Zaloguj się

View Full Version : [Armia 7.6]Szybka droga lub Teleport



Ankarius
30-07-2008, 10:48
Witam, wpadłem na pomysł aby mogła by powstać drga na której chodziłoby się 3x szybciej. Mogła być ona wybudowana na Ankaros . Dzieki tej drodze docierało by się na Respy na ank 3x szybciej. Droga ta miała by po każdej stronie zejścia że w każdej chwili można by z niej zejść.

Teleporty: Były by one stworzone aby odrazu docierać przed respy np: Ms'ow , Bally , Urge , UM ale byłoby to płatne . Przez to że by się płaciło zmniejszyło by to ilość kasy na APO i pomogło ludziom w docieraniu do różnych miejsc.


Jeżeli chcielibyście dodać coś do tego pomysłu piszcie<!><!><!>
::D:D:D:D:D:D

Zieniu
30-07-2008, 10:57
wedlog mnie to jest bezsens, Jeszcze zrobic tak ze samo Ci bedzie expic?. MAcie dobrze chcecie miec jeszcze lepiej... exp x5. z ym pomyslem idz sie schowaj...

Cfaniak2d
30-07-2008, 11:59
Nie po to jest robiona tak duża mapa, żeby teraz robic teleporty, bo nie chce się iśc. Już nie zaoszczędzaj tych 3 minut na dojście.

Laluś
30-07-2008, 12:09
A co? Nogi Cię bolą? Według mnie jest to durny pomysł. Troche taki urok RPG jest przynajmniej, a nie do wszystkiego łatwy dostęp.
Nie zamykam, niech inni się wypowiedzą.

~~Paweł~~
30-07-2008, 15:48
Przecież to beznadziejny pomysł chyba lepiej samemu odrywac mapke uczyć sie na błędach niż tp z tablica "Respy z 10 MS" zgadzam się z Lalusiem (z całym szacunkiem), Cfaniakiem2d. Ale nie z Zeniem myśli że nabijam posty:(

Bysiek
30-07-2008, 17:49
A moze jeszcze 10 Bally gora dol?? przy TP noi oczywiscie 1 Tp specjalnie Dla ciebie... Zebys niemial respa zajetego nigdy!!-.-
jak chcesz tp to idz na jakies noob otsy!!

Jokee
30-07-2008, 17:55
odrywac mapke uczyć sie na błędach niż

Jak idziesz przez mapkę to uczysz się na błędach?:(


Ale nie z Zeniem myśli że nabijam posty

A co robisz?:) Odświeżasz co 2 temat:(.

@Temat.

Heh ,zrób tak:

1.Kliknij na mapie miejsce do którego chcesz dojść.
2.Włącz internet.
3.Poszukaj czegoś ciekawego w internecie.
4.Włącz Tibie.
5.Olśnienie ,dotarłeś do tego miejsca. :>

Pozdrawiam.

Cruza
30-07-2008, 19:47
pomysł bez sesnu zaproponuj to omże w rl tibi z dotarciem na poh albo na OF. Po to jest ta droga żebyś się troche pomęczył. Po zatym jak padniesz to ktoś ma czas na zajęcie twojego respa na Ms'ach.

Dziula
30-07-2008, 20:18
Beznadziejny pomysl....Po co jakies szybsze chodzenie i jakies drogi...:confused::confused::confused::confused:

RocQ
30-07-2008, 20:38
BEZNADZIEJA!
na APO i na wszystkich OTS'ach podobnych do Armii chodzi o to zeby znajdowac samemu respy a nie ze w dp bedzie milion tp i 100 lvl bedzie kinga bral

Wrona
30-07-2008, 21:18
Taa.. A może jeszcze tp koło dp, exp x50000 ? Potwory dajace 10000000000... expa ? Bez przesady...

EsSаY
31-07-2008, 02:34
A co? Nogi Cię bolą? Według mnie jest to durny pomysł. Troche taki urok RPG jest przynajmniej, a nie do wszystkiego łatwy dostęp.
Nie zamykam, niech inni się wypowiedzą.

