PDA

View Full Version : [FORUM APO] Odwo?anie Mc Maciek.



Biały Daro
26-08-2008, 14:25
Z powodów takich ,iż Mc Maciek (moderator) daje warny bez przerwy a czasami to i nawet za darmo jestem za jego odwołaniem.
Głosujcie.

Brain
26-08-2008, 14:29
Nie ponieważ moim zdaniem jest dobrym moderatorem.

Crayon
26-08-2008, 14:32
Najlepiej to zostawmy te forum bez moderatorów. Albo wszystkim dajmy i kto będzie chciał to wymierzy sprawiedliwość...


Btw. phi tematy usunęli i posty mi zjadło : ( kupie 5 postów msg me fast

Chir
26-08-2008, 14:33
I co myślisz, że jak będzie więcej odpowiedzi za tym żeby go wywalić to Mortiis zabierze mu moderatora? Zaznaczyłem opcje NIE.
PS. Zły dział i naucz się odmieniać. Temat powinien się nazywać: ,,Odwołanie Mc Macka."

Biały Daro
26-08-2008, 14:36
Najlepiej to zostawmy te forum bez moderatorów. Albo wszystkim dajmy i kto będzie chciał to wymierzy sprawiedliwość...


Btw. phi tematy usunęli i posty mi zjadło : ( kupie 5 postów msg me fast

OMFG jak był tylko mortiis i tygrys to było dobrze

Crayon
26-08-2008, 14:36
OMFG jak był tylko mortiis i tygrys to było dobrze
Rly ? Gdyby teraz był tylko Mortiis i Tygrys to równałoby się to z całkowitą Anarchią na forum =]

@Down
Oky ; *

Knoox
26-08-2008, 14:37
OMFG jak był tylko mortiis i tygrys to było dobrze

Mortiis i Tygrys* plax. To by w ogóle Ap dejtuf nie było...

Krajon, msg me GG oke?

Cryer
26-08-2008, 14:39
chyba cie koleś głowa szczypi! Mc Maciek to jeden z najlepszych moderatorów tego forum! Jest na NIE!

Splaxor
26-08-2008, 14:41
Powiem Ci tyle My mamy gówno do gadania. To Administracja decyduje kogo wywalić z ekipy. Mc Maciek jest dla mnie najlepszym Moderatorem tego forum. Co wskazywała sonda na najlepszego Moderatora forum? Dostałeś od niego jakieś tam kary i na pewno były one zasłużone. Nie zakładaj sond, które nie mają nic na celu. Zostałeś ukarany za nic? Złóż skargę, a na pewno Mc Maciek Ci wyjaśni za co otrzymałeś upomnienie bądź warna. Jestem pewien, że już go nie raz obraziłeś poprzez PW, ale on i tak zachował stoicki spokój i odpowiedział Ci kulturalnie.

Psujekbanned
26-08-2008, 14:47
Pierdoli mnie to, czy wyjebią go czy nie...

Zawsze dostawałem słuszne warny, czy też upomnienia, niczym mi on nie zawinił.
Uważam że jest za poważny i tyle :).

Zaznaczyłem opcję "obojętnie".

old Don Mateo
26-08-2008, 14:49
ty facet odwal się od MC macka bo on dobrze odwala swoją robotę no nie kiedy przesadza z warnowaniem ale tak już jest jak tacy użytkownicy jak ty robią takie poryte tematy przez co może psycha siąśc a i lepiej popatrz na innych moderatorów którzy hmmm nie wchodzą na forum (nie mówie o Busscie czy jaki on tam ma nick xD)



P.S: po jakiego hoja jest jeszcze konto Nixon jak on już dawno odszedł ?
P.S 2:i może do tego ty masz byc moderator ciekawe jak by to było gdyby Mc Maciek i Splaxor nic nie robili pewnie by był chaos

Biały Daro
26-08-2008, 14:49
Powiem Ci tyle My mamy gówno do gadania. To Administracja decyduje kogo wywalić z ekipy. Mc Maciek jest dla mnie najlepszym Moderatorem tego forum. Co wskazywała sonda na najlepszego Moderatora forum? Dostałeś od niego jakieś tam kary i na pewno były one zasłużone. Nie zakładaj sond, które nie mają nic na celu. Zostałeś ukarany za nic? Złóż skargę, a na pewno Mc Maciek Ci wyjaśni za co otrzymałeś upomnienie bądź warna. Jestem pewien, że już go nie raz obraziłeś poprzez PW, ale on i tak zachował stoicki spokój i odpowiedział Ci kulturalnie.

