Zaloguj się

View Full Version : Splaxor - rezygnacja z Moderatora



Splaxor
12-09-2008, 15:11
Witajcie, chciałbym się pożegnać z Wami jako Moderator. Wczoraj wysłałem rezygnację do Administracji, która zawierała


Witaj chciałbym zrezygnować z Moderatora na forum.

Dlaczego?
1. Na tym forum nie ma szacunku dla ludzi, którzy poświęcają czas, aby panował tu porządek.
2. Administracja nie zajmuje się forum prawie wcale. Znalazła kilka osób, które odwalają za nich cała czarną robotę.
3. Zero jakiejkolwiek zachęty ze strony Aministracji lub podziękowań, że dana osoba dobrze wykonuje pracę.
4. Na forum nie ma czegoś takiego jak tolerancja.
5. Brak wsparcia ze strony Administracji w niektórych sytuacjach.
6. Poziom inteligencji na tym forum jest bardzo niski.
7. Przedział wiekowy wskazuje na to, że tu 80% to dzieciaki, którzy nie dorośli do uczestniczenia w życiu jakiegoś forum, a 50% z tych 80% ma chyba porażenie mózgowe.

Mógłbym jeszcze wymienić kilka argumentów, ale to nie ma sensu. Prosiłbym o wprowadzenie banów na IP, ponieważ jest wiele osób co notorycznie łamią regulamin i możemy im gówno zrobić. Usunąć licznik postów z działu Handel, dziękuję, że zaufaliście mi.

Macie tu kilka powodów dla jakich rezygnuję. Jest jeszcze kilka, o których wiedzą tylko bliskie mi osoby z OTS'a i forum.
Nie wiem czy całkowicie odchodzę z forum bo chętnie będę wchodził, aby zobaczyć jak sobie radzą Moderatorzy, którzy zostali.
Może po moim odejściu się coś zmieni? Na lepsze? Na gorsze? Zobaczymy.
Może ktoś z użytkowników będzie miał okazję zastąpić mnie jak i starych Moderatorów i sprawdzić jak to jest.

Na pewno wielu z Was pamięta urlop, na który razem z Mc Maćkiem się zdecydowaliśmy. Wtedy postanowiliśmy robić statystyki w dniu powrotu na forum.

Oto one:


Upomnienia: 46
Warny: 63
Usunięte posty: 32
Wysłane PW: 12
Zamknięte tematy: 20
Usunięte tematy: 32
Bany: 12

Czas: 6 godzin i 23 minuty

Wielu z Was się ucieszy, że już mnie nie będzie i nie będziecie dostawać warnów, które i tak były słuszne. Dałem dwa niesłuszne warny na tym forum, za które przeprosiłem użytkownika i usunąłem moja pomyłkę.

Na pewno będzie wiele obelg pod moim adresem, ale jakoś mam to gdzieś.

Ostatnią osobą, która została zbanowana jest: Lu$hOoOoOfy Grom
Mógłbym pożegnać się w złym stylu jak ten Pan wyżej /\, ale jaki to ma sens? Mógłbym zrobić taki burdel, że Moderatorzy mieliby sporo pracy, ale sam wiem jak to jest robić porządki po kimś (akcja Pandora) i nie jest to zbyt przyjemne.
Nie jestem takim gnojem, aby robić komuś pod górkę (teraz na pewno wielu z Was się nie zgodzi).

Hmm.. Czas na pozdrowienia? No dobrze :)



