PDA

View Full Version : [Quest]Nowy Npc Udoskonalenie....



Pyszczu
05-08-2008, 15:05
Witam !Wpadłem na bardzo ciekawy pomysł.Proponuje zrobić coś dla fmm mniejszyszch lvl tzn 300 << mniej.
Proponuje zrobić npc nowego. Na Can. Quest na niego byłby od 100 lvl :) . Quest polegał by na uzbieraniu 500 grzybków
.Zanosimy kolesiowi Pirat Jack on nas przenosi do Solo Rooma tam mamy 5 elder demków i na koniec Demon Lord.Bo zabicu
Tych potworów mamy dostęp do nowego NPC nazywa się on Npc Udoskonalenia.

Otóz co będziemy mogli u niego zrobić :) Jak wiadomo są cztery kompletne Sety :)

Crown Set ( Crown armor,Crwon Legs ,Crown helmet,Crown shield)
Golden Set (Golden Armor, Golden Legs,Golden helmet,Golden boots,)
Demon Set( Demon armor, Demon legs ,Demon helmet ,Demon shield)
Dragon Set (Dragon Scail helmet, Dragon mail armor, Dragon Scail legs, Great Shield )

Otóz u tego npc można by było wprowadzać udoskonalenia ;) Do tych wyżej wymienonych setów :) Polegało to by na tym
że po zebraniu danej ilości kompletnych setów . Można wprowadzać do nich bonusy.Aby wprowadzić udoskonalenie do seta
potrzebnych nam jest kilka kompletów tego setu i troche kaski :) . Oto jak by to wyglądało.
Podchodzimy do Npc:
-Hi
-Witaj !Nieznany podrózniku moge udoskonalić twoje zbroj!
_Set
_Sety jakie udoskonalam do Crown ,Dragon,Demon ,Golden
-Crown
-Aby udoskonalić set crown musisz mi dostarczyć jego 5 kompletów i 100cc.


Po skompletowaniu tych itemkow i kasy idziemy do Npc i on daje nam wybrany Bonus .

I teraz w zależności o rodzaju seta zwiększa się kasa za udoskonalenie ilość kompletów zostaje ta sama.

Przykłady udoskonaleń.

Crown Set- +3% do P ataku
Golden Set- +4% do P ataku
Demon Set - +3% do M ataku
Dragon Set -+4% do M ataku

Koszty i cena -
Crown set- 5 kompletów tego setu ( Crown armor,Crwon Legs ,Crown helmet,Crown shield) i 100cc
Golden Set - 5 kompletów tego set (Golden Armor, Golden Legs,Golden helmet,Golden boots,) i 500 cc
Demon set - 5 kompletów tego setu ( Demon armor, Demon legs ,Demon helmet ,Demon shield) i 100cc
Dragon set - 5 kompletów tego setu (Dragon Scail helmet, Dragon mail armor, Dragon Scail legs, Great Shield ) i 500cc

1.Działania tych setów były by tylko możliwe przy użyciu założonym całym udoskonalonym secie
2.Zwiększyły by się ceny na APO itemków i jednocześnie zmalało by troche kasy :)

Leon Rookslayers
05-08-2008, 15:20
swietny pomysl sam bym z niego skorzystal lecz w 99,9 % mortiis nawet nie zajrzy do tego tematu :/

Humu-un
05-08-2008, 16:13
Jedyny dobry pomysł jaki kiedy kolwiek przeczytałem w Dziale " Propozycje " ..., Oby wiecej takich tematow.

RaCuCh
05-08-2008, 16:18
Swietny pomysl a raczej szkic pomyslu. Jesli weszloby to w zycie APO to wreszcie low lvl beda miec jakis wybor w noszeniu seta. GZ pomyslu

#down
No fakt masz troche racji, ale patrz magic set (blue robe i mistick turban) tez daje 6%+ do atakow magicznych, a sapphire set ma jeszcze 10%+ obrony przed obrazeniami magicznymi.

LOST rzadzi!

Pozdrawiam!

Matii Knight
05-08-2008, 16:20
Pomysł taki sobie, ponieważ:

Piszesz, że taki udoskonalony demon set (koszt: 25 cc) daje +4 % do ataków magicznych. To teraz uważaj, sapphire set dodaje do ataków magicznych +6% a kosztuje (na oko) 60k cc (najdroższe są legi). I taki 100 lvl ma seta porównywalnego do sapphire set. Pomysł nieprzemyślany :rolleyes:.

@up

Widze, że fan lost'a :) Pozdro :D

Mosuke
05-08-2008, 16:21
No mi sie bardzo podoba pomysl.Jednak moim zdaniem powinienes napisac go na email Mortiisowi bo tutaj nie zajrzy.Wkoncu byloby cos dla mniejszych lvl'i.
Kto wie , moze Mortiis zrobi taki quest?

@down
30 sekund szukania...
bosch@o2.pl

Pyszczu
05-08-2008, 16:23
Chce powiedzieć że to jest jednak do końca zrobione to jest wstępnie :) Mogę prosić o e-mail Mortisa to wyśle mu te wątek :) i jeśli wykaże się dalszą inwencją i zainteresowaniem . Będe myślał aby bardziej udoskonalić pomysł coś zmieć itp:)

EsSaY
05-08-2008, 16:40
Pomysł taki sobie, ponieważ:

Piszesz, że taki udoskonalony demon set (koszt: 25 cc) daje +4 % do ataków magicznych. To teraz uważaj, sapphire set dodaje do ataków magicznych +6% a kosztuje (na oko) 60k cc (najdroższe są legi). I taki 100 lvl ma seta porównywalnego do sapphire set. Pomysł nieprzemyślany :rolleyes:.

@up

Widze, że fan lost'a :) Pozdro :D

60kcc, lol, za tyle można kupić 3 sety -.-

#Topic
Nie opłaca się nosić setów, bo najlepszy, daje 4% do magii a blue robe + mystic dają 6% ;>

DeDaX
05-08-2008, 17:04
powiedz mi jedno, czy ty myslisz ze 300 lvl ma w ch0o0oj kasy??
to sie mylisz.:<...

zly pomysl

Traus knight
05-08-2008, 18:49
swietny pomysl sam bym z niego skorzystal lecz w 99,9 % mortiis nawet nie zajrzy do tego tematu :/


całkowicie się z nim zgadzam ale cuż to zależy od Mortiis z nim by pogadać