Zaloguj się

View Full Version : ?ycie Wladca rooka :)



Zioomal
18-08-2008, 01:34
Tu bede wklejał ss'y z życia mojej postaci jak nie którym wiadomo jestem 1 ownerem tej postaci :) Przyznam sie dlaczego wcześniej nie wklejałem ss - bo poprostu nie umiałem dopiero wspaniały kumpel - Przystojniaczek mi to dzisiaj wytłumaczył:D. Wkleił bym ss'y jak miałem mniejszy lvl ale miałem formata i mi all usuneło :mad:

Oto pierwszy ss umieszczony przeze mnie na forum:D.Jest to awans w walce toporem (25,bez traiinera) :

http://i34.tinypic.com/23mlcnq.jpg

Drugi ss : Skille,hp,mana :)

http://i33.tinypic.com/9pz393.jpg

Moj house ;)

http://i38.tinypic.com/j7grvl.jpg

229,999,999 mln expa :)

http://i35.tinypic.com/11hz3ax.jpg

Awansik na 242 lvl'ek :)

http://i34.tinypic.com/2urpkkm.jpg

Ilość expa do nastepnego poziomu :P

http://i35.tinypic.com/24gkajq.jpg

H5N1
18-08-2008, 01:49
Jest to awans w walce toporem (25,bez traiinera)

Dokladnie bez trainera:rolleyes:

Bo on juz bardzo dlugo facc jest.

Jeszcze raz Gratuluje i dzięki ze o mnie wspomnialeś w tym poscie

:D:D:D:D:D:D

Hogart 2.0
18-08-2008, 02:58
Nie no co tu duzo mowic ^^ mozesz byc przykladem dla innych swoja postawa w grze i tym jak napierdlasz lvl nie no teraz juz nie ale i tak wielkie graty dawaj fast pacc i gogog 300^^ moze cos dostaniesz za 300 lvl jak MDW na rl xd

Adzik
18-08-2008, 07:23
Wszystko ładnie, pięknie. Skile wybuchowe :P Lvl zaje*****, ale sam wiesz jaką masz opinie. Złodzieju ;>

Heroes Rooker
18-08-2008, 10:09
Po co drugi taki temat zakładasz...
Jestś zlodziejem i oszustem.Nolia i tak cię dogoni , boisz się i tyle
Znam wielu graczy których oszukałeś na trade rook/main
Co do pademki i klapek nikt ci nie pozyczy , bo byś zabrał

Bazylej
18-08-2008, 11:23
Niezle oby tak dalej ;p
gogo 300
Domek ladnie ulozony lvl tez niezly
10/10

H5N1
18-08-2008, 13:04
@ Heroes

Znam Władce bardzo długo, owszem zdarzały mu sie przekręty...
Sam to powiedział ze owalał ludzi, którzy wyzywali Jego matke ojca itp.
:o

@temat

Oby tak Dalej :):)

doniczekmateo
18-08-2008, 13:25
Gz największy złodzieju na rooku czy nawet na APO po prostu jesteś żalem a nie przykładem a i mam pytanie do ciebie ile kasy czy itamków zyskałeś przez owalanie ludzi ??

LubieKepuczIKorniszony
18-08-2008, 13:35
#H5N1
Pff... On nie okradal tylko tych co go wyzywali i jego rodzine, ale tez tych co normalnie sie zamieniali i go nie znali.

#Topic
Zycze Ci hacka. :)

Nie pozdrawiam

#down
Literowka ;D

Chir
18-08-2008, 13:46
@up
Ogradał? :P

@topic
Nie znam cię, ale wiem, że oszukałeś dużo ludzi więc dla mnie jesteś śmieciem. Jak pokazywałeś ss domu to powinienieś napisać, że itemy zdobyłeś dzięki licznym przekretom i oszustwom.

Rook.Men.Mariusz.
18-08-2008, 14:02
Ajj zazdrosników pełno :<.

Byla okazja to okradł.
Macie dowód w ogóle ?

Lewy
18-08-2008, 14:35
Życie psa i frajera, który wyjebał w chuj ludzi i jeszcze śmie dawać ssy na tym forum.Jesteś zerem i śmieciem i życzę ci żebyś to kurwo wszystko stracił to zobaczymy twój żal i płacz suko.

Screeny chujowe tak samo jak ta osoba co je zrobiła

Zioomal
18-08-2008, 14:58
Ludzie żall mi was... Macie dowody:confused:!! nie niemacie to stulcie "pysk" dajcie dowod....