ZALLL
Ja do niego nie przysłałem żadnej wiadomości tylko on mi przysyła i mnie straszy ze warnów nieda sie usunońć.

Grulix
26-08-2008, 14:51
Moim zdaniem NIET! Maciek dobrze sprawuje swoją funkcje. Jest najlepszym moderatorem jak dla mnie. Maciek na pewno wykonuje swoją pracę na 200% lepiej od Mortiis'a i Tygrys'a.

Chir
26-08-2008, 14:51
@2up
On Cie nie straszy tylko mówi Ci prawde. Znaczy da się usunąć warna, ale żaden moderator tego nie zrobi jeżeli warn jest słuszny. A warna pewnie dostałeś słusznego.

Crayon
26-08-2008, 14:52
ZALLL
Ja do niego nie przysłałem żadnej wiadomości tylko on mi przysyła i mnie straszy ze warnów nieda sie usunońć.

Wszystko się da. Czemu od pewnego czasu powstają takie debilne tematy.

Płacz tam:
http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=33184
http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=27449

@Down
To ja zacznę robić zakłady ile osób dostanie bana jak zaczniecie znowu pracować : P

Mc Maciek
26-08-2008, 14:54
@Biały Daro
COOO? ^^ Kiedy Cie straszyłem tym, że warnów się nie da zdjąć? Kiedy? :D Pojechałes ;)

@topic
Ciekawa sonda ;) Głosuję na "obojętne" ;) Jestem tu dla przyjemności, nie dlatego, że muszę ;)

ByTheWay... Ciekawe jakby wyglądało to Forum, gdyby Moderatorzy przez kilka dni przestali cokolwiek robić ;) Splaxor może spróbujemy? ;>

[Splaxor] Ciekawa propozycja, ale to nic nie da. Nie zauważą jak po kilku dniach nieobecności znów zaczniemy usuwać zbędne tematy, ale jestem jak najbardziej za. Wracam do mycia okien :)

@edit
Zła nazwa tematu ;> Gdzie jest TAG? Nie usunę tego tematu, żebyś zaraz nie mówił, że boję się krytyki... Zmieniam nazwę.

Flama
26-08-2008, 14:58
ja jestem za a nawet przeciw

Ludzie kiedy wy wreszcie zrozumiecie ,że nikt sie na was nie uwziął, że nie dajemy warnów za free a takimi skargami jeszcze pogarszacie swoją sytuacje bo moderator będzie się dokładniej wam przyglądał

Taka praca moderatora.

"Punkty karne nigdy nie są kasowane' to jest automatycznie dodawane do każdego warna

Biały Daro
26-08-2008, 14:59
Przyznane punkty karne: 1
Punkty karne nigdy nie są kasowane.<< ty to napisałes muj dorgi Maćku(zebym znowu warna nie dostał)
a i możecie sprubować nic nie robić chociarz ty bo splaxor i tak sie opier****

[Mc Maciek] Boże... Widzisz i nie grzmisz... Tą wiadomość dostaje się AUTOMATYCZNIE !!

[Splaxor] Pokazać Ci jak się opier****?

Chir
26-08-2008, 15:02
@up
Jesteś taki głupi czy udajesz? Moderator wysyła to każdej osobie, której da warna. A w tym, że pkt. karne nigdy nie są kasowane chodzi o to, że np. po roku nadal będziesz miał ten punkt karny.

Criss
26-08-2008, 15:08
daje warny bez przerwy a czasami to i nawet za darmo jestem za jego odwołaniem.
Co Ty człowieku piszesz, jak jest aktywny na forum to Wam nie pisuje bo daje warny, ale jak go nie ma to też jest źle. Sami nie wiecie czego chcecie, powinni Ciebie zbanować za zakładanie głupich postów. Mc Maćka zawszę będę szanował, ponieważ on naprawdę dużo robi, a Wy tego nie widzicie, i nie doceniacie !

