PDA

View Full Version : [Armia 7.6] Nowe Oufti



Hassassin
25-07-2008, 23:28
Jak jest ten NPC Doktor rzeby mu dodac nowe oufity tak jak np Bansche lub Nercoman a dla kobiet mozna dac Priestess bo te nimfy krasnale sa juz nudne

Adasik
25-07-2008, 23:37
Bardzo dobry pomysł aby dodac nowe outfity, ale mam jeszcze jeden pomysł mianowicie dotyczy tego aby troche obniżyc cene tego outfitu bo wedlug mnie jest troche za droga(5kcc)

Wojtasss
25-07-2008, 23:39
Jak jest ten NPC Doktor rzeby mu dodac nowe oufity tak jak np Bansche lub Nercoman bo te nimfy krasnale sa juz nudne

Ta i moze od razu wprowadzic samochody zeby nie bylo trzeba plywac z miasta do miasta bo niektorzy moga miec chorobe morską?!
Jestem na N I E ! Bo Ci ktorzy wydali teraz 5 kcc np. na nimfe to teraz musieliby wydac nastepne na cos innego...

Ps. Jedynie byloby to dobre aby zniknelo troche kasy z serwera...

Solex
25-07-2008, 23:50
mi sie podoba tylko zeby byly po 2kcc tylko te outfity :D

Master Piaggio
25-07-2008, 23:52
Zgadzam sie z 2^up^ w 100 % a moze jeszcze runke chcesz zebys oufity mogl sobie zmieniac co co 5 minut ? ;] ahshashas

Wojtasss
25-07-2008, 23:53
mi sie podoba tylko zeby byly po 2kcc tylko te outfity :D



Własnie nie!
Poniewaz jest za duzo kasy na serwerze...
Dobrze ze byla ta loteria to pewnie jakies +100 kcc poszlo w niepamiec :D
Nimfa czy krasnal powinna kosztowac jakies +10 kcc.
Bo teraz idziesz, patrzysz oo nimfa idzie, klikasz myszka zeby sprawdzic lvl a tam +100... Skad kasa? Allegro kids -.-

Hassassin
25-07-2008, 23:58
Nie ja nawet niemowie o zmieniu cen tylko na wprowadzenie czegos nowego

Wojtasss
26-07-2008, 00:01
Nie ja nawet niemowie o zmieniu cen tylko na wprowadzenie czegos nowego

To by bylo nie sprawiedliwe...
Bo Ci co juz maja nimfe musieliby wydac nastepna kase zeby zmienic sobie wygląd... ;/ No chociaz patrzac z drugiej strony to by sie cos nowego przydalo ;p No a jeszcze by znikala kasa z serwa :)

Hassassin
26-07-2008, 00:05
Tego raczej sie nieda zrobic ;/;/;/;/;/;/;/;/
Zobacz mowisz ze za duzo kasy na serverze to h lvl co maja to nieodczuja tego jesli chce zmienic oufit a l lvl co kase kupuja na allegro to będo musieli znowu zapłacic komus za kase

Chir
26-07-2008, 00:10
Pod tibie 7.6 można dodać tylko outfity nimy i dwarfa.

Hassassin
26-07-2008, 00:15
Zobacz kazdy Wyglod ma swoje ID neccro nie pamietam jakie ma id i kazda postac ma tez swoje ID tylko podmienc id na Necro ID i jestes jak NECRO albo Bansche czy co tam sie podoba ale jak zmienisz juz oufit na inny kolor to tracisz oufit necro .Musial bys chodzic tak jak na utevo res ina "Necroman
tak wygloda kozacko

DaDaX
26-07-2008, 00:42
^up
tylko nie da sie zmienic kolorów jak i u Bansshe jak i u Necromancera.
Ktos tam sie wypowiedział, niestety nie ma możliwości zrobienia tego na 7.6,
...
przykro mi UROKI starej tibi

Spirit
26-07-2008, 01:43
To by bylo nie sprawiedliwe...
Bo Ci co juz maja nimfe musieliby wydac nastepna kase zeby zmienic sobie wygląd... ;/ No chociaz patrzac z drugiej strony to by sie cos nowego przydalo ;p No a jeszcze by znikala kasa z serwa :)


A każe im ktoś zmieniać?? nie nie musza!

