Zaloguj się

View Full Version : [Armia 7.6] NPC Doktor na rooku.



Goracyy
26-07-2008, 10:31
Co wy na to by dac npc doktora na rooku?:p Zawsze to by bylo jakies urozmaicenie :D Facet/baba kosztowało by np 20 cc a nimfa/krasnal 50 cc lub wiencej. Oczywscie ceny moga uledz zmianie:p

Ps. Jezeli macie zamiar pisac ze mamy na rooku juz i tak za dobrze ze jeszcze wybrzydzamy to nie komentujcie!


@Kimlovs nie nabijaj postow -.- Istnieje opcja edytacji odpowiedzi. Użyj mózgu

@Wojtasss to samo co Kimlovs, dialog to se nawiarzcie na tibii a nie na forum !

Druid z Armi
26-07-2008, 10:34
Doskonały pomysł tylko jedna zmiana:
zmiana płci 10cc
dwarf 30cc
nimfa 50cc
i niech ludzie z maina sie odwala oni moga biegac w nimfach a my nie?

@down
Żal, grałeś na rooku który mialeś lvl chyba nabiłeś 15 i wyszedłeś na main to duzo grałeś.
Rook Rox, Main sux.


gralem kiedys na roku i jest prawie jak na mainie
teraz to zamuliłeś!!! rookmaster na 100 potrzebuje 0,5 mln expa na lvl, a na czym musi expic?
Slimy lub bk, albo na gs(te ostatnie 2 to duzy wydatek)
i ty grałeś na rook!? chyba tak jak napisałem wyżej



Kimlovs i Wojstasss Wiecie co to opcja EDYTUJ!?

Kimlovs
26-07-2008, 10:35
szczerze jestem za nie. gralem kiedys na roku i jest prawie jak na mainie, skoro tyle nowych rzeczy chcecie to czemu nieidziecie na maina?? tam macie wszystko to czego wam tak bardzo potrzeba. Wyjdz na maina i se kup outfit co za problem?? Skoro tyle nowych rzeczy ma byc dla roka to po co wogule ten rook istnieje powinno sie odrazu na mainie zaczynac gre.

J@zz
26-07-2008, 10:46
Moze i pomysl fajny ale kto by mial na to kase ?/
by mogli specjaly outfit zrobic na rook i by bylo najlepiej

Wojtasss
26-07-2008, 10:48
Mysle ze to dosc ciekawa propozycja aby wprowadzic doctora na rook...

@Kimlovs
Niektorzy graja na rooku i nie wychodza na maina mozliwe dla tego ze chca uniknac duuuuzo noobow... Jak zapewne wszyscy wiedza ze noobkow jest bardzo duzo, a wiadomo ze taki noob ktory chce tylko wkurzac ludzi, oszukiwac itp. nabijajac 15 lvl na rook od razu wychodzi na main aby tam szukac ofiar ;p

Wiec wydaje mi sie ze Mortiis razem z Tygrysem powinni sie nad tym zastanowic i urozmaicic gre na rook...

Kimlovs
26-07-2008, 10:50
Mysle ze to dosc ciekawa propozycja aby wprowadzic doctora na rook...

@Kimlovs
Niektorzy graja na rooku i nie wychodza na maina mozliwe dla tego ze chca uniknac duuuuzo noobow... Jak zapewne wszyscy wiedza ze noobkow jest bardzo duzo, a wiadomo ze taki noob ktory chce tylko wkurzac ludzi, oszukiwac itp. nabijajac 15 lvl na rook od razu wychodzi na main aby tam szukac ofiar ;p

Wiec wydaje mi sie ze Mortiis razem z Tygrysem powinni sie nad tym zastanowic i urozmaicic gre na rook...

z tym sie zgodze ale bez przesady z roka niemozna robic maina, zgodzilbym sie z panem 2x up ze mozna zrobic dla was jakis inny outfit.

Wojtasss
26-07-2008, 10:53
z tym sie zgodze ale bez przesady z roka niemozna robic maina, zgodzilbym sie z panem 2x up ze mozna zrobic dla was jakis inny outfit.