W tym momencie wyśmiewam Cię, jeśli sądzisz, że apo to cRPG. ^^
Czy ja sądzę, że APO to RPG? Napisałem 'trochę'//Laluś

@Topic
Omfg, źal

Quik
31-07-2008, 11:16
Co do tematu miałem swój ots robienie tp to trochę roboty i tracenie czasu lepiej potracić czas na chodzenie na respy niż żeby APO traciło czas na takie pierdołki.ZłY POMYSł!!

Aredosek
31-07-2008, 11:38
Dla mnie pomysł jest bezsensowny. Każdy by stał przy tp i expił. Gra straciła by wtedy sens.

Mylffonek
01-08-2008, 00:37
Głupi pomysł, chyba ze ty się męczysz jak widzisz ile twoj char musi przejsc zeby dostac sie na bally lub inne potworki hmm? Ale z drugiej strony mogli by zrobic teleport na respy um/ms/dracul bo taki 100 lvl to musi isc z 5 minut :D

Leady Nighter
01-08-2008, 11:20
Witam, wpadłem na pomysł aby mogła by powstać drga na której chodziłoby się 3x szybciej. Mogła być ona wybudowana na Ankaros . Dzieki tej drodze docierało by się na Respy na ank 3x szybciej. Droga ta miała by po każdej stronie zejścia że w każdej chwili można by z niej zejść.

Teleporty: Były by one stworzone aby odrazu docierać przed respy np: Ms'ow , Bally , Urge , UM ale byłoby to płatne . Przez to że by się płaciło zmniejszyło by to ilość kasy na APO i pomogło ludziom w docieraniu do różnych miejsc.


Jeżeli chcielibyście dodać coś do tego pomysłu piszcie<!><!><!>
::D:D:D:D:D:D

Jest droga powrotna z respow (demon skeletony, dracule, undead mastahy)

Wolfs
01-08-2008, 11:32
Mhm.. pomysl znosny. Mogles zrobic ankiete. Nie koniecznie podoba mi sie pomysl z placeniem ale ogolnie nie jest zly. Chociarz apo i real mają ten swoj urok... ["Na kazdy resp trzeba sie dostac dluzszą drogą, im dluzsza tym potwory silniejsze..."]

Marcelllo
01-08-2008, 11:33
Powiem tak: Pomyśl zanim coś napiszesz. Taki tp by tylko ułatwił drogę takim co są po*******. Pamietam jak kumplowi (15lvl) blokałem um'y - wbijał po ponad 10lvl za 1um a mial 40mlvl i 125dista na 15lvl'u bo siedzial w trainie kilka dni. Szedł tam ponad 10min ale mu się opłacało bo szybko lvl szedł. Czaisz już czemu nie ma tp? Pomyśl sobie ile noobów poszłoby na kingi z tym tp i by wkur***ło ludzi gdyby nie dali bramki lvl'owej. Zauwaz ze wszystkie "lepsze" potworki maja dluga lub trudna drogę aby do nich dojsc. Powiedz mi gdzie masz kingi blisko od statku czy od dp? (oprocz voolcano - tam jest dp pod kingami). Po to jest to zrobione aby low lvl'e nie lazily tam, zeby im bylo szkoda czasu.

Zezikan
01-08-2008, 12:05
Pomysł jest taki jak marcelllo ma obrazek w podpisie xD taki pomył nic nie da ... Ludzie by w 5 sec byli by narespach ... Pomyśl żeby takie cos było na respach z Apo... To jakis jeden dobry Ek by padał y by za pare sec byłby znów tam ... a tak może ktos inny wejść i tak z każdym innym respem

Silkroad
01-08-2008, 19:15
Mapa jest po to wielka i po to ma tajne wejścia na potwory aby teraz zrobić do nich Tp? W Tibii Nogi nie bolą i nie ma żadnych stamin itd. więc niepotrzebne to a z tą podłogą to Moge ci powiedzieć że pomysł : Zły. Pall na takiej dróżce byłby nie do zabicia dość że bieganie mu daje nieśmiertelność to jeszcze ta dróżka na Pvp. Byłyby krytki do wszysztkiego i zawsze. Jestem na Nie!

