PDA

View Full Version : Umar?a...



Nemezis
01-06-2007, 20:44
Moja... klawiatura umarła :(
Liczyła sobie 6 latek i była od początku wszystkich moich sukcesów Tibijskich jak i komputerowych, właściwie to była pierwszą klawiaturą jaką miałem i do tej pory ostatnią... Nie będę się rozpisywał bo piszę na ekranówce...

To z niej ułożyłem na pożegnanie...

http://i15.tinypic.com/66yp56a.jpg

Niech jej diody spoczywają w pokoju i przyjaźni z innymi klawiaturami
w klawiaturzym niebie, Enter...
Idźcie w pokoju jednostki centralnej.


Pozdrawiam
///Nemezis
I wprost z klawiturzego nieba
///Klawiatura Nemezisa

Drah Master
01-06-2007, 20:52
Na prawdę strasznie mi żal twojej klawiatury
Niech spoczywa w pokoju! xP

catek
01-06-2007, 20:53
składam najszczersze kondolencje i łącze się w bólu po stracie "przyjaciela" :( :D

Ariel
01-06-2007, 21:06
ohhh jakie to straszne :( napewno jest jej tam dobrze :) :D

KodeX
01-06-2007, 21:58
Boże, ale to życie jest Kruche ehhh
Tu piszesz opowiadanie....
a tu Klawiatura na drugi dzien pada....

składam Kondolecje!!!
Boże swiec nad jej dusza!

CoQ
01-06-2007, 21:58
OMG ale się pośmiałem xD
Łączmy się w smutku :((

PewienTaki
01-06-2007, 22:05
Niech spoczywa w śmietniku... Klawiatura nie może umrzeć, a się zepsuć. Tibia odmóżdża! Jeżeli znajduje się pomiędzy klawiszami resztki jedzenia, to się nie dziw! Tibia odmóżdża...(a nie?). Takiego tematu nigdy nie widziałem... Płacz, Nemezis! Płacz! Jeżeli masz scroll of resurrect, to możesz ją wskrzesić, albo poprostu resnąć zwykłym czarem spontanicznym :| Pokombinuj... Jedź z nią do komputerowego, może jeszcze coś poradzą... Jak nie, to znajdziesz sobie następną, z którą spędzisz jeszcze wiele godzin expienia.

Juman
01-06-2007, 22:10
Niech spoczywa w śmietniku... Klawiatura nie może umrzeć, a się zepsuć. Tibia odmóżdża! Jeżeli znajduje się pomiędzy klawiszami resztki jedzenia, to się nie dziw! Tibia odmóżdża...(a nie?). Takiego tematu nigdy nie widziałem... Płacz, Nemezis! Płacz! Jeżeli masz scroll of resurrect, to możesz ją wskrzesić, albo poprostu resnąć zwykłym czarem spontanicznym :| Pokombinuj... Jedź z nią do komputerowego, może jeszcze coś poradzą... Jak nie, to znajdziesz sobie następną, z którą spędzisz jeszcze wiele godzin expienia.

Zal mi cie... Pan powazny sie znalazl -.- Nie umiesz poszanowac nic... Nawet smierci...

@topic

Niech klawiaturowy bog wezmie ja w swe ramiona...

Nemezis
01-06-2007, 22:38
Niech spoczywa w śmietniku... Klawiatura nie może umrzeć, a się zepsuć. Tibia odmóżdża! Jeżeli znajduje się pomiędzy klawiszami resztki jedzenia, to się nie dziw! Tibia odmóżdża...(a nie?). Takiego tematu nigdy nie widziałem... Płacz, Nemezis! Płacz! Jeżeli masz scroll of resurrect, to możesz ją wskrzesić, albo poprostu resnąć zwykłym czarem spontanicznym :| Pokombinuj... Jedź z nią do komputerowego, może jeszcze coś poradzą... Jak nie, to znajdziesz sobie następną, z którą spędzisz jeszcze wiele godzin expienia.
A wtem do pasa, tuz za rogiem, z wielką powagą, kłania się... Pojęcie ironii.

PS. Musiałem ją odpowiednio zabalsamować wodą więc nawet sam wielki cooler niebios jej nie wskrzesi ;]

xD Luki xD
01-06-2007, 22:50
Miała tylko 6 lat umarła w tak młodym wieku miejmy nadzieje że jest już w niebie może zostanie święta :D

Emilka
02-06-2007, 01:49
Napewno nowa zastępuje starą jeszcze lepiej :P Pewnie kupiłeś podobną ze względu na sentyment :P Ja z moja zrobiłam to samo :D

kajojek
02-06-2007, 14:39
moje kondolencje :( z moja tez sie tak stalo jak padalem na rl tibi :( ale zakupilem nowa za 15 zl i chodzi jak stara :D

Nerki Knight
02-06-2007, 20:14
Ja sie dziwie ze jeszcze z okna nie skoczyles!
wielkie kondolencje (*)

marianek
03-06-2007, 20:18
niech spoczywa w spokoju (*) (*) (*)
Kiedy pogrzeb????moze uda mi sie przyjsc

Hiro Nakamura
06-06-2007, 18:19
Łączymy się z Tobą w cierpieniu i nieszczęściu. Powiedz, co możemy zrobić aby ulżyć Twym cierpieniom?

Szczere kondolencje składam ja i moja klawiatura, która jeszcze żyje. I mam nadzieję że towarzyszyć będzie mi do konca moich chwil na komputerze.

Co było przyczyną zgonu?

Jazin
06-06-2007, 18:28
Zapalam świeczke ku czci Twojej klawiatury . Niech spoczywa w pokoju.

Ogel
06-06-2007, 18:34
Przykro mi, służyła Ci doś długo. Ja i moja klawiatura szczerze współczujemy. Panie, świeć nad jej duszą ;)

Neither
06-06-2007, 19:07
Bardzo fajna klawiatura, szkoda, że jej już nie ma wśród żywych :/, Na mojej nawet czasami znajduje więcej żarcia niż w lodówce :)

Zieniu07
10-06-2007, 03:49
O lol prawie padlem jak fotke zobaczylem:D:D

moje kondolencie

Tre Cool
10-06-2007, 20:29
MOje kondolencje...
Omfg, moja klawiatura nie wytrzyma tak długo jak twoja...
Już ma raka lewej nerki (lewy klawisz strzałka), wysiada układ nerwowy (diody), i ma już 3,5 roq o_O

JaCkAsS
14-11-2008, 17:53
Patrzcie ludzie!! Jestem czarodziejem xDDDDDDDDD

Temat był na ostatniej stronie, a ja sprawiłem że jest na pierwszej!!! yea Wiedziałem że kiedyś zostanę następcą Dejwida Koperfilda!!


Uprzedzam pytanie:
- Tak, jestem poje.any xDDDDDDDD