Zrobic nowy outfit jset bardzo ciezko, wiec wydaje mi sie ze lepsza bedzie ta propozycja z nimfą i krasnalem :)

Ps. Sam jestem ciekaw kto bedzie 1 jezeli by to doszlo do skutku :D

Son Pall
26-07-2008, 16:56
Jasne , że.. Nie.! -.^


Gram na rooku , mam 60~ rookera .

ale nie expie , przesiaduje tylko z qmplami i lookam co się dzieje .


Ale ludzie , nie przesadzajmy . po 2 to i tak nigdy to nie wejdzie w życie apo ..^ Narq.

Pozdrawiam.!

.Bart.
26-07-2008, 17:29
Niektorzy graja na rooku i nie wychodza na maina mozliwe dla tego ze chca uniknac duuuuzo noobow... Jak zapewne wszyscy wiedza ze noobkow jest bardzo duzo, a wiadomo ze taki noob ktory chce tylko wkurzac ludzi, oszukiwac itp. nabijajac 15 lvl na rook od razu wychodzi na main aby tam szukac ofiar ;p
myślisz, że na rooku nie ma noobów? haha to żeś doj*bał..

@topic
Jak by mieli takie coś wprowadzać to conajmniej 800cc za krasnala/nimfe, a zmiana płci 50-100cc, bo 20cc na rooku będzie miał każdy allegro kid, bo sobie kupi rook/main albo ukradnie. btw. i tak jestem na nie. rook to i tak już prawie main.

booombello
26-07-2008, 17:42
Doskonały pomysł tylko jedna zmiana:
zmiana płci 10cc
dwarf 30cc
nimfa 50cc
i niech ludzie z maina sie odwala oni moga biegac w nimfach a my nie?

@down
Żal, grałeś na rooku który mialeś lvl chyba nabiłeś 15 i wyszedłeś na main to duzo grałeś.
Rook Rox, Main sux.


teraz to zamuliłeś!!! rookmaster na 100 potrzebuje 0,5 mln expa na lvl, a na czym musi expic?
Slimy lub bk, albo na gs(te ostatnie 2 to duzy wydatek)
i ty grałeś na rook!? chyba tak jak napisałem wyżej



Kimlovs i Wojstasss Wiecie co to opcja EDYTUJ!?


Tyle, że to jest rookgard a nie mainland lolq hahahha "oni na mainie moga biegac w nimfie a my nie?" hahahaha człowieku rookgard jest po to aby zabic pare trollów i wyjść na main.. boże ale LOL o ja nie moge..

@topic

To jest zły pomysł, myśle że nie potrzebny, Mortiis nie dodawaj już na rooku nic, bo to jest żałosne.. omfg..

GrabeQ
26-07-2008, 17:51
pomysl nawet dobry ;P tylko ten npc musialby byc od lvla bo kupowaliby na ooku i wychodzili na main o ile taniej by to wychodzilo :P

Druid z Armi
26-07-2008, 17:58
@topic
Jak by mieli takie coś wprowadzać to conajmniej 800cc za krasnala/nimfe, a zmiana płci 50-100cc, bo 20cc na rooku będzie miał każdy allegro kid, bo sobie kupi rook/main albo ukradnie. btw. i tak jestem na nie. rook to i tak już prawie main.

to ty teraz doje*ałeś!!!
800cc to ma tylko nolia i hedson, policz sobie, ludzie za wymiane 1 cc rook chca juz po 35 cc na main wiec licz 800 x 35 =28 kcc( moze tyle powinna kosztować nimfa, dwarfa na mainie??)

Po co sie wypowiadasz, jak nie grasz na rooku i nie wiesz jak 100cc trudno zdobyc co dopiero 800.

Marik
26-07-2008, 22:19
pomysl nawet dobry ;P tylko ten npc musialby byc od lvla bo kupowaliby na ooku i wychodzili na main o ile taniej by to wychodzilo :P

mogli by zrobic tak jak z mlvlem ze kasuje sie gdy wychodzisz na main

jestem na TAK ! ;]

Grulix
26-07-2008, 22:33
Jestem za tak. Nawet dobry pomysł ale cena nimfy/dwarfa około 200-300cc.

Adasik
26-07-2008, 22:33
Druid z Armi:
Doskonały pomysł tylko jedna zmiana:
zmiana płci 10cc
dwarf 30cc
nimfa 50cc
i niech ludzie z maina sie odwala oni moga biegac w nimfach a my nie?

