PDA

View Full Version : Propozycja[Forum]



Arcusia
25-07-2008, 18:43
Mam pewną propozycję dotyczącą forum powinno być tak że każdy użytkownik mógł by zamknąć swoj temat wtedy ułatwiło by to pracę moderatorom!

pozdrawiam!

Kimlovs
25-07-2008, 18:53
Wedlug mnie bardzo dobra propozycja, kazdy powinien moc zamknac swoj temat jak uzna ze tak trzeba, nietrzebalo by wtedy nabijac postow "close topic plz".

Dark Pajdochleb
25-07-2008, 19:22
Moim zdaniem to dobry plan wtedy nie było by spamowania postami bez sensu gdybym zauważył że ktoś spamuje w moim temacie to bym zamknął temat i po kłopocie

Adasik
25-07-2008, 19:58
Tak, jest to dobry pomysł, ponieważ rozmawiając z moderatorami sami mowili mi, że mają naprawde dużo pracy na tle forum...
Jestem: Za :D

Arcusia
26-07-2008, 12:39
Sorry za double post ale muszę odświeżyć !

czy mógł by tu sie wypowiedzieć jakiś moderator?!

Ales Thon
26-07-2008, 15:46
Na wypowiedź modka nie licz. Xd

#topic
Propozycja zajebista, ale czy to wykonalne? = O

Criss
26-07-2008, 15:50
Jak ktoś zrobi temat niezgodny z regulaminem, to na pewno go sam nie zamknie. Dużo powstaje takich tematów które łamią ten punkt regulaminu.

13 - Ogłaszanie sprzedaży/wymiany/kupna kont jest zabronione.
Może i dobry pomysł, ale wtedy moderatorzy nudziliby się.

Crayon
26-07-2008, 16:42
Nie.
Zamykanie tematów wiązałoby się także z możliwością otworzenia tematu. A takie prawa ma tylko Moderator. Nie róbmy z tego forum fora moderatorskiego.
Btw. wyobraźcie sobie taką sytuację: Moderator zamyka gościowi temat. On go jednak otwiera, bo ma taką możliwość. Modek znowu go zamyka a gość otwiera. I tak w kółko...

@Down
Tak się nie da.
Lepiej gdyby można było usunąć swój temat : P

Daaron
26-07-2008, 16:51
@^Crayon
Ale tu nie było mowy o Otwieraniu zamkniętego już tematu, moglibyśmy zamknąć temat ale nie otworzyć już tego samego zamkniętego tematu.


@Topic
Dobry pomysł zdarza się że, np. ktoś pomyli się (jak ja z statkiem :p) to może zamknąć temat bez zbędnych komentarzy lub gdy znamy odpowiedź i dostajemy głupie komentarze od użytkowników tzw. "Noobów" którzy chcą nabijać posty. Stanowcze TAK! Ale niestety to nie wejdzie od kąd jest dział Propozycje wchodzą tylko te któr są proponowane przez Tygrysa, Mortiisa oraz te które były w temacie Tygrysa ...

Pozdrawiam
Daaron

Vidly
26-07-2008, 17:45
Jestem na nie. Od tego są właśnie moderatorzy, wiedzieli co będzie należało do ich obowiązków gdy składali podania.

Jak chcecie aby mieli mniej pracy to nie zakładajcie durnych tematów i to na dodatek w złych działach.

Pozdrawiam

Silkroad
27-07-2008, 23:01
Nie da sie zrobić samego zamykania więć otwieranie i zamykanie dla zabawy tematów to będzie prawdziwa Rzeź dla modków, Jestem żeby można było by nie zamykać tylko usuwać tematy ale by to było forum moderatorskie :D Więc lepiej nic nie zmieniać i zostawić tak jak jest Moderatorzy by stracili władze, ktoś napisze posta łamiącego regulamin a jego kolega założy temat on poprosi aby zamknął bo dostanie warna itd.

$$<JONEQ>$$
29-07-2008, 19:42
Dobry pomysl. Tylko ze trzeba by to jakos uscislic zeby wlasnie nei mogl sie ktos tym bawic. Zrobic cos zeby mozna bylo zamykac to np jak ci sie nie uda albo cos zle zorbiles to usuniesz i zrobisz nowy temat. Ale trzeba by zrobic cos takiego zeby takie noobq sie nie zaczely tym bawic i zeby nie bylo haosu na forum.