PDA

View Full Version : Ortografia Vasaki :::||||||||



Vasaki
02-06-2007, 05:34
Jak wiele osób zauważyło ((lub nie)) kiedy psze robie strasznie dużo błędów ortograficznych.
Powtarzam jescze rza mam dezortografie i nie potrafie pisać płynnie bez błędow ort. :)
pozdro i nie czepiajcie sie już więcej :P

catek
02-06-2007, 05:42
to zainstaluj mozille lub wklejaj zawsze tekst do worda (przed napisaniem postu) :P Tematu nie musiałeś pisać, ale większość będzie wiedziała, ze masz tą dezortografie czy tam dyzortografie...

Graydon
02-06-2007, 08:15
@up
Dobrze mówi, zainstaluj Mozille FireFox. Pisząc post na forum w tej przeglądarce podkreśla wszystkie błędy na czerwono. Tutaj (http://www.instalki.pl/programy/download/przegladarki_www/get.php?file=firefox) masz link do downloadu.

xD Luki xD
02-06-2007, 14:57
Ja używam tą mozille i szczerze ci ją polecam bo sam mam dyzortografie :)

kajojek
02-06-2007, 15:20
jak nie umiesz pisac to nie pisz i juz nikt cie nie bedzie obrazal i bedzie spokoj :D

Fanfra Sorcererka
02-06-2007, 15:20
Ja tez uzywam Mozilli ale mi jakos nie podkresla bledow ;/
powiedzcie mi moze cos tam trzeba wlaczyc??poiwedzcie mi ;]
pZdR ;]

_RaZoR_
02-06-2007, 16:21
Ale z jakiej mozilli bo podkreśla tylko w Firefox . Pzd ja też używam firefoxa

Emilka
03-06-2007, 04:22
Nie chce się czepiać, ale pisze się "dysortografia" :P Wiele osób ma z tym problemy, ale jak zauważam to tylko ta słabsza część społeczeństwa, mówiąc łatwiej płeć brzydka :P Rzecz jasna nie obrażając meżczyn :)

Szpaczek
06-06-2007, 20:54
Ja SIę prawie do Nikogo nie Czepiam :D

To Się nie nazywa dezortografie tylko Dyslekcja :>

Tripp
06-06-2007, 21:00
Dysortografia nie jest chorobą. To jest zwykłe lenistwo, pisanie bez znaków polskich, nieczytanie książek itp... Do tego można naprawdę się przyłożyć :).

Hiro Nakamura
08-06-2007, 10:25
Ludzie zamiast grać w tę prymitywną, ale jakże wciągającą gre możecie:

*Zacząć czytać książki.
*Zacząć uważać na j. polskim i w ogóle zacząć na niego chodzić.
*Zapamiętać wyrazy takie jak "różnica", "mój", "który", "góra", "skąd" i wiele innych.

A myślę że nawet jeżeli zostaniecie posiadaczami firefoxa, to i tak po pewnym czasie nie będzie chciało wam się poprawiać błędów. Bo liczy się nabicie posta, nie? :rolleyes:
Pokaż mi papier na to że masz dyslekcję. Bo pojęcia takiego jak "dysortografia" nie ma :rolleyes:

Elvan
08-06-2007, 15:53
Dżizas i w ogóle najświętsza Maryjko :<
Hiro i Szpaczek. A w szczególności Szpaczek.
Po 1. Nie pisze się "dyslekcja", tylko "dysleksja".
Po 2. Jego przypadłość, to nie dysleksja, ani dysortografia (bo nie ma takiego czegoś), tylko dysgrafia.

@Vasaki
Każdy tak mówi.

Baj baj stjupid temat.