Zastanawiam sie czemu według ciebie Nimfa ma być droższa od Dwarfa?
Skoro na mainie sa te outfity rowne takiej samej cenie to czemu na rooku ma byc różnica?...

A pomysł z outfitami jest bardzo dobry a ceny niech ustali GMostwo

Lijo
26-07-2008, 22:36
Pomysł fajny, lecz ceny jakie proponujecie są śmieszne...
Moim zdaniem powinno wyglądać to tak:
-kobieta/meżczyzna 100 cc
- dwarf/nimfa 200 cc

Pzdr. ;>

Marik
26-07-2008, 22:39
Pomysł fajny, lecz ceny jakie proponujecie są śmieszne...
Moim zdaniem powinno wyglądać to tak:
-kobieta/meżczyzna 100 cc
- dwarf/nimfa 200 cc

Pzdr. ;>

ten pomysl mi sie najbardziej podoba !

lepiej jak by tu ktos z ekipy APO zagladal ;p

.Bart.
26-07-2008, 22:41
to ty teraz doje*ałeś!!!
800cc to ma tylko nolia i hedson, policz sobie, ludzie za wymiane 1 cc rook chca juz po 35 cc na main wiec licz 800 x 35 =28 kcc( moze tyle powinna kosztować nimfa, dwarfa na mainie??)

Po co sie wypowiadasz, jak nie grasz na rooku i nie wiesz jak 100cc trudno zdobyc co dopiero 800.

Człowieku grałem na rooku jak ty jeszcze nie wiedziałeś co to tibia ;> i jak nie wiesz to nie pisz, ok? mam 88level na rooku i rook jest o wiele za łatwy dlatego tam nie gram, właśnie o to chodzi, żeby outfity były takie drogie jak już mają być, a nie, żeby byle noob go miał. Chyba nie jesteś przygotowany na krytykę jak pytasz po co się wpierdalam;).

@edit
30cc main to 1 cc rook ; ]

@topic
Nie, głupi pomysł ; x

LubieKepuczIKorniszony
27-07-2008, 00:41
#prawie kazdy up
Wy nie myslicie... Ktos kupi sobie 15lvlem nimfe za 20cc wyjdzie na maina i ma nimfe prawie za 600cc. Tygrys i Mortiis i tak juz zjebali rooka, to juz na Tych zjebanych mazurskich jest lepszy rook, bo nie ma zjebanych trainerów i questów na golden army, dsmki i sle.


#Topic
Jestem stanowczo na NIE! Macie juz runki, czary,TRAINERY, dsmki, sle, i Dark Lordy ktore daja 15k expa... Czego jeszcze chciec?-.-

#PS
Jak ktos mi powie ze nie gralem na rooku, albo mialem lvl mniejszy niz 15-100 to jebne ze smiechu.


Pozdrawiam

Naiczer
27-07-2008, 11:02
NIE! NIE! NIE! Czy mówiłem już NIE?
Rook to nie main. I tak macie już łatwo. Popatrz na to z innej strony. Rook to drugi main tyle, że bez czarów obszarowych i profesji.
Wy ciągle porównujecie, że rook jest gorszy od maina, ale tak ma być!
Rook jest po to aby go przejść do 15lvl i wyjść na Maina. A jak chcesz zostać na rooku to się musisz namęczyć.
I tak już niepotrzebnie trainery zrobili.
I tak macie na rooku jak zostajecie wielkie ułatwienie dzięki potworom takim jak valkirie/amazonki/ghost/slime/black knight/drak lord/dragon itd
Ostatnie słowo które napisze to:
NIE

Sorc King
27-07-2008, 11:23
Doskonały pomysł tylko jedna zmiana:
zmiana płci 10cc
dwarf 30cc
nimfa 50cc
i niech ludzie z maina sie odwala oni moga biegac w nimfach a my nie?


Jak chcesz to idz na main...... Rook to rook ,main to main........ Chcesz zmienić out wyjdz na main..... Problem normalnie....

Elite Pablo&Master Bombka
27-07-2008, 12:09
Dla mnie pomysł bardzo dobry dla jakiegoś 60 + rook slayera to nie ena do zdobycia np 50 cc ja mam 75 lvl rook i mam 67 c chyba Pomysł super !! Dla mnie a co na TO GM ??:P

Feryn
27-07-2008, 17:11
NIE NIE NIE !!!
1.Look jakiś hlvl na rooku da na innego chara to 20cc on sobie kupi Nimfe i idzie na main? LOL
2.Nie wystarczają wam potworki z main -.-

To tyle ode mnie

Pozdrawiam,
Feryn.