Bulvaj
01-08-2008, 23:55
Na drugi raz zachowaj takie propozycje dla siebie. Temat do usuniecia :mad:

Silver Shooter
02-08-2008, 16:37
Powiem tak ścieżka nawet i fajna ale jak na NOOB OTSIE a co do tp to powiem tyle takie coś jest jak noob ots już w 100% a ty mówisz żeby było płatne ile 10cc? W ten sposób nie pozbędziesz sie dużej kasy. Jak dasz 100cc to wole iść z buta. Tyle powiem.

Etabexx
05-08-2008, 19:16
Bez sensu i tyle prawie gorsze niz samochow w tibi!!!

Ankarius
25-08-2008, 11:32
Bez sensu i tyle prawie gorsze niz samochow w tibi!!!

Naucz sie pisac . Aha mam pytanie co to "samochow". Nowe "eghem" słowo?

Smoczek
25-08-2008, 11:36
Pomysl do bani....
Miliony noobuw czailo by sie na respach kradnac loota lub lejac poprostu monsta na twoich respach

pozatym nie ulsatwil bys sobie nic raczej zjeb** chyba za masz maly lvl i na respy lubisz sie wbijac.....

Lepekxx
25-08-2008, 20:26
Pomysł bez sensu , mapa jest taka duża aby po niej podróżować.

Mastahh 18
25-08-2008, 21:06
pomysł beznadziejny bez szans na realizacje poprostu zalosny..... jezeli nie chce ci sie chodzić na respy to zmień ots. nikt cie nie trzyma na apo ...

Lukas Wito
29-08-2008, 12:19
Mapa zrobiona w tak dużym rozmiarze żeby dojście do expowisk zajmowało ci troszkę czasu, nie może być coraz łatwiej i łatwiej, przydało by sie coś żeby było ciężej. Każdy składa propozycje jak ułatwić grę a nie jak ulepszyć. Moim skromnym zdaniem ta propozycja jest zła. Gdyby powstały takie TP nie potrzebna by była taka duża mapa. Pozdro All

Patrol32111
29-08-2008, 12:22
żal zalicie sie że jest zamało demców Mortis/Tygrys dodaje mówicie że jest zadużo Demców co to oni mają robic ? REspy w dp może ? żaaaaalllll pomyśl pomyśl pomyśl -.- może 1 krok i na OTS Queen jesteś pomyśl beznadziejy

old Don Mateo
29-08-2008, 16:12
Naucz sie pisac . Aha mam pytanie co to "samochow". Nowe "eghem" słowo?

i oto kolejny idiota co lubi odświeżac tematy


@topic

pomysł do dupy nie po to Tygrys tyle pracował nad Mapkami żeby teraz bardzo zesrany teleport zrobic i wtedy jak by koles z PK,RS by nie miał się gdzie ukryc bo tylko wchodzi do tp i koles praktycznie dead

KomarSorc =]
29-08-2008, 19:54
Fatalny pomysł ;/ chcecie jeszcze bardziej ułatwić APO 7.6 już teraz jest bardzo łatwo ;/

Hrater
29-08-2008, 20:25
Pomysl do dupy.

Ja np. mam radosc z odkrywania kazdego nowego kawalka mapy ;]

Teleporty do respow to za duza wygoda, moze jeszcze stawiac wam potworki przy domkach co?

hadesq
29-08-2008, 20:58
Według mnie jest to nie potrzebne po co ma się jeszcze raz płacić skoro i tak za statek płacimy 5 k. Są tam dobre respy dlatego powinno się idź dłużej i tak z powrotem nie trzeba idź tylko w tp a poza tym trzeba by myło edytować mapkę jest to niepotrzebne.
Najwyżej morza usunąć minotaury po drodze bo i tak nikt na nich nie expi :).no i tyle

Pall Posion
29-08-2008, 22:22
Świetny Pomysł powini tak zrobić a takto to sie idze na ms z 5minut

Selrien
29-08-2008, 22:42
Moim zdaniem bardzo bobrze, że jest taka długa droga.
Ponieważ na respach nie ma tylu noobow i jest to fajne, że trzeba szukac respow ;)