PDA

View Full Version : [Armia 7.6]Knight Czar



Adzik
08-08-2008, 17:50
No to moja propozycja jest, aby dodano dla knighta czar typu "Would Cleansing" - exana mort. Ehh... bo knight jako jedyny musi zasuwac uhem "w te i na zad" :P
Tylko prosze o komentarze przewaznie knightow bo zapewne beda wypowiadac sie palladyni czy druidzi/sorcy, zeby nie ulepszac knighta bo bedzie im ciezej :P

Masakrowiec
08-08-2008, 17:57
1. Jestem najtem i nie chce O.o
2. Nie sądzisz ze bylby za dobry ?
3. Idz sie utop :>

Leen Tao
08-08-2008, 18:00
Jestem za, ale żeby ten czar nie był taki mocny jak np exura vita bo to bedzie bez sensu... Można polepszyć exure albo zrobić nowy czar leczący

Daaron
08-08-2008, 18:07
Jestem na "nie" knight posiada wystarczająco życia by móc się UHać ręcznie gdyby miał czar leczący byłby nie do pokonania stałby się takim paladynem tyle że, bijącym z miecza...

Pozdrawiam
Daaron

Batter
08-08-2008, 20:03
W 100 % na nie. Mam 451 ek i nie wyobrazam sobie gdybym leczyl sie czarem. Knight specyfikuje sie tym ze leczy sie uhami. Gdy knight mial by czar leczący sie straciłby swój urok

Patrol32111
08-08-2008, 20:59
Knight Czar leczący ? pomysł do bani :eek: Why ? Czar leczący dla knajcika zepsuł by go w całości bo by nie był do pokonania wyobraźcie se knighta który klepie się z sorcem i zamiast zasuwać uchami to np "EXURA Knajt !" i ma full hp a sorc/druid gryzie glebę czy knight to ma być profesja czy potwór ? -.- bo czytając post autora sondze że on chce zrobić z knighta super mana 0.o

$$<JONEQ>$$
08-08-2008, 21:21
Knight nie jest postacia magiczna i bez sensu by bylo gdyby mial czar leczacy ma za malo many i za duzo zycia zeby mial czar leczacy jestem calkowicie na nie i wszyscy knighci z wyzszymi lvl, bo nie oczekuje tego od noobqw, popra mnie. Knight nie dosc ze stracilby swoj urok to bylby postacia nie do pokonania i kazdy by ja bral i w koncu na servie by sie zaroilo od knightow. Jestem za jakims czarem byle nie leczacym bo knight ma malo dodawane ale nie moze miec czaru leczacego bo to bez sensu.

Yearsh II
08-08-2008, 22:26
Heh knight juz jest dobry z uhami a co dopiero z jakims czarem typu "Exura Vita" wtedy niepokonana profa Nie =.=

Poleq
08-08-2008, 22:32
Przez przypadek nacisnalem nie jednak glosuje na tak xP Przydalby sie na low lvlu czar leczacy 15-20% hp... xP


@edit
Mysle ze autorowi nie chodzilo o czar 100% hp tylko 20~% >.> Na h lvl nie przyda sie za bardzo jednak na low lvlu jak najbardziej

Grulix
08-08-2008, 22:51
Moim zdaniem nie. Ostatnio polepszyli działanie uha, a i tak to z uh'ów to tylko przeważnie rycerze korzystają.

Adzik
09-08-2008, 06:40
Moze jednak ten pomosl i glupi, no, ale wzialem ten pomysl z rl tibii, bo wkoncu tam czar leczacy jest ;p Ale dobra, nei to nie. Zamknac temat.

Przemo ziom
09-08-2008, 08:41
czar leczący dla knightA?
Tez jestem knightem a tego czaru niechce bo w tedy by byl za dobry knight.
Wole zeby dodali jakis czar ofensywny.
Pozdro

Dawidsoni
09-08-2008, 11:24
Nie zdecydowanie nie, a jak tak to nowy czar dla każdej profy, a nie tylko dla knighta

Knight się wyróżnia tym, że ma dużo HP mało many no i niestety troszkę mniejsze hity.:(

Dziula
09-08-2008, 13:51
Jestam jak najbardziej za xDD ale i tak wiem ze to nei przejdzie :mad::mad::mad:

Knight Xed
09-08-2008, 14:27
A ja chce, ale znajac zycie on i tak nie wejdzie w zycie xD sorry za powtorke :S

I tak wole czar ofensywny bo knight powoli schodzi na psy -.- cos w stylu "exori max gran" xd 2x wieksze hity -.- bo pall ma erexy, ktore sa na 2miejscu w damage, sorc ma exevo gran mas vita vis a drut ma exevo gran mas mort wiec wychodzi ze knight zszedl na psy -.-