MufjeMamjeSopaczysz
18-08-2008, 15:15
Kotku kiedyś się mi przyznałeś jak gadaliśmy, że okradłeś wiele osób ale się już w to nie bawisz-.-
Ps fajnie Cię kiedyś ojebałem azorku

http://img113.imageshack.us/img113/3364/wladcaokradzionewq3.jpg

Jestem Twoim dawnym znajomym ;)

Demonolog
18-08-2008, 16:40
No Władca Krooka -.- teraz to juz Nolia Cie nie dogoni na 100% ;/
Ktos jej zajebał DSM, SL, Kase, i coś tam jeszcze ;/

Maciek Diablik II
19-08-2008, 00:13
Ehh napisal bym gZ ale oszukales moich kumpli i slyszalem duzo zlego o tobie wiec zycze powodzenia w dedach ^^

Zioomal
19-08-2008, 01:54
Wiecie co?? jednym slowem zall mi was :) zazdroscicie lvlu i piszecie glupoty...

A itemki ktore mi zawalil pan 3x up odzyskalem dzieki Mortiisowi...

Demonolog
19-08-2008, 09:01
Nie ma czego zazdrościć skoro Ty grasz tym charem -.-
lvl moze dobry ale owner zjebany jak nie wiem co...
wszyscy na APO dobrze wiedza ze kradles i to co raz wiecej...
ale chyba wkoncu przestales
Pozdro & Pocwicz
Zycze Deadzika na racie

bless
19-08-2008, 09:20
Ja ta ci gratuluje ;) jestes dobry i wytrzymaly. tyle mam do powiedzenia, ale szkoda ze jestes troche dziwny dla ludzi ;/... postaraj sie to zmienic ;)

Aslah sombrero ramos.

Doktor miszczó
19-08-2008, 09:26
Najwiekszy noob na rooku, idz oszukac kogos............................................. ........................................

Nakomi takahata
19-08-2008, 09:46
Zycze CI powodzenia w daleszej grze.I wbicia jeszcze wiekszego lvl i zarono m lvl.POzdro

Psujekbanned
19-08-2008, 11:29
Masz problemy z dobieraniem tytułów do tematu?
Te Screeny nazywasz życiem? Przecież to raptem zdjęcia z dwóch lvli :|.
W tytule mogłeś napisać "Stan mojej postaci, oraz inne ssy".

#Topic

Gz.

Marik
19-08-2008, 11:59
nie no ludzie co wy odniego chcecie ?
dobry kumpel z wysokim lvl okazja byla obkrad i co z tego ? gdybyscie byli na jego miejscu tez byscie tak zrobili :)

eee przepraszam napewno byscie oddali eq <zal>?

@topic

Wladco Wladco Wladco :)
no normalnie gz lvla xD
no ale myslalem ze na 241lvl eq troche za slabe xD
ale postac super :)

Cielak
19-08-2008, 16:01
Gz Oszuście j**ny. Chodź, razem pookradamy może ? : ). Chce kupić cc na rook. O**iesz mnie ? ;<

LubieKepuczIKorniszony
19-08-2008, 17:53
#2x up

dobry kumpel z wysokim lvl

Pff.. Dla Ciebie tylko lvl sie liczy. n/c


gdybyscie byli na jego miejscu tez byscie tak zrobili

Nigdy bym nikogo nie okradl chyba ze ostro by wyzywal moja rodzine albo kumpli. A Wladca okradal wszystkich jak leci.


eee przepraszam napewno byscie oddali eq <zal>?

Nie, bo bym nikogo nie okradl. :)

Nie pozdrawiam.

Swierszczu
19-08-2008, 17:57
Wszyscy mówią, że Wladca Rooka jest złodziejem, oszustem itp. ciekawi mnie jedno czemu tak uważacie żadnych dowodów nie macie np. jak by mnie oszukał jakiś noob to bym zrobił drugiego chara i powtórzył transakcje, lecz nie dałbym się oszukać tylko zrobił bym ss lub filmik nakręcił jak mnie wykiwał i wysłał do Mortiisa odzyskałbym itemy a złodzieja by zbanowali.

@topic

Władca taki level na rooku jest się czym chwalic, do tego rar itemki.
Nie daj się Noli i wbij pierwszy 300 lvl na rooku pozdro i maniacz dalej.:)

Tr4X
19-08-2008, 18:24
Nie chcę tego pisać ale musze ...

