PDA

View Full Version : ...inna telefonia komórkowa



D3v!l
01-06-2007, 16:34
Co sądzicie o nowej sieci PLAY??
Ja kupiłem ostatnio tam telefon i ma same kłopoty...
Mówili, że zasięg jak w PLUSie, sam miałem wcześniej w PLUSie i to jest nie prawda...
I musze oddać telefon do naprawy, bo jest błąd w oprogramowaniu.. tzn. w każdym sasmungu z400 on wystepuje...:eek:
Wypowiadajcie się na ten temat ;)

Gutek
01-06-2007, 18:46
Ja sądzę, że ta sieć jest poprostu przereklamowana. Pisze, w końcu jak każda, najlepsza sieć na rynku. Może i jest tanio, ale te problemy co ty wspominasz, raczej zniechęcą (i dobrze) ludzi którzy chcą skorzystać z ich usług

Ariel
01-06-2007, 18:48
yyyyyy posiadam PLAY karte PLAY od 3 godzin i jakoś nie wiem czy dobra bo mam za ktrótko zeby ocenić ale na twoje pytanie czy w plusie to TAK PLAY JEST W PLUSIE! :) starter 30 zł kosztuje a to raczej drogo :) :S

Emilka
02-06-2007, 01:53
Opinie w necie też same mówią za siebie... Play jest bardzo przereklamowana. Wole sie pomęczyć z orangem :P i od dziś z plusem który póki co jest dla mnie czarną magią :P pół h zajeło mi dojście że musze aktywować karte :D

Qlers
02-06-2007, 06:56
A więc.. w Play każdy samsung z400 ma złe oprogramowanie i trzeba jechać z nim do naprawy...
Zasięg marny na razie, ale.. HEYAH też miała kiepski na początku.
Na razie tyle..
A i mają miłą obsługę nawet jak przez telefon z nimi rozmawiałem...
W PLUSie rzadko to doświadczałem...
Teraz muszę jeszcze komórkę do naprawy oddać, żeby oprogramowanie zmienili:mad:
Czy przereklamowany? Mają kasy w ch*j to się reklamują.

@down
www.playmobile.pl
Tam jest gdzie są sklepy i co można w nim kupić.

kajojek
02-06-2007, 14:36
wlasnie chcialem sobie kupic ale w zadnym sklepie nie maja zestawow startowych a po miescie nie chce mi sie latac :D

Ariel
05-06-2007, 15:06
Mi tata kupił starter wiec nie wiem jak z dostepem ale powiem wam że jest nieźle :P nie jest drogo :P chyba przechodze z orange do play ! :D

Margoth
16-08-2007, 20:19
Siec jest ok ;] zasieg wszedzie, telefony niezle ;P