PDA

View Full Version : [Armia 7.6] Wyrównanie



19Fifi64
18-08-2008, 21:30
Otóż gram palkiem. I jest mi żal np. sorców.

Siła exury vity jest dobra jeżeli chodzi o palka bo nie uham się nawet pół hp jak to kiedyś było.

Lecz uważam że vita powinna być silniejsza a dla palka zrobić inny czar leczący o sile exury vity. Bo sorc się uha ~70 % ?

Dodatkowo, pall jest bardziej uzdolnioną profesją magicznie jak knight. Dlaczego walą prawie tak samo?

Siła czarów sorca/ed powinna być minimalnie większa bo nie mają szans w pvp na równym lvl. Bo 2 erex + c arrow i leży taki...

Gram na armii od 2 lat i kiedyś trzeba było mieć pvp... A teraz? Spam i ktoś leży.

Zaraz się wypowiedzą knight "my też chcemy" i tak macie uhy na hotach.

Jedyne co knight powinien dostać to axe 2 sqm. Jest sword, jest club a axe? Niech nikt nie będzie pokrzywdzony...

Pozdrawiam.

Destroyer Pall
18-08-2008, 21:52
Akurat mam ed i moim zdaniem powinni dodac 1hp na lvl i -1 many ...
A nie ... sorc i tak jest dobra profa bije wiecej od ed tylko , ze ed moze sio ; )


Pozdrawiam

Dedax =]
18-08-2008, 21:58
Dodatkowo, pall jest bardziej uzdolnioną profesją magicznie jak knight. Dlaczego walą prawie tak samo?
Bo masz wiecej many od knighta, i mozesz walnać 4x, a knight 2x.
Zalerzy od m lvl, lvl :P.

Siła czarów sorca/ed powinna być minimalnie większa bo nie mają szans w pvp na równym lvl. Bo 2 erex + c arrow i leży taki...
Następny powód żeby osłabić Palla, siłe c arrows...
A co do czarów, chlopie grasz max 1 rok. Po co komu mocniejesze czary jak będzie i tak lezał iak to ty napisałeś " 2 erex i c arrows", więć po co Mocniejsze
czary jak mogli by dać Hp?

Zaraz się wypowiedzą knight "my też chcemy" i tak macie uhy na hotach
Sorry, ale ja się lecze Uh'ami z Plecaka, Musze sie manasować, a ty co?
Manasujesz się jedną reką (albo jak scara sobie ustawi, to wtedy tylko dwa Hotkeye.)

ahha, Jest Opcja Szukaj....


Sorry za błędy, ale pisze z komórki. :PP
Jestem w bieszczadach =}

19Fifi64
18-08-2008, 22:19
@up
Fajnie debilu, napisałem ku**a wyraźnie że gram od 2 lat. Czytanie ze zrozumieniem.

To nie zwiększać siły palka tylko osłabić knighta i tyle :)

I zaraz będzie płacz "nie my walimy mało" - ale ile macie ku... hp?

Morfeusz
18-08-2008, 22:52
tak tak.. jeden hp na lvl zamiast 1pkt many powinni dodac i nic wiecej.

Hupefupe
18-08-2008, 23:26
@autor
Powinieneś zamknąć morde bo rp jest i tak najlepszą postacią więc powinni ją osłabić... sam pisałem "2 erex i c arrows" wiec to oznacz, że pall jest za dobry a ty byś chciał go polepszyć tak ? A knighta jeszcze bardziej pogorszyć ? Teraz nawet jak knight ma dobre pvp a trafi na pallka to nawet 200lv pall da rade walczyć z 300+ek -.-
@topic
Ja bym był za tym aby dodać sorkom/druidom 1hp za koszt 1 mp pallkom nawet mogli by osłabić e vite bo za mocna jest a knightow zostawić co najwyżej dodać axa bo są wystarczająco mocni ;]

@edit
Po pierwsze mnie nie wyzywaj głąbie a po 2 nie nabijaj postów bo jest coś takiego jak edytuj... Po za tym nie ważne jak się będziesz starać i tak tego nie wprowadzą więc nie wyzywaj każdego po kolei i edytuj posty...

19Fifi64
18-08-2008, 23:28
@autor
Powinieneś zamknąć morde bo rp jest i tak najlepszą postacią więc powinni ją osłabić... sam pisałem "2 erex i c arrows" wiec to oznacz, że pall jest za dobry a ty byś chciał go polepszyć tak ? A knighta jeszcze bardziej pogorszyć ? Teraz nawet jak knight ma dobre pvp a trafi na pallka to nawet 200lv pall da rade walczyć z 300+ek -.-
@topic
Ja bym był za tym aby dodać sorkom/druidom 1hp za koszt 1 mp pallkom nawet mogli by osłabić e vite bo za mocna jest a knightow zostawić co najwyżej dodać axa bo są wystarczająco mocni ;]

Sam zamknij pysk kurwo jebana. Czytać nie umiesz? Mówię o nowym czarze leczącym dla palka o sile obecnej vity a vitę ulepszyć (dla sorca).
***** czytanie za zrozumieniem...

Dedax =]
18-08-2008, 23:52
Po co wyzywasz?
Pfff..., dziecko Sorc leczy sie wiecej z e-vit'y niż Pall...Po co wam nowy czar?.

Po co ci pogorszyć debilu knight'a?
Poja wina ze masz Słabe PVP?
Neo napinaczu?

Biały Daro
19-08-2008, 01:41
jestem za !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!11111

19Fifi64
19-08-2008, 03:46
;279806']Po co wyzywasz?
Pfff..., dziecko Sorc leczy sie wiecej z e-vit'y niż Pall...Po co wam nowy czar?.

Po co ci pogorszyć debilu knight'a?
Poja wina ze masz Słabe PVP?
Neo napinaczu?

Nie no fajnie, że masz neo.
Bo knight jest mniej uzdolniony magicznie od knighta.

Serio? Wiem że sorc się leczy więcej. Chce żeby exura vita była tylko dla ms/ed i silniejsza. Dlatego nowy czar leczący dla palka o sile takiej jak teraz exura vita!

PVP to ja mam dobre "neo napinaczu"

Mc Maciek
19-08-2008, 08:27
@19Fifi64
Nie wiem skąd wytrzasnąłeś pomysł, że siła exury vity dla palladyna jest porównywalna do sorca/druida...

Siła tego czaru w bardzo dużym stopniu zależy od poziomu magicznego! Wbij pallem taki mlvl jak sorcem, a będziesz na prawdę dobry...