** Ziemowit (Mój pierwszy ziomek na APO. Szacuken :)
** Adasik (Nie kozacz tak, a do loota z Devil Atomów i RS'ów nie podłaź - nie wolno)
** Sida (Pawełek, który chce mnie wyruchać)
** Plechu ("Zamknij się baranie" Jednym słowem - IDOL, mój IDOL)
** Methods Men (Dzięki za aukcje z hackiem)
** Scaiter (Chciał, abym go pozdrowił. I tak lepiej gram na gitarze)
** Mc Maciek (Jedyny modek co tu robi coś. Nie odchodź bo forum upadnie)
** Flamaster (My na ten browar się wybieramy już kilka miesięcy)
** Pallseka (Dzięki za Crystal Arrow, a bana za sharing to ja Ci załatwiłem)
** Kruszon (Weź nową myszkę kup bo słyszę na Skype jak sie uhasz)
** Martini (Szkoda, ze nie grasz)
** Ladder (Mój stary brat)
** Seviper (Nie wolno hackować)
** 2nd Dementis (Zajebisty żart z tą muchą)
** Syczek (Zwaliłeś sprawę, że sprzedałeś Neka)
** Wujek Margoth (Wyślę Ci kilka moich kawałków. Zobaczysz, że nie odstaję od Ciebie)
** Spy Massive (Trzeba zanurkować po Twoje EQ z RS'a)
** Elvanish (Zapomniałem Ciebie dopisać. Już ci powiedziałem co sądziłem o wykopaniu Twojej osoby)
** Ekipa z Katowic (Kiedy na piwko do Sielesii?)
** Tygrys (Robisz wiele dla OTS'a i to dzięki Tobie ludzie na nim jeszcze grają)
** Mortiis (Jak będę czegoś potrzebował to napisze na GG. Mam nadzieję, że odpiszesz)
** Gildia Exclusive (Najlepsza gildia na serwerze, kiedyś)
** Gildia KRS (Nie wchodzić mi w drogę to będziemy żyli w zgodzie)
** Gildia NLN (Gratuluje stażu)
** Dire Straits (Jesteście najlepsi)

@Pwnt
Pozdrawiam i zapraszam do założenia nowego konta na forum. Małe sprostowanie. Pwnt został ostatnią osobą zbanowaną przeze mnie.

Mc Maciek
12-09-2008, 15:15
Szkoda, że odchodzisz... Teraz przejmę sporo roboty po Tobie... Będzie ciężko, ale myślę, że razem z innymi Moderatorami sobie poradzimy :)

Mam nadzieję, że kontakt się nie urwie ;) Pozdro!

Maks
12-09-2008, 15:15
i oto chodzi :D wyczytałem w pozdro:" kiedy idizemy do SCC:D "

Nr gg masz przynajmniej mój ja mam do kowala, kowal do rembika itd. :D zapewne się zgadamy jeszcze :D ja tez już pierdole te apo :D strzałka :P

Seviper 2.0
12-09-2008, 15:17
Pojebało Cię chyba...

Najlepszy mod, i kumpel z którym zawsze można było się pośmiać i szczerze pogadać rezygnuje... :S Nie odwalaj takiej maniany...

Ty nie chcesz wstawić mojej Hiszpańskiej Muchy (oridżinalnej), to ja wstawię :<

http://i34.tinypic.com/2gulb34.jpg

Adasik
12-09-2008, 15:17
Baczeq wielkie dzięki za pozdrowienia :D
Szkoda, że odchodzisz bo naprawde wiele działałeś na tym forum :(

Selrien
12-09-2008, 15:19
Szkoda ;(

Kolejny moj spoko i zaufany kumpel odchodzi;(

Mam nadzieje ze kontakt bedzie pozdro;)

3m sie.

~Johny Knoxville~
12-09-2008, 15:20
Dziękuje za zajebiste pozdro ^^

No co by tu mówić...

Trzym się, i tak rozmawiamy jeszcze w grze .. ^^ Nareszcie się nie kłucimy.

To sukces....

Nakomi takahata
12-09-2008, 15:22
Dziekujemy Dziekujemy Dziekujemy Dziekujemy za wszystko

Heroes Rooker
12-09-2008, 15:25
Widać byłeś dobrym Moderem na forum ale coż to powiem
Powodzenia w RL Zyciu..

Citko7
12-09-2008, 15:26
Szkoda, że odchodzisz bo forum zaleje jeszcze większa plaga nie mających sensu tematów. Szkoda, że nie wyszedł " browar " gdy byłem w okolicach Rudy.Śl bo byśmy się poznali osobiście. Dostałem 1 warna od Ciebie który być może (nie pamiętam) był słuszny i nie miałem do Ciebie pretensji tylko obróciłem to w żart ( Padasz! Xd ) No nic zobaczymy jak to będzie bez Ciebie ale osobiście jakoś tego nie widzę..