@topic

Jestem na TAK przyda się coś nowego!

Hassassin
26-07-2008, 01:44
no cóż liczą sie chęci :) chcialem dobrze :cool:

Hjubert
26-07-2008, 01:53
Pod tibie 7.6 można dodać tylko outfity nimy i dwarfa.

wlasnie, ze nie, zagraj sobie na Cafe OTS(nie chodzi o reklame tego OTS'a), tam ci lataja jakies Orc'e z tarcza i mieczem, i jakies Dworce nie wiem jak dokladnie sie to nazywa i to nie sa tutorzy ani nic;) nie wierzysz, to sobie sprawdz:p

Ales Thon
26-07-2008, 09:52
Pod tibie 7.6 można dodać tylko outfity nimy i dwarfa.

Gówno prawda. W nimfie i dwarvie kolory można tylko zmieniać.


#topic
Tak, za 12-15kcc.

Grulix
26-07-2008, 10:09
wlasnie, ze nie, zagraj sobie na Cafe OTS(nie chodzi o reklame tego OTS'a), tam ci lataja jakies Orc'e z tarcza i mieczem, i jakies Dworce nie wiem jak dokladnie sie to nazywa i to nie sa tutorzy ani nic;) nie wierzysz, to sobie sprawdz:p

Latają bo maja tutora, gm'a , god'a, hoster'a. Hostrer dał im taki outfit aby się wyróżniali. Nie da się chyba pod 7.6 zrobić innych outfitów niż nimfa i krasnal.

/topic
Pomysł do bani, ale cena nimfy albo krasnala powinna być około 2 razy droższa.

Hjubert
29-07-2008, 13:13
Latają bo maja tutora, gm'a , god'a, hoster'a. Hostrer dał im taki outfit aby się wyróżniali. Nie da się chyba pod 7.6 zrobić innych outfitów niż nimfa i krasnal.

dalem koledze postac i ma jakiegos dworca czy cos i nie jest zadnym tutorem ani nic... tylko aby kolorow nie mozna zmieniac;P

Sorc King
29-07-2008, 13:39
Nie wiem czy wiecie ale już kiedyś był taki temat i wynikło z niego, że jedynie te outy można przerobić (zmieniać kolory) innych niestety nie. A jeżeli komuś tak zależy to istnieje czar utevo res ina ;]

Cruza
29-07-2008, 16:30
zakładałem podobny temat opcja wyszukaj nieboli! pozatym kolory w dwarfie i nimfie można tylko zmieniać.

$$<JONEQ>$$
29-07-2008, 19:32
Bardzo dobry pomysl. Zeby bylo ich wiecej ale zeby byly podzielone jakos cenowo i dla niektorych moze trzeba zdobyc jakies itemki i dac doktorowi zeby nie bylo tak prosto.

Silkroad
01-08-2008, 12:49
Hassasin nie nauczono cię co to opcja Edit?! Nabijacz postów masz 3 warny na Dublowanie...,Nowe Oufti? Co to jest?,A może dać odrazu Demona co można kolory zmieniać? Albo odrazu zmieniać nick za kcc? Jak ma coś powstać to np. Orc Warlorda za 10k cc. Mówisz że nudne są? Te nowe też się znudzą jak wszystkie inne. Jestem na Nie! Zostawcie tą kase na serverze...!

