PDA

View Full Version : okradli mnie



gonzo
01-09-2008, 15:15
Niejaki "Seba Master Knight" ukradł mi mój Golden Helmet :mad:
Wiele razy próbowałem go nakłonić aby mi go oddał ale bez skutku.
Moze mi ktos jakoś pomuc? Mój nick to "Sir Royal Palladin"
Dzienkuje.

old Don Mateo
01-09-2008, 15:23
nie jaki "Neko Knight" ukradł mi 5 bh i 6 klapek wiele razy pisałem do niego żeby mi je oddał ale nic to nie dało

@topic

wiesz co pisac każdy może a zresztą z własnej głupoty dałeś się okraśc wiec nikt ci tego nie odda a g helmet to nie jeden h - lvl mógł by ci to za free da

P.S: weź słownik a nie tibia w głowie



Oszukali Cię... Banda polskich decydentów. Chamstwo i łachmactwo. Ja na Twoim miejscu bym się pociął grzebieniem :/
Dowody w takiej sprawie ciężko zdobyć. Jesteście oschli, zero współczucia. Może by ktoś pomógł koledze? Dotknęła go tragedia. Łączę się z Tobą w bólu. Ave golden helmet.

Odezwij się do mnie, dam Ci demon helmet. Wiem, wiem... To nie to samo, ale powinno Cię zadowolić.

<LoL100>

JoVEKRoVeK
01-09-2008, 15:23
@up
Sekundy xD

!top
Brak dowodów to jest raz a dwa GM nie ponosi odpowiedzialności za straty~ sratatatata
Daj dowody to Ci powiem czyja wina tzn dam edita ;<

Keizo
01-09-2008, 15:34
Marna prowokacja,a wiesz w OGULE CZEMU ON CI GO UKRADŁ?CO BYLO PRZYCZYNOM

StoPro
01-09-2008, 15:36
Oszukali Cię... Banda polskich decydentów. Chamstwo i łachmactwo. Ja na Twoim miejscu bym się pociął grzebieniem :/
Dowody w takiej sprawie ciężko zdobyć. Jesteście oschli, zero współczucia. Może by ktoś pomógł koledze? Dotknęła go tragedia. Łączę się z Tobą w bólu. Ave golden helmet.

Odezwij się do mnie, dam Ci demon helmet. Wiem, wiem... To nie to samo, ale powinno Cię zadowolić.

Gpiotras
01-09-2008, 16:02
Mnie okradli ze 4-5 razy ale coz odbilem sie. Trzeba zyc dalej xD Ale nie odadza ci golden-a