Chuj was obchodzi czy oszukuje czy nie. Jak ci nie pasóje to wypier*alaj! Ku*wa wyzywacie Go od Thiefów i noobow bo wbil wiekszy lvl od was? Zazdrość zżera? Tak samo było jak Neko umieścił na 4um zdjęcie z awansem na 1500 lvl. Bart zaczoł i reszta powtarzala to co inni zeby byc "fajnym" tak jak bart. Śmieszne to jest. Może i oszukuje, dla Ciebie pełny szacun, że umiesz przerobic ludzi tak, zeby ich ojebać. Trzeba miec nielada zdolności zeby ojebac kogos na 10kcc+!

Pozdro Władca i gogo 300, i zeby ta ***** nolia cie nie wyprzedzila :;p

Może dostaniesz mpa za 300 lvl :p

^
Skończ z tym panowaniem :p

Zioomal
19-08-2008, 18:55
Dzieki wielkie pan up:) Dokaldnie kazdy jechal po neku bo co pierwszy wbil 1500lvl?

to jest tak jak pisal pan up : zazdrosc i tyle...

Bede wklejal wiecej ssow!!:D:D:D

Marik
19-08-2008, 19:18
Pozdro Władca i gogo 300, i zeby ta ***** nolia cie nie wyprzedzila :;p



ehh nie znasz noli i zaraz *****
a po 2 nie masz co sie bac nolia nie wyprzedzi waldce bo zostala objebana wiec juz nie gra ale wielki szacun dla niej :)

Dann
19-08-2008, 20:05
Drogi władco gówna od kiedy ty jesteś 1 ownerem jak ty sharujesz konto?
Podobno już nie okradasz a okradał 1 owner czyli twój brat? czyli jednak jesteś 2 ownerem a 1 owner sharuje z Tobą konto?
Zaraz wkleje ssy z dowodami.
Dowody te wysyłam raportami emailami i pw i totalna olewka:O
http://i38.tinypic.com/29ljjtj.jpg
http://i38.tinypic.com/k2h1df.jpg
http://i36.tinypic.com/vbcd0.jpg
http://i35.tinypic.com/fxgwti.jpg
http://i33.tinypic.com/2nq8f9l.jpg

Życze hacka i wszystkiego co najgorsze.

old Don Mateo
19-08-2008, 21:01
postać może i zarąbista ale owner do dupy a i ktoś pisał coś o dowodach no cóż dowodów było setki ale każdy temat założony czy wysłana wiadomość na e-mail została olana a temat zamknięty czy skasowany


P.S życzę hacka albo skasowania postaci co by po tym się stało każdy o tym wie że cofka serwa

Old Yavimava
19-08-2008, 22:02
Ciesz sie ze Atticus wyszedł z Rooka bo przy nim byłeś niczym!!! a teraz i tak jestes złodziej!!

Zioomal
19-08-2008, 22:39
Dann jakbys umial czytac to by bylo dobrze ;)... zall mi Ciebie ( sorry ciebie)
wyraznie jest napisane... lognol na chwile...

pempek3
20-08-2008, 02:50
No ogulnie powiem Ci że jesteś kurwą i jak możesz dawac thiefie jeszcze jakie kolwiek s's ??screny hujowe :))Zdechnij huju przy tej tibi wbij 300 a w nagrode dostaniesz pandemka w morde i mls w dupe CI wjade :(

Nolia
20-08-2008, 11:05
Ciesz sie ze Atticus wyszedł z Rooka bo przy nim byłeś niczym!!! a teraz i tak jestes złodziej!!



atticus to jest smiec i zlodziej.. wyszedl z rooka i bardzo dobrze.. tutaj takich ****** nie potrzebujemy..

a ty Marik.. dla ciebie jest tlumaczeniem to ze ktos mial okazje kogos opieprzyc? dobrze wiedziec..

ps. wspomozcie moja akcje!! klikajcie na banner!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Chir
20-08-2008, 11:23
A mi żal tych ludzi, którzy piszą, że my też byśmy okradali innych gdybyśmy mieli taką okazje. Wymieniałem się dużo razy main - rook i jakoś nigdy mnie nikt nie oszukał ani ja nikogo nie oszukałem. Nie każdy na tym ots jest złodziejem więc nie gadajcie, że Władca jest spoko bo każdy tutaj kradnie. I żal ludzi, którzy mówią, że Władca ma opinie złodzieja tylko dlatego, że ma wysoki lvl i mu all zazdroszczą.

Chwast
20-08-2008, 11:35
Screeny chujowe
On jest teraz w lepszej sytuacji - ma wiekszy lvl, wiecej kasy, nie dal sie ojebac tylko was ojebal nie dostajac bana.

