PDA

View Full Version : [Armia 7.6] Next sposob na zmniejszenie kasy na serwie



D.B
30-07-2008, 12:39
Pomysł mogłby być ciekawy ze względu ze spadnie torche kasy z serwa i będzie zabawa ;d Co dwa dni albo tylko w weekendy po 20.00 server by się zamieniał na pvp enfo :D Ludzie by wydawali kase na star lighty i na aole ;P No i by była zabawa ;P

Humu-un
30-07-2008, 13:00
Co wchodze w dział propozycje, zawsze poprawia mi sie Humor ... Pvp Enfo mowisz ? Takk!! niech Neko z 1,6k ek lvl zrobi sobie 2,6 k ek lvl !! ... nieee no pomysl nie z tej ziemi !:)

Shadow Elementalist
30-07-2008, 13:09
ale pvp-enfo, z minimalnym expem, np. za zabicie neko 1mln expa tylko itp..., albo wogóle bez expa...

Daaron
30-07-2008, 13:24
@Up
To w sumie byłby po prostu pvp bez fragów bo co to za pvp-enfo bez expa ?


@Topic
Mi sie nie podoba pomysł nie uważam że, na serwie jest za dużo kasy bo znam wielu których nie stać na manasy i SL. Jak już to możnaby robić to tak jak najazdy że, Mortiis lub Tygrys uprzedza że świat się zmieni na jakiś czas i byoby dobrze ale to nie wejdzie w życie czytałem tyle propozycji i żadna nie weszła w życie chyba że, pisze się tą propozycję w temacie Tygryska :).

@Edit
Tak btw dlaczego wymyślacie tematy jak kasy się pozbyć? Wymyślcie jak ją zdobyć w prosty sposób moje motto "co robić żeby nie robić a zarobić?".


Pozdro
Daaron

~~Paweł~~
30-07-2008, 15:52
Zgadzam się z panem UP taki maly lvl powiedzmy 15-60 ma czas tylko wieczorem i w weekendy grac i expic i co wtedy? Rezygnuje z APO no bo po co grac jak wychodzisz z depo i dead w weekendy poszlo by mu (jesli by mial) z 20cc na aole. Nie podoba mi sie ten pomysł.

Undead
30-07-2008, 16:39
LOL chyba cie poje~ zeby te cwelki sie ustawialy i nabijaly lvle na sobie??:| zal...

Zezikan
30-07-2008, 17:20
Nie to troche bez sensu .... a kasy na servie i tak jest mało no może parę osób maja dużo Ci co maja domki w city te największe ;] . ;P a z reszta pvp enfo to była by lipa na maxa by np 2 kolesi co maja takie same lvl i by sie zabijali to by mieli szybki exp i tylko sl by szly ... pomysł do bani ;d

Kornas Pall
30-07-2008, 18:12
Bez sensu!!!
Neko/Abu zawolali by swoich kumpli po 100 lvle i by im sie dawali zabijac.
100 lvli by w 10 min nabili xD

Mortarius
30-07-2008, 19:18
Co wchodze w dział propozycje, zawsze poprawia mi sie Humor ... Pvp Enfo mowisz ? Takk!! niech Neko z 1,6k ek lvl zrobi sobie 2,6 k ek lvl !! ... nieee no pomysl nie z tej ziemi !:)

No tak xD Ale dałbyś chłopakowi do rozumu dotrzeć a nie go jedziesz ;p

@topic
Pomysł jest super ale tak jak Humu rzekł...z 1,6k lvl na 2,6k : o No troche nieciekawe by się apo zrobiło ;o

Silkroad
01-08-2008, 13:17
Next wyłączenie kasy na servie = Next temat o nóób'skiej propozycji
Jestem na nie bo : Pvp enfo czyli bez żadnych fragów Czyli Neko By mniał po takim pvp enfo 1000000000 level bijąc 100 levele expiące. Jeżeli to wprowadzić to w granicach 23:30-24:00 na pół godziny bo więcej się nie opłaca dla małych leveli ktoś expi a ty chcesz expić większym levelem to zabijesz i masz respa bo nie ma fragów. jak to zrobić to Bez expa za zabicie.
I tak jestem na Nie!

Etabexx
05-08-2008, 19:19
Zal mi ciebie!!!!!
Bylo juz raz pvp-enfo! rok temu chyba i wiem co sie dzialo!

Chir
05-08-2008, 21:06
@up
Tobie chyba o test serwer chodzi, albo otsy ci się pomyliły.

@topic
Zły dział, powinieneś napisać w dziale ,,Humor".