PDA

View Full Version : [armia 7.6] Questy!



Kolbas
21-08-2008, 22:47
Nie wiem ale myślę, że większość z was by chciała jakieś nowe questy. Typu jakie dłuższe i nie tylko dla 1000+ lvl. Bo do 300 lvla sa questy a potem czeba robic i robić. Chcemy więcej i bardziej do pomyślunku Questy, typu czegoś dostarczanie w zamian taki i taki. Nie wiem jak sadzicie...?
Pdr
Kolba$!

old Don Mateo
22-08-2008, 00:38
łatwo napisać trudno zrobić może byś dał jakiś przykład takiego questy a zresztą nie dawno był dodany Sapphire set więc za kilka miesięcy może być kolejny update

Vonozaurus
22-08-2008, 06:58
Może byś kupił sobie mózg i normalnie napisał jakąś propozycje, a nie walnął jakimś byle jakim tematem... Najlepiej popraw pisownie, kup mózg, a później zacznij myśleć o czymś normalnym, np. o nauce, a nie o questach na armii. Pa.
Pomysł denny, Mortiis zrobi co chce.

Kolbas
22-08-2008, 08:43
Soft boots quest jak na realu żeby go trzeba było robic z 1-2h -.- a nie chop siup!!

Silkroad
22-08-2008, 09:29
Były takie tematy opcja szukaj nie boli.
Były takie posty opcja edit nie boli.
Człowieku napisałeś nowy Quest, a niby na co? Na skarpetki? Omg. w Tibi 7.6 nie ma tego co na 8.2 jest różnica chyba nie? Długi Quest na pare godzin to jest dużo roboty. Jestem na nie masz Saphire seta i nie marudź.

Matii Knight
29-08-2008, 11:32
Nie mogłem się powstrzymać, żeby nie skomentować tego tematu.


pomyślunku

ShaShauSahu :D

Chyba chodzi Ci o questy RPG, idź do tego, daj tamtemu to itd. Tygrys robi teraz nowe miasto + expowiska itd. Dlatego narazie nie będzie nowych questów, kto wie może wraz z nowym miastem zostaną wprowadzone questy :rolleyes:

Criss
29-08-2008, 11:49
Pierwsze to się naucz pisać
czeba pisze się ,,trzeba''.
@topic
Pomysł mi się nie podoba, zaraz każdy low lvl będzie miał magic seta. :(