PDA

View Full Version : Co ten idiota móg? zrobi??



Kondeja
18-08-2008, 11:48
Witam.

Grałem kiedyś na otsie: Akademicki.eu było fajnie itp, ale pokłuciłem się z GM Esperem i zrobił tak, że nie mogę wejść ani na forum ani zalogować sie na tamtego otsa. Tylko, że problem sięga też chyba tutaj gdyż te forum mi działa, ale zalogować się do gry już nie mogę korzystam z trzeciej edycji klienta Podkarpackiego. Da się coś z tym zrobić? I czy wiecie jak mogę wejść na forum Akademicki.eu i zalogować się na waszego i ich otsa? Chcę im zrobić burdel bo wkurwili mnie i to ostro...

_JąkoOoŚ_
18-08-2008, 12:16
Hmm co do akademickiego to nie mam pojęcia co jest nie tak.. Powiedz co pisze gdy chcesz się zalogować. Może zablokował Ci ip.
Co do podkarpackiego myślę, że to wina klienta. Ściągnij normalny klient 7.6 i ip changera i spróbuj się zalogować.

Kondeja
18-08-2008, 13:10
Hmm co do akademickiego to nie mam pojęcia co jest nie tak.. Powiedz co pisze gdy chcesz się zalogować. Może zablokował Ci ip.
Co do podkarpackiego myślę, że to wina klienta. Ściągnij normalny klient 7.6 i ip changera i spróbuj się zalogować.

Właśnie już próbowałem zalogować się po przez normalna tibie 7.6 i ip changera też rezultatu nie ma ;(

Jak próbowałem wejsc na forum akademickiego.eu przez mozzile (bo normalnie korzystam z opery) to byl napisane ze zbanowano moje konto na forum ,,na zawsze" i takze bylo napisane ze zbanowano adres ip. Da się coś z tym zrobic? No ale przeciez to dotyczy forum a na to wychodzi ze on mi jakby zablokowal tez dostep do ich otsa bo zalogowac sie nie moge nawet na konto po prostu conneting failed a kumpla all normalnie ;s
http://img390.imageshack.us/img390/258/08182008130745ox1.jpg

Kasowałęm ciasteczka, usuwalem historie nic to nie dalo. slyszalem ze mozna tez po przez proxy jakos wejsc czy tam podmienic adres ipjakos tak

Techniks
18-08-2008, 13:15
Gz.. chcesz sie zalogować z klienta tamtego ots na apo ?;>
Weź ipchanger parę razy użyj.

Kondeja
18-08-2008, 13:21
no kurde przeciez mowilem ze juz probowalem przez ip-changera!

GladeQ
18-08-2008, 13:37
A wiesz, ze w ip changerze trzeba wpisać ip otsa i trzeba wybrać klient tibii??
Jak sie logujesz na apo to powiedz jaka informacja Ci wyskakuje.

Kondeja
18-08-2008, 14:09
wiem o tym


a jak np mam zablokowane porty to co mam zrobic?

Techniks
18-08-2008, 14:54
Odblokować je?
Chyba w firewallu. vdbdsbdsba

Drako o.o
18-08-2008, 14:59
albo zadzwonic do dostawcy internetu i poprosic o odblokowanie/.sprawdzenie portow 7171

@edit

boze czlowieku my CI tylko radzimy, to może byc przyczyna a nie musi ...


@edit2

ile ty masz lat, ze niewiesz jaki jest Twoj dostawca internetu?
nie nie jest to platne

dostales komputer i internet na 1 Komunię ze taki 'ulomny' jestes?

Kondeja
18-08-2008, 15:05
no ale czemu on mi zablokowal porty? za co? za to ze poklucilem sie z gm ? zal troche to jak zablokowal juz te forum to po co zablokowal az mi rl tibie? <zal> a i skad mam wiedziec jaki jest moj dostawca netu? bo bym zadzwonil i poprosil o odblokowanie ale czy to platne? czy jak bo nie che sie w cos wkopac. a i ja nie mam firewallu

Cielak
18-08-2008, 17:58
Masz problemy z łączem internetowym. Proste jak P.R.O.S.T.O. xd

Daroo
18-08-2008, 18:29
Sciagnij firewalla i pogrzeb tam napewno dasz se rade tez mialem taki problem a na forum akademickiego jak masz zbanowane konto to wejdz przez http://anonymouse.org/anonwww.html tylko że jak wejdziesz normalnie to będzie tak jak było tzn. zbanowane konto. Czyli wchodz tylko przez ta strone ktora podalem.