PDA

View Full Version : [Armia 8.xx] Ring dla palka



KomarSorc =]
29-08-2008, 19:17
Mój pomysł jest prosty... są club ringi/axe i sword/ ale Palek niema nic takiego ;/
Więc moim pomysłem jest aby stworzyć "Distance Ring" zwiększał by on distance fighting o 2 :)

@edit: W temacie napisałem "[Armia 8.xx]" więc tam się liczą przede wszystkim skile a nie LvL :)
A Wiceps dobrze zauważył ale (mam nadzieje) takie itemki to będą tzw. Rary :) jak naprzykład
c arrow od 200+ :) więc od 1-200 lvl takie coś będzie przydatne :)

Grulix
29-08-2008, 19:29
Tak jest to możliwe. Ale nie tylko dla 8.XX ależ jeszcze dla 7.6. Mój kumpel umie to zrobić ale, gdy zakłada tego ringa ma debuga i ale skil mu leci +4. Nie da się chyba zmienić aby Ci ten ring dodawał 2.

Cryer
29-08-2008, 19:31
Pomysł mi sie podoba, coś dobrego dla pallków. Jestem na TAK z pomysłem.

Wiceps-Biceps
29-08-2008, 19:32
Gdy będzie Tibia 8.2 to będzie bardzo dużo itemów np. crossbow dający kilka skilli itp ;)

Hrater
29-08-2008, 19:33
Hmm... A po kiego to komu?

Skille są na ostatnim miejscu. Wazniejsze sa :
-lvl
-mlvl.
To by było ułatwienie dla rookgardu, do ktorego Tygrys nie dopusci, chyba ze po swoim trupie ;/

hadesq
29-08-2008, 19:43
Według mnie skile nie są takie ważne wiadomo trzeba mieć powyżej 95 ale
ogólnie i tak wali się z czaru. Można dodać taki ring ale jest to nie potrzebne.;p

Naiczer
29-08-2008, 20:45
2 osoby up. Czy wy umiecie czytac? To na Tibie 8.xx a nie 7.6.

@temat
Pomysl dobry ale tylko na nowsza tibie a nie 7.6. Ty planujesz APO na nowsza tibie? Watpie ze wyjdzie. No, ale cuda sie zdarzaja

Ale w sumie Wiceps tez ma racje. Gdyby tak pogrzebac w plikach Tibi i zrobic wlasnego klienta to mozna stworzyc np. armor ktory zwieksza o np. 100 many i 100zycia + wlasnie all na +4 podwieksza.

old Don Mateo
29-08-2008, 21:03
pomysł dobry ale wiesz że jest taki temat gdzie macie składac takie propozycje bo inaczej możesz liczyc na warna lub żółtą kartkę xD

http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=27145 - tam o składaj takie propozycje

@topic

pomysł dobry ale ciekawe kiedy wyjdzie te APO 8.xx


@down

czytanie ze zrozumieniem się kłania

Pall Posion
29-08-2008, 22:20
kto ci teraz używa pierścieni do walki najwyżej magic Emerald ring pomysł jest dobry ale zeby był na roku

Silkroad
31-08-2008, 11:25
Ja *** Nie umiecie czytać napisał 8.xx... Czyli nie teraźniejsza TIBIA!!! W Apo skille ku*** Gówno dają więc po co tu takie coś? Dla rooka lepiej? A czy widziałeś żeby tam było C arrow albo golden bolt?? Napewno nie kupi arrowów bo nie ma gdzie. Jestem na tak.

kolofolo
31-08-2008, 12:03
Moim zdaniem pomysł dobry.

Mogę sobie założyć ringa na palec (ale tylko w kolorze różowym).

I proponuje żeby był odpowiednio duży, aby niektórzy jak Cineq, Grom, mogli założyć sobie na hooya....

**~~Zorrix Knight~~**
31-08-2008, 13:14
Gdy będzie Tibia 8.2 to będzie bardzo dużo itemów np. crossbow dający kilka skilli itp ;)

Ale nie będzie.

Ludzie! Żyjecie w nierealnym świecie! Armia nie będzie 8.xx bo Mortiis:
1. Nie ma czasu.
2. Nie chce mu sie.
3. Ma inne zajęcia niż OTS.

Tak więc dajcie już sobie spokój z kolejnymi tematami ":O:O Tibia 8.xx nie długo będzie czas wymyślić coś nowego.."

pOzdrO

CC Squad
31-08-2008, 13:24
Pomysł dobry, ale palek i tak jest na razie za mocny.

Psujekbanned
31-08-2008, 13:24
Gdy będzie Tibia 8.2 to będzie bardzo dużo itemów np. crossbow dający kilka skilli itp ;)

To był największy "dżołk" tego tygodnia :] "Gdy będzie" i to jest najśmieszniejsze ;)

#Topic
Popieram.
Dlaczego paladyn ma być poszkodowany? Jeżeli jest na sword/club/axe fighting, to na dystans też może być.