PDA

View Full Version : Policja - dziadek startowa? do stra?aka z nozem



BlackdOWN
06-09-2008, 10:02
Witam.

Proszę o komenty tego filmiku hah :P O to policja wydziera dziadka bo dziadek hodował karaluchy i zapychał kibel i wszystko spływało na dól :P I do strażaka co mu chcieli pomóc startował z nożem :D!

http://pl.youtube.com/watch?v=eSl-4TotTSY

PewienTaki
06-09-2008, 14:53
Nawiązując do ankiety to ma strasznie idiotyczne odpowiedzi. Policja sux? *****, co to za tibijski slang. Przecież mogli mu coś złamać, a te barany zamiast spokojnie go odprowadzić to jeszcze flet mu kolanem na rękę chyba stanął, to jest chore. Wkurwiłby się, jakby jego ojca tak traktowano, ten łachudra pies, który nim tak rzucił.
A Ciebie chłopaku to jara, jak starszych ludzi się tak traktuje? Jeżeli tak to pierdolnij się w łeb i zastanów się nad tym, bo jak dla mnie to jest popierdolone. Nikt nie chciałby, żeby nas tak traktowano, rzucano na ziemię, przygniatano kolanem, a co dopiero starsi ludzie. Może i miał jakieś hobby, bał się o te karaluchy bo je hodował xD ale to nie znaczy, że należy go od razu tak traktować. Zauważcie. Gdyby ten pieprzony świetlik mu coś złamał to by za to nie odpowiadał, bo broniłby się wnioskiem, że 'ten emeryt mógł mieć przy sobie broń bądź narzędzie ostre, więc sytuacja ta była konieczna'. I co? Dziadek musi ubiegać się na starość po pieniądze na leczenie, bo jakaś banda niewyżytych chamów wbija mu do domu, łamie coś w układzie kostnym i ma to w dupie czy człowiekowi się coś stanie czy nie, bo to jest ich praca. *****, ludzie bez honoru.

Drako o.o
06-09-2008, 15:02
Nawiązując do ankiety to ma strasznie idiotyczne odpowiedzi. Policja sux? *****, co to za tibijski slang. Przecież mogli mu coś złamać, a te barany zamiast spokojnie go odprowadzić to jeszcze flet mu kolanem na rękę chyba stanął, to jest chore. Wkurwiłby się, jakby jego ojca tak traktowano, ten łachudra pies, który nim tak rzucił.
A Ciebie chłopaku to jara, jak starszych ludzi się tak traktuje? Jeżeli tak to pierdolnij się w łeb i zastanów się nad tym, bo jak dla mnie to jest popierdolone. Nikt nie chciałby, żeby nas tak traktowano, rzucano na ziemię, przygniatano kolanem, a co dopiero starsi ludzie. Może i miał jakieś hobby, bał się o te karaluchy bo je hodował xD ale to nie znaczy, że należy go od razu tak traktować. Zauważcie. Gdyby ten pieprzony świetlik mu coś złamał to by za to nie odpowiadał, bo broniłby się wnioskiem, że 'ten emeryt mógł mieć przy sobie broń bądź narzędzie ostre, więc sytuacja ta była konieczna'. I co? Dziadek musi ubiegać się na starość po pieniądze na leczenie, bo jakaś banda niewyżytych chamów wbija mu do domu, łamie coś w układzie kostnym i ma to w dupie czy człowiekowi się coś stanie czy nie, bo to jest ich praca. *****, ludzie bez honoru.

pfff jak kolo z nozem startuje to jak maja go brac?
moze go jeszcze poprosic o wyjscie co?

zastanow sie co kopiujesz


@topic
dobrze zrobili

PewienTaki
06-09-2008, 17:50
Co kopiuję? Chodzi Ci o mój komentarz na youtube? (bezmonitora)

Zastanów się co Ty pierdolisz.

Vidly
06-09-2008, 18:01
Dobrze zrobili, moherowe berety (a właściwie ich posiadacze -,-) są najbardziej agresywni.

BlackdOWN
07-09-2008, 13:38
Co kopiuję? Chodzi Ci o mój komentarz na youtube? (bezmonitora)

Zastanów się co Ty pierdolisz.
Tak, ciekaw jestem czy zmienił byś zdanie jak byś sobie spłukiwał wodę w kiblu a tu gówno leci z mieszkania nad tobą, i karaluchy ci wchodzili?;O
A policja dostała pozwolenie na wyważenie drzwi bo koles groził nozem i nie chciał otworzyć.. więc co mieli go po prosić choć pls wyjdz? tylko taki jak ty by to zrobił ^^

Dobrze ze go wydarli, bo strażak chcial wejsc to go nożem chciał zaatakować! ... to policje wezwali i prosili go 10 minut niech pan otwiera drzwi bo je wywazymy , no i wyważili.. nie moja wina ze twoj stary jest taki ze zbiera smiecie w domu i ma obsrany kibel :) A moze to twoj ojciec?:)

Alucardd
07-09-2008, 13:55
Ja coś nie w temacie.
Jakie karaluchy?
Gdzie jest jakieś info o tym kolesiu? Jakieś wiadomości? Onet.pl?

A co do tego, co zobaczyłem na filmiku:
#OffTopic
buhahahaha xD

#Topic
Jak mieli nakaz to mogli. Jak startował z nożem to tym bardziej. Poprosili go, żeby otworzył to zastosowali się do regulaminu.
Może trochę za ostro go potraktowali.