!!sQaua!!
26-08-2008, 15:13
Hmm jakby to tu ująć żeby nie dostać warna...
Ten temat jest tak głupi jak jego autor.
Poprostu ci "wszyscy" przyzwyczaili się do robienia tego co się zachce. Czytajcie regulamin. Wątpie żeby jakis warn był niesłuszny.
Mortiis i Tygrys sami wybierali moderatów uszanujcie to ;]
Może dacie jeszcze 1 modka, ale teraz nie bedzie wybierał Tygrys i Mortiis lecz forumowicze? Zastanówcie się ;o
Pozdro

Jokee
26-08-2008, 15:23
A w domu wszyscy zdrowi? weź się ***** zastanów co piszesz cymbale. Wiem że dał byś sobie uciąć sutki za to żeby być moderatorem na forum. Wiem że wysyłałeś 103123525 zgłoszeń aby nim zostać więc mnie nie wkurwiaj i wypierdalaj z forum. Wejdź ***** na jakiś pudelek i ***** tam sobie posty pisz
-.-. Myślisz że przez jakieś imbecyla Mc Maciek straci posadę ? To żeś ***** ocipiał. Myślisz że Mortiis wejdzie na 4um przeczyta ten post i powie "O ***** już traci posadę". Po 1 Mortiis wchodzi raz na hiszpański rok na forum.
Ok dupa wylizana ;). Wiem że dostane warna ale mam wyjebane bo i tak kończe z Apo ;>

Mc Maciek
26-08-2008, 15:24
Dobra - skoro uważacie, że do niczego się nie nadajemy, to ja i Splaxor od teraz do dnia 1 września zaprzestajemy moderowania Forum! Zobaczymy jak będzie ono wyglądało bez nas...

Będziemy wchodzić, ale nie będziemy nic robić...

Do Administratorów:
Oczywiście dnia 1 września nadrobimy te 6 dni ;)


Pozdrawiam! ;) Do napisania po "urlopie"!


@EDIT

Może jeszcze taki mały bonusik ;) Po zalogowaniu się na APO...

http://i36.tinypic.com/33uzyiq.jpg

Później na priv:

http://i37.tinypic.com/351u7b9.jpg
http://i36.tinypic.com/szzdlh.jpg

Splaxor
26-08-2008, 15:32
Urlop (Fajrant) - fajnie to ująłeś :)

Oczywiście Ci, którzy dostali ode mnie dziś PW z prośbą o zmianę podpisu zostaną ukarani jeżeli zignorują mój apel.
Wracam do mycia okien. Szkoda, że muszę je myć jak mam urlop H@H@H@
Do zobaczenia 1 września...

@Flama
Mam nadzieję, że sobie sam dasz radę? W sumie tylko Mc Maciek, Ty i ja tutaj coś robimy, ale to nie jest widoczne przez naszych szanownych użytkowników.

Knight Lukas
26-08-2008, 16:01
A ja se zaznaczę obojętnie :)

Mortiis niech zadecyduje :)

Silkroad
26-08-2008, 20:41
Mc maciek jest dobrym moderatorem i wlepia warny słusznie i napewno nie ciągle i nie za free chociaż mojim zdaniem mógłby dawać upomnienia a nie odrazu warnować dostałem od niego na innym koncie jedno upomnienie a 4 warny. Napewno go nie wyżucać dobrze się sprawuje.

jołek
26-08-2008, 21:06
omfg o żesz kurde ja pierdziu co tu sie dzieje to masaakryczna rzeznia biegajacej swini xDD Wiem pieknie to ujałem Crayon mnie pochwali :X

A tak wiecie poważnie to ekhm, teraz przemawiam do Autora:

Autorze, użyszkodniku, maniaku apowy, kup sobie nowy mózg jasne i myślisz, że założyłeś ten temat to co?? Jesteś fajny? Lubiany? Ktoś Cię posłucha, doceni?? Jesteś w błędzie, praktycznie wszystkie te cechy się zaprzeczą xD Przecież moderatorzy robią co mogą aby forum " nie zarosło brudem" dzięki takim użyszkodnikom jak ty, którzy zakładają bezsensowne tematy myśląc iż Mortiis zobaczy sonde i powie -" Ojejjj!!! Ja pier.... zagłosowali, żeby go wywalić to go wywale napewno się ucieszą. Jestem Mortiis i sam dam rade..."

