PDA

View Full Version : [Armia 7.6] New Amulet



Dark Pajdochleb
07-09-2008, 20:49
Witam ostanio znalazłem temat w którym niektórzy narzekają na to że h-lvl'e dedają np takich 300+ bez pacc po to aby tamci stracili lvl skille i mlvl. Więc tutaj moja propozycja aby zrobić amulet dzięki któremu po dedzie nie tracimy skiili i mlvl'a, traco,u tylko lvl i ten amulet. Byłby on również dla facc i dlatego że dla facc to powinien być droższy cena by była hmm 200cc? Oceniajcie moją propozycje pamiętając że to tylko propozycja :D więc nie wyzywać. pozdrawiam

JoVEKRoVeK
07-09-2008, 20:55
Cena 1kcc i byłoby ok :D
Ale pomysł NIE wejdzie w życie apo ponieważ wiele osób nie będzie kupowało pacca bo będzie miało amulet który ma działanie jak sl i mortiis straci na tym 1kzł/miesiąc xD
@down
Utrzymanie serwera nie jest takie kosztowne.

Adzik
07-09-2008, 20:55
Ehh... takie czopy co płaczą, to by chiceli żeby im Mortiis expa zwiększył bo padli i żeby odrobli... Ja jestem wogóle za tym żeby zlikwidowali SL'e... Albo przynajmniej mogło by być tak:

AoL - Nie tracimy tylko eq
SL - Nie tracimy eq, skilli i mlvl'a. Lvl tracimy =]

@up

mortiis straci na tym 1kzł/miesiąc xD

Tyle, że nie bierze tego tylko dla siebie... Utrzymanie serwa kosztuje :>

BaNaN
08-09-2008, 14:56
To jest specjalnie zrobione, by zachęcić ludzi, żeby kupowali pacc'a i mieli z tego jakieś korzyści np owy sl. Ogólnie to jestem na nie.

Mc Maciek
08-09-2008, 15:14
Ten pomysł bardzo mi się podoba :) Gracze FACC płacą dwa razy więcej za amulet, aby nie tracić skilli i mlvl, ale tracić lvl. Jeśli nie chcą tracić dodatkowo lvl i płacić za amulet dwa razy mniej, powinni kupić PACC :)

Lepekxx
08-09-2008, 16:40
Popieram bardzo fajny pomysł ten amulet by się przydał dla palladynów i knightów :D

Matello
08-09-2008, 18:05
@up
Uzasadnij dlaczego miałby byc przydatny tylko dal w/w profesji, albo dlaczego dla ów prof bardziej niż innych? Bo trochę to co napisałeś jest bez sensu.
@topic
Jestem na tak, 2x taka cena jak na PACC i ok.

wojtek_14-94
08-09-2008, 19:40
Nie jest to zly pomysl jeszcze tylko dla facc i zeby kosztowal tak kolo 500cc i by bylo dobrze

Pawlos Knight
08-09-2008, 20:03
@up jak czytam twoje posty to mi sie rzygac chce -.-

@topic moglo by byc;p tak jak sl tylko 300cc xD

Bysiek
08-09-2008, 22:10
Hmmmm pomysł dobry ale amulet powinien dużo więcej kosztować...
Ale myśle że to zabijanie na FACCU nadal by pozostało;pp zawsze gracz na FACCU stracił by więcej CC xD

lemoneek
09-09-2008, 12:01
Cena 1kcc i byłoby ok :D
Ale pomysł NIE wejdzie w życie apo ponieważ wiele osób nie będzie kupowało pacca bo będzie miało amulet który ma działanie jak sl i mortiis straci na tym 1kzł/miesiąc xD
@down
Utrzymanie serwera nie jest takie kosztowne.


jak ty pierdolisz głupoty aż się płakać chce.... każdy kto ma powyżej 400 lvl posiada już pacc i na pewno woli kupić sl niż tracić lvl....

19Fifi64
09-09-2008, 15:37
Jestem na nie. Pomysł do niczego, apo i tak jest prostym serwerem i w większości grają tu dzieci "neo" np. bysiek, który urwał się chuj wie skąd ;)

Pozdrawiam.

Morfeusz
09-09-2008, 18:49
Jakby kosztwał z 1kcc+ to ewentualnie ale nie 200cc :]

DeDemon
10-09-2008, 00:12
Jestem za, niech kosztuje 200cc.
Jestem też za tym żeby sl nie chronił w 100% od strat lvla. EsSay miał kiedyś dobry pomysł, ale oczywiście tępe debile prawie się popłakały.


Jakby kosztwał z 1kcc+ to ewentualnie ale nie 200cc :]


To wtedy h-lvle dedali by tych 300 bez pacca żeby stracili 1kcc. A że 3kcc kosztuje na allegro więcej niż pacc na 45 dni, to chyba tylko debil by na to poszedł. Weźcie pomyślcie trochę!


Nie jest to zly pomysl jeszcze tylko dla facc i zeby kosztowal tak kolo 500cc i by bylo dobrze

Następny




Cena 1kcc i byłoby ok
Ale pomysł NIE wejdzie w życie apo ponieważ wiele osób nie będzie kupowało pacca bo będzie miało amulet który ma działanie jak sl...

hit! Przecież na paccu masz lepsze potworki, szybszy exp itd itp. Gdzie będą expić Ci bez pacca? Na Evul na kingach? A może na tych marnych paru orshach? :D Wiem!!! Przecież obok city są zajebiste dworqi! AA!! i DWARFY!

Hail dzieci neo.

Dann
10-09-2008, 13:13
To nie wejdzie w życie.
Mortiis specjalnie zrobił sle tylko dla pacc, żeby na 250 nie dało się grać na facc... i trzeba zakupić pacc.
Napewno nie wejdzie bo Mortiis nie uzbiera na utrzymanie servera a co dopiero, żeby zarobić

Thus Astud 2.0
10-09-2008, 14:27
Dobry pomysl i na facc mozna by bylo expac z tym czyms na szyi :>

Silkroad
13-09-2008, 14:13
Nie stać cię na 10zł na pacc to nie kupuj a nie się skarżysz że cię zabijają to jest logiczne ja też tak robie na Kingach na ev bo tam są bez pacc'a. Z Amuletem pomysł do kitu nikt by nie kupywał a napewno nie za 200cc minimum 1kcc.

Osecik
13-09-2008, 14:20
Pomysl zly poniewaz niedosc duzo czasu to zajmie a Mortiis pewnie nie ma czasu.... Kup sobie pacc i juz :)