PDA

View Full Version : White List RookGaard



Hrater
20-08-2008, 19:37
Skoro jest założona Black Lista, to czemu by Nie zalozyc White Listy?
Bede edytowal post, umieszczajac ludzi ktorych uwazacie za goodnych polecenia w wymianach Rook-Main.

Ja wypowiem sie jako pierwszy.
Nolia - Wspaniały gracz, bardzo uczciwy. Miała nie jedna okazje, ale nie skusiła sie. Ryzykowałem 13 kcc. A Ona okazała się godna zaufania.

Alkohohlik tzn. ja xd - Nie chcecie nie wiezcie, jesli o wymiany rook-main chodzi zawsze jestem uczciwy. Jesli ktos jest zaufany, czesto daje pierwszy item/kase do wymiany.

Lady Monisia - Zaufany, doświadczony gracz.

Jak dotąd na liscie znajdują się:
-Nolia
-Alkohohlik
-Lady Monisia
-Drako
-Heroes Rooker (ufam w Twoja szczerosc)
-Przystojniaczek
-Szukam Pracy/Archer Waleczny (namelocka dostał)
-Tal Master
-Bzyku the Rookslayer(duzy stopien zaufania ;))

Cdn...

[Guest] Taka lista nie ma najmniejszego sensu .. Zamykam.

.:Speed Fireman:.
20-08-2008, 19:43
HH@HH@@ White List żeby założyc samemu pierw trzeba być czystym. Po ostatnich akcjach twoich to wręcz nie masz prawa zakładać tego tematu :)
@topic moim zdaniem uczciwa jest Nolia ktora mogla mnie oszukac na 2 kcc, ale tego nie zrobiła i Drako który mogl mnie owalic na 30 kcc ale tego nie zrobił

Hrater
20-08-2008, 19:44
HH@HH@@ White List żeby założyc samemu pierw trzeba być czystym. Po ostatnich akcjach twoich to wręcz nie masz prawa zakładać tego tematu :)
@topic moim zdaniem uczciwa jest Nolia ktora mogla mnie oszukac na 2 kcc, ale tego nie zrobiła i Drako który mogl mnie owalic na 30 kcc ale tego nie zrobił

Niestety jestem czysty :P Nie wracajmy do tego Tematu, ok? ; >

Heroes Rooker
20-08-2008, 19:49
No ja też jestem czysty dopisuję się do listy...
Ani razu nie oszukałem na trade rook/main :)

Tal
20-08-2008, 20:19
Ja również nikogo nie oszukałem i nie zamierzam.
Tak jak pan Up dopisuje do listy i siebie... :)

Drako o.o
20-08-2008, 20:42
Przystojniaczek ........
kolo godny zaufania...

Deduś
20-08-2008, 20:44
Lol... akurat widzę jak ktoś pisze "Oszukuje, nie dopisujcie mnie"

Niech ktoś potwierdzi waszą wiarygodność >.>

@topic
Były już takie tematy i to nie ma sensu, bo osoba, która zostanie dopisana może to wykorzystać...

Bzykiu
20-08-2008, 22:34
Polecam robienie interesow z Alkohohlikiem :D Kolo naprawde spoko i macie 110% pewnosci zadowolenia ;)

Także Tal Master jest spoko ziomkiem , troche malo ufny ale na apo to bardzo dobrze. Bo jak kazdy wie bardzo duzo tu zlodzieji !!! :mad:

Szukam Pracy - tzn. ja nie szukam , ale to nick jednego spoko kolesia :D
Z nim tez warto robic interesy

To moja white lista :)