PDA

View Full Version : [ARMIA 7.6] Uhy, manasy itp.



Nazwa użytkownika
31-08-2008, 01:18
Witam moja propozycja jest taka aby napisac skrypt na automatyczne zmienianie id uhów, manasów, sdków itp. Gdyby istnial taki skrypt malo kto uzywalby wosso, anarchy czy tez innych botów. Prosze tez o wasze komentarze.

Pozdrawiam

#Mc Maciek
Ma to wygladac tak ze zmienia sie tylko id, a nie wyglad uha. Mogloby sie zmieniac co restart servera, albo co 12h-24h.

#Pelson
Ale nie kazdy kto ma wosso czy tez Anarchy ma tez scara. :)

#Silkroad

Jaki znawca od botów
Napisalem gdzies ze jestem znawca botów? To jest dzial Propozycje wiec jak cos Ci sie nie podoba to nie pierdol.


Jest to nie potrzebne i zbędne
Wolisz grac z boterami czy bez?


tak zrobią bota co będzie takie coś niszczył
Zniszcza skrypt, a potem zniszcza apo i "nje bencie apo oneone!!11!11"

Dann
31-08-2008, 01:21
One one one;P
Tak to jest dobry pomysł bo 99 procent tych którzy botów używają to dzieci neo które kupiły go na allegro albo w grze i nic nie umieją zrobić.
@down
Nie musi się zmieniać co chwilę ale mortiis mógłby to robić raz na parę dni.

Mc Maciek
31-08-2008, 01:22
Automatycznie zmieniane ID? Czyli jak? Ma się co chwilę zmieniać wygląd UHów? Coś mi się zdaje, że to jest niewykonalne ;P

Pelson
31-08-2008, 01:30
scar nie potrzebuje id :)

Silkroad
31-08-2008, 01:49
Jaki znawca od botów. Jest to nie potrzebne i zbędne i tak zrobią bota co będzie takie coś niszczył. Jestem na nie to nic nie da.

Dann
31-08-2008, 01:56
scar nie potrzebuje id :)

Ale potrzebuje kolorek tego manasa a wiekszosc po prostu tego nie potrafi zrobic:O

Lepekxx
31-08-2008, 15:04
Nie potrzebny pomysł id uha potrzebuje tibia auto , a scar nie potrzebuje

old Don Mateo
31-08-2008, 15:06
pomysł może i dobry ale to by powstrzymało kilka botów a nie wszystkie w co wątpię czy Mortiis takie coś zrobi bo w końcu przez to będzie mniej osób grało i kilka zł nie będzie miał :rolleyes:

Pelson
31-08-2008, 16:34
Ale potrzebuje kolorek tego manasa a wiekszosc po prostu tego nie potrafi zrobic:O

A co mnie obchodza inni? niech zmieniaja nawet co 2 minuty id uha/manasa, moga nawet zmienic wyglad :) ja sobie poradze

Dawidsoni
31-08-2008, 16:59
Fajny pomysł. Ale jak to zrobić. Mogłes zrobić sonde.

KaZeK
31-08-2008, 18:40
Zmienianie ID?
Kazdy item ma przypisane ID i jest to nie wykonalne zeby co 12h zmienialo sie ID pomysl next razem zanim napiszesz temat...

Nie da sie zrobic zeby sie zmianialo ID!!

Techniks
31-08-2008, 18:48
A nie lepiej co reset inna runka?
I tak scar będzie działać.
A autor anarchy bota np. da do wyboru wszystkie dostępne runy pod 7.6.
Wosso jest od dawna więc chyba przestali by je używać lub tylko parę funkcji. ;>