Lewy
20-08-2008, 13:40
Dzieki wielkie pan up:) Dokaldnie kazdy jechal po neku bo co pierwszy wbil 1500lvl?

to jest tak jak pisal pan up : zazdrosc i tyle...

Bede wklejal wiecej ssow!!:D:D:D

Nie zazdroszczę itemów,które zdobyłeś okradając innych...


atticus to jest smiec i zlodziej.. wyszedl z rooka i bardzo dobrze.. tutaj takich ****** nie potrzebujemy..

a ty Marik.. dla ciebie jest tlumaczeniem to ze ktos mial okazje kogos opieprzyc? dobrze wiedziec..

ps. wspomozcie moja akcje!! klikajcie na banner!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Idź expić lepiej bo z ciebie też niezły no lifer (czyt. człowiek bez życia).A Atticus jest legendą Rookgardu.A teraz takie nooby co mają best lvle uważają się za niewiadomo kogo.

Heroes Rooker
20-08-2008, 14:09
Już Atticus legenda Rooka..
Od kiedy on jest Hedson i Tigereczka ich uważam za legendę rooka
Nolia ma duzy lvl 237 lvl dziw sie żebys wbił taki lvl w rok...
A ona tyle gra , chodż poznałem ją bardzo wcześniej

NO-SPAM

Atticus III
20-08-2008, 14:45
Nolia wes sie uspokoj -.- mas zkurwa dowody ze ja Ci to zajebalem?? japierdole...
mowie ci ze nie ja gralem na tym koncie Matis Pall ma to konto i jego sie czepiaj... zaraz po tym jak Ci to zajebal smial sie z Ciebie i pojechal z rodzina do egiptu -.-

Nolia
20-08-2008, 15:33
Nolia wes sie uspokoj -.- mas zkurwa dowody ze ja Ci to zajebalem?? japierdole...
mowie ci ze nie ja gralem na tym koncie Matis Pall ma to konto i jego sie czepiaj... zaraz po tym jak Ci to zajebal smial sie z Ciebie i pojechal z rodzina do egiptu -.-



po 1. nie wiem kto to jest Matis Pall :)
po 2. to byl twoj char Petticus
po 3. ta osoba dobrze mnie znala a tego Matisa nawet nie kojarze
po 4. wiem jestem glupia (potrafie sie do tego przyznac) popelnilam blad byles pierwsza i ostatnia osoba jakiej zaufalam
po 5. dlaczego jak mnie opierdoliles pisales do mnie na forum ze ci chara ktos zabral a nie te 2 dni wczesniej jak to zrobil?
po 6. jak mozna zabrac komus chara? od tego jest email zeby go odzyskac
po 7. planowales to przez pare dni tylko ze ja nie mialam czasu isc do miasta..
po 8. bylbys na tyle glupi zeby sie przyznac? :) sciema o kradzierzy konta jest najlepsza..
a po 9.. to zal zladzeji!!!!!! rozumiem to gra.. jestescie anonimowi,bezkarni i czujecie sie bezpieczni.. ale zycze wam tego samego moze wtedy sie czegos nauczycie..



a co do wladcy rooka.. jak juz kiedys wspominala.. mial moje golden armor i mi go nie zajebal.. byla okazja? byla!! od kiedy gram nie slyszalam zeby komus cos ukradl.. jego kolega Wladca Ognia owszem.. nie raz jakis kolega mowil ze co komus zaj**al.. ale o Wladcy zlego slowa powiedziec nie moge.. a Atticus.. legenda? heh bo co? bo mial jakis tam lvl? mam to gdzies i dla mnie ten czlowiek jest nikim..

pozdro

Atticus III
20-08-2008, 16:09
Sczerze *****??? wiem kto ma te itemki -.- i nie powiem Ci kto je ma bo zachowujesz sie jak ostatnia *****!

Nolia
20-08-2008, 16:28
ja tez wiem i wszyscy wiedza.. ze ty masz :) chyba ze dales jakiemu koledze na przechowanie.. i nie pier*** ze to nie ty bo twoj kolega nawet wtedy pytal czy idziecie grac w pilke :) wiec to ty sie zachowales jak ostani *******....takich ludzi jak ty od razu powinni brac na skrobanke..

Dann
20-08-2008, 17:40
nie chciałbym się wtrącać ale mnie też char Atticusa ojebał czytaj Atticus III:O
Ojebał mnie na 12 kcc a potem mówił, że to nie on.
Je**** apo:)

Guest
20-08-2008, 17:58
Jedyne co tutaj widać to wyzwiska i kłótnia ..

Zamykam.