Nortius Knight
02-08-2008, 09:08
zakładałem podobny temat opcja wyszukaj nieboli! pozatym kolory w dwarfie i nimfie można tylko zmieniać.
ja też jestem za tym żeby dodać jakieś nowe outfity bo ten krasnoludek i nimfa to juz wszystkim sie znudziły bardzo by było fajnie żeby Mortiis dodał jakieś fajne outfity np.Rycerzy średniowiecznych albo innych fajnych outfitów.Mortiis powinien jeszcze zrobić żeby nimfe i krasnoludka można było sprzedać

Clizz
26-09-2008, 17:29
Jestem za! cruza zall nie tylko gralem na otsie ze priestess byl i necro i tam jeszcze jakies z svaragrond

Arhain
26-09-2008, 19:22
mozna by bylo dac taka runke ale zeby kosztowala z 10kcc ;D
kogo niestac dwarfa sobie lub nimfe mzoe kupic ;>

Dawidsoni
26-09-2008, 19:25
Tak nowe outy. też kilka nowych run i potworków, bo się nudzi...

JoVEKRoVeK
26-09-2008, 19:35
Widzę że tematem zajęli się archeolodzy.

Żeby nie było że offtopiQ.
Nigdy to nie zostanie wprowadzone ponieważ tylko w dwarfie i nimfie można zmieniać kolory... kiedys ktos to powiedzial : <

~Johny Knoxville~
26-09-2008, 19:38
Witam,

Wyraże to tak... Nowe Outifty są nie potrzebne...

Nimfa i Dwarf według mnie są dobre...

Nie potrzebne inne, tylko dla kobiet...

Prestiess to dobry pomysł.. Brawo..

Kup słownik;)

GrulixBaned
26-09-2008, 19:41
Bardzo dobry pomysł aby dodac nowe outfity, ale mam jeszcze jeden pomysł mianowicie dotyczy tego aby troche obniżyc cene tego outfitu bo wedlug mnie jest troche za droga(5kcc)

Drogie. I dobrze dla mnie 5 kcc to nie jest dużo aż tak. Śmigam bez nimfy bo dal mnie to strata kasy.
@topic
Nowe outfity może i fajne były by ale czy da się zrobić?

CC Squad
28-09-2008, 12:19
Pod tibie 7.6 można dodać tylko outfity nimy i dwarfa.

Chybaś nie lał chłopcze ze na 7.6 tylko dw i nf. Zapraszam na CafeOts (nie reklamuje, daje przykład ze nie tylko da sie dw i nf na 7.6) Tam masz dworce monki orca warlorda. Wiec nie udzielaj sie jak sie nie znasz...

Ser@fin
28-09-2008, 12:55
<$>Up:
Sam sie o tym przekonalem robiąc tak na wlasnym otsie.

<$>Topic:
Wkurze mnie to ze macie takie beznadziejne pomysly. A moze zrobic zeby byly outfity Behemotha i Demona? Hmm? Tez fajnie by bylo. ;o

Pokes
01-10-2008, 17:43
zal po co wam akie gowno?Po co wam takie stroje omg zal.=;/

funnyx ^.-
01-10-2008, 18:25
taaa i może frytki do tego.? ;p ja osobiście jestem na nie, a najlepiej było jak były tylko same podstawowe outwidy. Jestem na Nie !!;p

Ernim
01-10-2008, 22:33
Moim zdaniem dobry pomysl ale ceny niech zostana takie jakie sa a i zeby sie dalo zmieniac je nie tak ze kupujesz nimfe i tylko to mozesz miec! I np. jak chcesz miec nimfe i krasnoluda to musisz zaplacic najpierw 5kcc (za nimfe) i za kolejny oufit placisz 10kcc wiec za 2 placisz razem 15kcc.

jacek3332
06-10-2008, 19:36
Ale wy przeżywacie, jak ktoś sobiee chce kupić na allegro kase to niech kupuje nie nasza kasa, nie nasza sprawa.

@Topic:
Mi pomysł z nowmi ouffutami się podoba. Bo ciągle tylko widze dwarvy i nimfy niech będzie coś nowego. A cena może zostać 5kcc