle mało. Jestem na Nie! Dajcie spokój Gm'om z tymi Questami na dobry miesiąc.

$$<JONEQ>$$
29-07-2008, 19:46
Mozna zrobic cos takiego nawet pomysl fajny ale zeby np to bylo cos takiego ze nie dla pierwszego jakiegos tam lvl tylko np ze tak jak ostatnio ze widziano jakiegos tam podroznika i on tam padnie i cos z niego wypadnie i zeby ktos to znalazl ale zeby ten podroznik byl w takim miejscu zeby np trzeba bylo pokonac jakies queeny i takie tam potworki zeby jakies tylko wyzsze lvl mialy szanse je zdobyc.