Gosiunia
27-07-2008, 17:59
ja jestem na nie jezeli chcecie to wyjdzcie na maina i kupcie sobie outfita ... jak tygrys cos daje to potem wam sie nie podoba zdecydujcie sie

Marcelllo
27-07-2008, 18:23
Jak już by to wprowadzić to gdzieś daleko za miastem aby było trudno dojść i żeby zajebiście dużo kosztowało (40cc - zmiana płci i 200cc krasnal/nimfa) - wtedy by nie było problemów - w przeliczeniu na kase main wyszłoby mniej więcej to samo co na mainie. (40cc można zdobyć na około 70-85 lvl'u , a 200 dopiero gdzieś na 100 jeśliby się expiło na ghostach przez cały czas bez waste zbytniego xd)

Silkroad
27-07-2008, 22:38
A możę Frytki do tego? ROOK TO NIE MAIN! Ludzie Tygrys S*** na Rook ma go gdzieś jest on taki prosty ze nie pytajcie a jeżeli by to wprowadzili to wogóle nie za taką cene ktoś se kupi kase na rook za 600 cc na main za 30 cc na rook i dostaje Nimfe wychodzi sobie na rook i dostaje 4400cc do przodu ? Powinno być to 2 razy droższe niż cena nimfy na main czyli 10kcc ^ Podzielić przez ^ 30 to będzie dużo! Żeby nie latał 15 level z nimfą żeby tylko 200 level musiał zbierać.

Leon Rookslayers
27-07-2008, 22:41
A możę Frytki do tego? ROOK TO NIE MAIN! Ludzie Tygrys S*** na Rook ma go gdzieś jest on taki prosty ze nie pytajcie a jeżeli by to wprowadzili to wogóle nie za taką cene ktoś se kupi kase na rook za 600 cc na main za 30 cc na rook i dostaje Nimfe wychodzi sobie na rook i dostaje 4400cc do przodu ? Powinno być to 2 razy droższe niż cena nimfy na main czyli 10kcc ^ Podzielić przez ^ 30 to będzie dużo! Żeby nie latał 15 level z nimfą żeby tylko 200 level musiał zbierać.



Tak moze kupie odrazu 1kcc na roku za 600cc na main??1cc-rook>>35cc main!!!


@topic
Jestem za tak.Tygrys mowi ze nie da juz nic wiecej na rooka :/.A wy nie gadajcie ze rook zamienia sie w main!!to jest tylko ots wiec rook jest latwiejszy niz na Rl.Dlaczego my mamy nic nie dostawac??tez nam sie cos nalezy wkoncu tez placimy to 10zl za pacc!!!

Ales Thon
27-07-2008, 23:11
Was już ku.wa do reszty pojebało?
Mieliście chuja dostać a i tak te pokurwione trainery otwarli. -,-

Nie i zamknijcie już ku.wa ryje z tym pojebanymi propozycjami. -.-

Elite Pablo&Master Bombka
28-07-2008, 08:19
NIE NIE NIE !!!
1.Look jakiś hlvl na rooku da na innego chara to 20cc on sobie kupi Nimfe i idzie na main? LOL
2.Nie wystarczają wam potworki z main -.-

To tyle ode mnie

Pozdrawiam,
Feryn.

Feryn no to ale problem GM zrobi tak że jak idzesz na Main to sie kasuje oufit ..... To bardzo dobra propozycja :)

Bondi
28-07-2008, 08:52
Pomysł nie najgorszy, ale jak bym dał trochę inne ceny :P
Zmiana płci: 50cc
Dwarf/Nimfa: 150cc
Te ceny byłyby dobre. Pozdrawiam!

Nolia
29-07-2008, 04:38
jestem ZA nawet na rl tibi na rooku maja Citizena :P a skoro APO ma problemy ze zbyt duza iloscia kasy to niech sie pozbeda kaski i na rooku a taki outfit to by byla super sprawa zawsze jakies wyroznienie dla rookslayerow od tych co planuja wyjsc na main :D