PDA

View Full Version : [Strona APO] Wypis kto si? ostatnio logowa? na konto



patrycjusz323232
02-08-2008, 16:20
Uważam,że władze APO powinny zrobić Wypis nicków i numerów IP które ostatnio się logowały na dane konto. informacja powinna być pokazywana tak jak death list w wyszukiwarce nicków..... ta rzecz byłaby bardzo przydatna w razie hacka...

Leady Nighter
02-08-2008, 16:28
Lepiej nie w wyszukiwarce tylko jak sie logujesz dajesz pokaz ip i pokazuje ostatnie logowania tak samo jest na plemiona.pl - dobry pomysł

Crayon
02-08-2008, 17:01
Wgląd na to mają admini i moderatorzy(chyba) i można się do nich zgłosić.
Btw. takie podawanie publicznie IP nie jest chyba dobrym pomysłem...

patrycjusz323232
02-08-2008, 18:22
kolego poweidz co to znaczy admini? ? ?? miałem nie przyjemmnego hacka i nikt nie chce mi pomóc......... każdy odpycha mnie nogą ...........do kogoś innego... możę ktoś z was mi pomoże ? ? ? ?

Psujekbanned
02-08-2008, 19:05
LoooL? Pojebało Cię do reszty? Przecież gdyby był wypis wszystkich IP to było by 80% więcej hacknięć... Myślisz w ogóle jak zakładasz takie bezsensowne tematy?
Wtedy przecież można by hacknąć kogo się chce... Jak ktoś nie ma żadnych zabezpieczeń to praktycznie nie masz nic do roboty...

Jestem na NIE!

Tre Cool
02-08-2008, 20:50
Ta, a Ci którzy mają Neo? (zmienne IP)

Podawanie Ip to więcej hacków (jak napisał Psujek) ale także wirusów wszelkiej maści ;(

Piaskun1990
02-08-2008, 21:33
Psujek ty chyba nie rozumiesz o co chodzi... Chodzi o to: tak samo jak na allegro logujesz się na własne konto wyskakuje ci komunikat ostatnie logowanie data i godzina i z jakiego ip i wszystko cacy.... Nie byłoby haknięć... po 1 to jest dla twojej wiadomości po 2 jak już by miał haka to bez tego komunikatu już go miał.... Jestem na TaK

Silkroad
03-08-2008, 12:47
Wielu hakerom jest potrzebne tylko ip żeby zniszczyć komputer więc to by im tylko ułatwiło prace.Wiem że by było to też ułatwienie dla Gm taki wypis żeby jakiegoś hakera zbanować ale jak ktoś ma zmienne IP to dostanie bana za nic. Lepiej zostawić tak jak jest.

doniczekmateo
03-08-2008, 13:00
Psujek ty chyba nie rozumiesz o co chodzi... Chodzi o to: tak samo jak na allegro logujesz się na własne konto wyskakuje ci komunikat ostatnie logowanie data i godzina i z jakiego ip i wszystko cacy.... Nie byłoby haknięć... po 1 to jest dla twojej wiadomości po 2 jak już by miał haka to bez tego komunikatu już go miał.... Jestem na TaK

ej chłopie nie wszyscy maja zmienne ip więc np. koleś ma radiówkę i jego ip by pokazało po ostatnim zalogowaniu się to koleś już ma praktycznie hacka

@up

widać że ktoś ma zmienne ip czy nie bo tylko końcówka ip jest inna czyli 5 albo 4 cyfry

EsSаY
03-08-2008, 15:13
Wielu hakerom jest potrzebne tylko ip żeby zniszczyć komputer więc to by im tylko ułatwiło prace.Wiem że by było to też ułatwienie dla Gm taki wypis żeby jakiegoś hakera zbanować ale jak ktoś ma zmienne IP to dostanie bana za nic. Lepiej zostawić tak jak jest.

OMG! Bo na apo są PRO EVUL ZUO HACKERZY którzy potrzebują ip kompa, żeby całe miasto prądu pozbawić. -.-

@Topic
Może być fajnie, tylko żeby "zamazywało" (zamieniało cyfry na "x") pierwszą albo drugą liczbę ip :)

Etabexx
05-08-2008, 19:11
Bezsensu!! jak okreslisz goscia IP to co zrobisz? naslesz na niego policje?
OMG Jestem na NIE!!!