PDA

View Full Version : [Armia 7.6] Sapphire helmet quest/Druid.



Sea Ranger
26-08-2008, 23:21
Trzeba coś zrobić z druidem na Sapphire Helmet Quest... to jest śmiech na sali, szukać druida pare dni :eek:. Zebrałem już 2 razy ekipę na tego questa i zawsze brakuje druida... Może by go trochę ulepszyć? Wtedy więcej osób by nim grało i by było łatwiej.


Jak wy maniacy o 1 nad ranem szukacie to się nie dziwie.. Druidów właśnie jest pełno więcej niż sorków.
Człowieku szukam ekipy w dzień i wieczorem więc nie stwierdzaj za mnie o której ja gram,ok ?
Hupefupe - Dobry pomysł, przynajmniej zrobił bym tego questa jeszcze w tym roku ;P

Chir
26-08-2008, 23:26
Jakby mieli ulepszać druida o musieli by też ulepszyć sorca. Niech zostanie tak jak jest, ewentualnie niech dodadzą im +1 hp za lvl i odejmą -1 mp za lvl.

major inteligenty pies
26-08-2008, 23:28
nie masz kumpli?albo cos w tym stlylu..trudno nie zrobisz questa,kazdy idzie na latwizne i bierze rp,ek proste : <

Morfeusz
27-08-2008, 09:45
Miała być zmiana tylko mortiis w kulki leci też jestem za tym zeby druidowi dodali 1hp zamiast 1pkt many na lvl bo to jest smieszne i WKURWIA mnie to.

Drako o.o
27-08-2008, 10:07
Miała być zmiana tylko mortiis w kulki leci też jestem za tym zeby druidowi dodali 1hp zamiast 1pkt many na lvl bo to jest smieszne i WKURWIA mnie to.

jak Cie to wkurwia to nie graj, karze Ci ktos?


ja jakos znalazlem druida w 2h...

trzeba szukać w dzien...

Grulix
27-08-2008, 10:11
Jak wy maniacy o 1 nad ranem szukacie to się nie dziwie.. Druidów właśnie jest pełno więcej niż sorków.

19Fifi64
27-08-2008, 16:26
Druid zarabia więcej niż sorc. Nie jest to postać defensywna jak to było na real tylko ofensywana! Ma troszkę mniej czarów niż sorc i prawie taką samą siłę.

W dodatku mocniejsze sio !

Pozdrawiam.

Hupefupe
28-08-2008, 12:28
A nie łatwiej zrobić jak na rl tibi desert quest, że druid/sork/pall/knight może iść ile razy chce ale potrzebuje te dane itemy ?? (nie wiem czy już tak jest bo nie robiłem tego questa xd Ale jak tak nie ma to można zrobić co ? ^^)