A więc nastepnym razem plx zastanów się nad sensem twoich wypowiedzi i klikania na przycisk zakładania nowego tematu...

major inteligenty pies
26-08-2008, 23:31
jak juz ktos tam up napisal..ban,warn,upomnienie nigdy nie jest za friko wiec twoje wolania o odwolanie tego otóż modka sa bezsensowne nie wiem dlaczego temat nie zostal jescze zamkniety,.

CC Squad
26-08-2008, 23:35
Mnie to pierdoli niech go wypierdolą na zbity ryj i bedzie spokój

Flama
26-08-2008, 23:39
no i zobaczycie jak to jest być bez modów... docenicie dopiero jak przekonacie się jaki roz...gardiasz będzie

a czy ja sobie kiedyś nie poradziłem ?

major inteligenty pies
26-08-2008, 23:47
no i zobaczycie jak to jest być bez modów... docenicie dopiero jak przekonacie się jaki roz...gardiasz będzie

a czy ja sobie kiedyś nie poradziłem ?

pisz wyrazniej bo ciezko sie doczytac,trawestyto....
topic
ehh szkoda gadac na ten temat zostawcie go niech banuje xd

Domerus
27-08-2008, 03:34
Do Mc Maćka nic nie mam, niech robi swoje mi to lotto. Niestety jestem na usunięciem pierdolonego złamasa Guest'a, stronniczego skurwysyna, który ze względu na swojego upośledzonego kumpla wlepia niesłuszne pkt karne. Nie dość że brudas nic nie robi to jeszcze się przypieprza bez powodu.

P.S Czyżby warn? ;]

Grulix
27-08-2008, 09:11
Sorki za double posta. Sonda zamknięta więc temat też powinien być zamknięty.
A co Ci maciek zrobił, że chcesz go odwołać z posady? Mie też nie raz denerwował ale nie patrze to z tej strony.

Crayon
27-08-2008, 12:29
@Up
Bo Mak Macjek jest zóy i daje warny za friii i wogule zuy jest ; //




Do Mc Maćka nic nie mam, niech robi swoje mi to lotto. Niestety jestem na usunięciem pierdolonego złamasa Guest'a, stronniczego skurwysyna, który ze względu na swojego upośledzonego kumpla wlepia niesłuszne pkt karne. Nie dość że brudas nic nie robi to jeszcze się przypieprza bez powodu.

P.S Czyżby warn? ;]

Po Twojej wypowiedzi wnioskuję, że już dawno masz perma na mózg : )

Może zamiast bezmyślnie wyzywać Guesta opowiedział o tych warnach ? Jakieś przykłady, screeny. Cokolwiek. Bo na razie tyle wiemy, że jest stronniczym skurwysynem, a to nam nic nie mówi ;<

Cryer
27-08-2008, 12:38
ja jestem za a nawet przeciw

Ludzie kiedy wy wreszcie zrozumiecie ,że nikt sie na was nie uwziął, że nie dajemy warnów za free a takimi skargami jeszcze pogarszacie swoją sytuacje bo moderator będzie się dokładniej wam przyglądał

Taka praca moderatora.

"Punkty karne nigdy nie są kasowane' to jest automatycznie dodawane do każdego warna

PRAWDA!

________________________

A tak wogóle jak komuś nie pasują moderatorzy to niech wypier*ala! Nikt za wami nie będzie tęsknił...

Sys3k
27-08-2008, 12:45
Modkowie nas strasza ; (
OMG A--Aaaa ...
Boje sie zostac sam na tym forum ; ( tak bez modkow ; (.
I co z tego, ze wroca 1 wrzesnia ...
Jezeli ktos bedzie robil burdel na 4um to zrobi go.Tylko, ze "Modkowie" go zbanuja.

Co do flamy (transa) ,,, nie bede sie wypowiadal.

Napewno dostane warn bo ktorys z modkow nie wytrzyma ; )

Pozdro NuuPQi

Wolfs
27-08-2008, 13:17
Splaxor jest ok, ale Mc Maciek, to jest dno. Dziecko ktore kocha rozdawac czerwone karteczki. :( Precz z nim.

o.O 100 post xds

Dawidsoni
27-08-2008, 13:19
Po co odwołać MC Maćka skoro jest to najleprzy modrerator? Może tak wougle ma nie być modreratorów?

