PDA

View Full Version : Propozycja Trainery Prosze Komentowac



Adzik
10-08-2008, 21:49
Siedzac w trainerach, wpadlem na pomysl "Trainerow dla sorcow". Bo sorcy i druidzi nie moga wchodzic do trainerow.
Knighty jaki i Palki moga trenowac swoje umiejetnosci (skile) w normalnych trainerach. Dla postaci magicznych skille to jedynie Magic Level. Nic innego sie nie liczy. Dlatego Postacie magiczne, skilujac Magic Level najczesciej chowaja sie w roznych zakatkach by "skilowac", by nie dostac bana za spam. No bo wkoncu jak knight i pall moga trenowac swoje skile to czemu mag i druid by nie mogli?
Tak wiec oto, wpadlem na ten pomysl i chcialbym poddac go waszej opini, ktora nie musi byc pozytywna, chcialbym tylko wiedziec co o tym myslicie. A wiec, czekam na komentarze. :P

19Fifi64
10-08-2008, 22:08
Gratulacje! Było już milion razy. Nie dlatego, że byłby jeszcze większy spam i więcej botów!
Takie jest moje zdanie.

Gram ek/rp grałem ms/ed (było git bez)

Pozdrawiam.

Spryciarz
10-08-2008, 22:10
I tu nie masz racji..

Znalezienie wolnego trainera w city to rzadkosc, a co dopiero bedzie jak trainery beda oblegac jeszcze sorki i druty!!!

tragedia nawet na evul nie zalapiesz sie na trainera..

pomysl bez sensu..

Pall Posion
10-08-2008, 22:42
Nie tylko w city są wolne trainery na ank to zupełnie nikt nie jest na trainach jak masz taki pomysł to by trzeba new trainy zrobić a na to nie ma GM czasu bo gm woli bany dawac na 12 lat

Son Pall
10-08-2008, 23:24
Jeżeli miały by już powstać to train roomy only dla Druidó i Sorców ale uważam , że to bezsens ... :|

Jestem na Nie..!

Przeszkadza Ci to , że wbijasz mlvl gdzieś na odludziu ? ;o

Marik
11-08-2008, 01:06
mysle ze mu chodzi tylko o botowanie :)
dlatego chce trainery dla magow i druidow
napweno znalazl bota na dzwignie i Heppy
Na Nie !!