Quik
09-08-2008, 14:46
Boże czy te tematy się nigdy nie skończą -.-?Rycerz to rycerz a nie jakiś superman,który wszystkich uwali dwoma ciosami i będzie niesmiertelny.Jestem na nie..wszyscy by wybierali knighta i wielka rozróba.Nooby vs. APO niezła się walka toczy :/.Co do tematu nie łupi pomysł

Sioher
09-08-2008, 14:58
Nie. Knight bylby wtedy najlepsza profesja.... Niech zostanie jak jest albo jakis czar nowy niech wprowadza itp.
Pozdrawiam ;)

lemoneek
09-08-2008, 15:23
nie róbmy z apo rl:)

A tak poza tym Knight to postać w zwarciu a już ma exori max ofensywa obszarowa...

uhy leczą go bardzo mocno wiec nie potrzeba już dla niego nowych speli.

Edea
09-08-2008, 15:23
Jedyne co by sie przydało to hotkeye na runy a nie tam jakieś czary dla knigta na leczenie. Kto by wtedy uhów używał może sorc xD. Oczywiście że na NIE!

Undead Warrior
09-08-2008, 22:38
Hmm... Czar leczoncy dla Knighta tak
Poniewarz knight wtedy mialby wincej czasu na uhanie wienc proponuje zeby ten czar nie dawal za duzo hp. Pozdro:p

Etabexx
11-08-2008, 21:48
NIE BEz sensu knight;D:D:D:D:DD::D:D:D:D:D::D:D:D

kolofolo
11-08-2008, 21:57
Powiem tak:
Po 1 nie, ponieważ: Gdyby ulepszyć lekko exurę i tak by nikt tego nie używał bo byłaby zasłaba.
Po 2 nie, ponieważ: Knight by był za dobry.
Po 3 tak, ponieważ: Znów Knight byłby najlepszy lol2.
Po 4 nie, bo Mortiis i tak tu nie zagląda.

Pozdro :)

Shadow Sorcer
11-08-2008, 23:11
a co moze jeszcze frytki do tego? zal moze zrobmy tak zeby ek mial za 1uha 100% hp co? zal
P.S trza bylo zrobic ms/ed

Destroyer Pall
12-08-2008, 00:58
Ja mysle ,ze powinni jeszcze knightowi dac manasy co daja cala mane i takie same uhy co daja cale hp i dodac jakies 5 hp i 10 many na lvl

silver ghostek
12-08-2008, 20:16
Rotfl?? Jestem zdecydowanie na nie. Teraz i tak knighta z fast handem/botem jest zaje****** trudno ubic... A do tego z czarem? -.- Koles by spierniczal naciskajac hota jak szalony i za cholere by nie padl... Nie!

Cruza
12-08-2008, 21:09
Jestm knightem. I mysłe, że to bez senu mamy Uh'u bo to nasz urok dużo hp trudni do zabicia w tedy gdy opanujemy uhanie. Ja myśle że pallowi e-vite powinni zabrać i dać mu inny czar do leczenia słabszyprzynajmniej o 1/3 . Bo to jest paranoja.

Mylffonek
12-08-2008, 23:19
Przydal by Ci sie slownik ale gram knigtem i jestem na tak KNIGHTOWI VITE KNIGTHTOWI SIO KNIGHTOWI 3X MOCNIEJSZE HITY YEAH JESTEM ZA!!!!! EK NIE DO ROZJE**NIA ED/MS/RP PSY PAZIE KNIGHTOW JESTEM ZA!!!!!!!!!! SSAJCIE MI PSY:D xd

Mortarius
12-08-2008, 23:20
Ja jestem knightem i jakoś nie pasuje mi zbytnio ten pomysł ;o To może wogule zrobimy Apo 7.6 Enfo 4ever i Każda propozycja forum będzie realizowana ? Kto jest za tym ? No właśnie.Chłopie bez przesady... Każdy będzie taki bigos robił i harmonia profesji się spierdzieli..Niech jest jak jest.

@Ofc
Warianty sondy są bezsensu xd Bo knight to rycerz a nie człowiek xD A tak poza tym to że ekipa apo nie zrealizuje twojego pomysłu nie znaczy że knight nie jest człowiekiem xd



Pozdro.

Traus knight
13-08-2008, 15:25
1. Jestem najtem i nie chce O.o
2. Nie sądzisz ze bylby za dobry ?
3. Idz sie utop :>
też jestem tego samego zdania :):):):):)

Bondi
13-08-2008, 16:04
LoooL, nie dla psa kiełbasa xdd Jestem na nie, i tak mają najwięcej hp, i byłby za dobry. Powinni się zabrać za te +1hp druid, sorc, a nie robić rzeczy, które nie są kompletnie potrzebne.