NIE

Cryer
27-08-2008, 13:55
Splaxor jest ok, ale Mc Maciek, to jest dno. Dziecko ktore kocha rozdawac czerwone karteczki. :( Precz z nim.

o.O 100 post xds

oj mylisz sie! ja bym powiedział że jest na odwrót...

A co do tematu to usuncie go bo to jest żałosne... i tak go nie odwołajom... autor sie chciał dowartościować i tyle...

Close/delete topic

Kolbas
27-08-2008, 14:07
Wiesz co idź sie pobaw do piaskownicy. Administratorzy są od wyznaczania kar i odwoływywania modków...
I mc maciek jest super modkiem!! Jeśli dostałeś warna to tylko z twojej winy!!

Hrater
27-08-2008, 14:19
Ja jestem za wywaleniem go z 4um. :p
Warna dostalem za cytowanie wypowiedzi...
To jest chore co ten czlowiek sobie uraja w tej małej głowce...
Ludzi ktorym woda sodowa do glowy uderzyla trzeba zdejmowac z takich posad zanim narobia wiecej szkod.

Pelson
27-08-2008, 14:26
Niech bedzie dalej sluga ;D

Biały Daro
27-08-2008, 15:05
zgadzam się z harterem ma racje w 1000%
i zal mi go wczoraj nawet zemna na pvp island niechcial pujsc noobeq jeden

Crayon
27-08-2008, 16:16
zgadzam się z harterem ma racje w 1000%
i zal mi go wczoraj nawet zemna na pvp island niechcial pujsc noobeq jeden
Też bym z Tobą nie poszedł.
Czy to, że nie poszedł na Pvp island znaczy, że jest złym moderatorem ? : o

Etabexx
27-08-2008, 18:24
nabijasz posty i ci dal warna i dobrze WOLAL BYM ZEBY CIEBIE ODWOOLALI ZAL MI CIEBIE

Chir
27-08-2008, 20:18
zgadzam się z harterem ma racje w 1000%
i zal mi go wczoraj nawet zemna na pvp island niechcial pujsc noobeq jeden

- Zdanie zaczynamy wielką literą.
- Ze mną piszemy osobno.
- pójść piszemy przez ,,ó".

Jak ty masz 24 lata to ja jestem Mortiis.

Marcinekk pall
27-08-2008, 20:18
Jestem na nie, bo według mnie Mc Maciek jest najleprzym moderatorem na forum.

Domerus
27-08-2008, 23:00
Po Twojej wypowiedzi wnioskuję, że już dawno masz perma na mózg : )

Może zamiast bezmyślnie wyzywać Guesta opowiedział o tych warnach ? Jakieś przykłady, screeny. Cokolwiek. Bo na razie tyle wiemy, że jest stronniczym skurwysynem, a to nam nic nie mówi ;<

Zamilcz nabijaczu postów... na jaką cholerę odwalasz tą popisówę? Napisałem co uważałem a tobie za przeproszeniem gówno do tego... Co do przykładu to nagrałem film jak trzymam go za kark, ściskając coraz mocniej tętnicę, on płacząc przyznaje się w winy i w histerycznym amoku wije się w rogu ;pp Jesteś żałosny ;] Nabijaj dalej Pozdro pierdoło ;)

Shimanos
28-08-2008, 08:32
Mi jakoś nikt nie dał warna (a może ktoś da ;<) bo na forum nie wchodziłem od ho ho i trochę.. Pisałem, a i owszem mam chyba 120 postów i jakoś warna nie otrzymałem.

@ Do autora tematu


Może dlatego chcesz go wywalić :?

http://i37.tinypic.com/351u7b9.jpg
http://i36.tinypic.com/szzdlh.jpg

Nie wypowiem się na temat tych ss'ów bo w końcu "jesteś dorosły". To mnie dobiło ;

Pozdrawiam.

kicek7
28-08-2008, 08:41
ja zaglosowalem zeby mc macke nie usuwali z ekipy moderatorow . nie mam mu nic do zarzucenia