Ty robiłeś co mogłeś, poświęcałeś dużo czasu dla 4um a nie jak inni zostali moderatorami tylko po to by ich nick był wyróżniony na 4um w kolorze zielonym.

Pozdrawiam, Bye.

Deduś
12-09-2008, 15:29
A szkoda xd
W jest sumie 3/4 racji w tym co napisałeś.


Aaa i tak dla wyjaśnienia- do wszystkich xd w pozdro "Dede Lionheart" nie chodziło o mnie, tylko o siostre mojego kumpla, która teraz ma tą postać. xd

GladeQ
12-09-2008, 15:33
ehhh ;/ szkoda... jesteś jednym z dwóch moderatorów, których najbardziej szanuję... Kiedyś mi dałeś warna ale nie gniewam sie ;P należało mi sie Xd

Powodzonka w rl życiu i tibii ;]

Pozdro

Tettmeier
12-09-2008, 15:40
Pięknie. Pamiętam te słowa "Ja stąd nigdy nie odejdę" i co? Sypnął się pan Splaxor. :). Powodzenia w RL życiu. Tam kopią węgiel. Good bye.

@taki se pazdzioszek czy jak ci tam
Possać mi możesz. ^^. Zazdrościsz mi czegoś, że tak się co chwilę rzucasz? Musk cie boli? ;D

Spy Massive
12-09-2008, 15:43
A o mnie zapomniałeś hehe ;] Twoja Decyzja ale też bym nie wytrzymał z połowa osób na tym forum. Pozdro
[Splaxor] Już masz pozdrowienia.

DawajBanaBerafitowiKozaku
12-09-2008, 15:54
nara !:D wiesz.. chociaz dawales nie fair warny (nie mowie, ze nie sluszne, ale nie fair ; ]) to szkoda bo czasami ladnie tyrałeś modków i adminów :DD jako jedyny z ekipy pro ifól moderatorów; o.

ale to co napisalem / \ nie zmienia faktu, o tym co pisalem wczoraj czy tam przed wczoraj ; ].

*^Fran3q^*
12-09-2008, 15:56
O mnie tez zapomniales xd Powodzenia w RL zyciu, a co do BlackdProxy to wyslij mi na pw swoj numer gg to moge Ci cos tam pomoc. Jak chcesz byc proiwulsuperkoks boterem to pisz do Wicepsa/Cinqa/Bajecznego/Kasi (Sunrsie) ; d

Taki se pazdzioszek
12-09-2008, 15:57
NAJLEPSZY MODEK ODCHODZI :<
Dobrze robisz, po co komu moderator :p
Nikt się tym forum nie zajmuje.
widze wsyzstkie dziewczyny z h lvlem pozdrawiasz ^.- kingusia to idiotka nie wiem jak sie mozna z taką tępotą zadawać :s
@Tettmeier
Qr*a nie udawaj takiego koksa bo jesteś smacznym kąskiem dla pedo*ilów. Joe Cole xddd Nawet walizek po nim nie możesz nosić żal i nie cytuj mnie teraz bo nie mam ochoty się z tobą kłócić

Plener123
12-09-2008, 16:08
Szkoda,że odchodzisz.Poznałem Ciebie.Ale cóż.
Powodzenia w RL życiu

Mo$uke
12-09-2008, 16:13
Szkoda ze odchodzisz.
Nie znalem cie za dobrze ale coz.
Pomogles mi wiele razy i za to Cie cenie.
Na kazdego pzyjdzie czas.
Powodzenia w rl zyciu.

MasterQ
12-09-2008, 16:14
Mimo, że dałeś mi 2 warny (tak, tak słuszne) szkoda, że odchodzisz.
Raczej będzie Cię brakować, ale coż ktoś przyhodzi i ktoś odchodzi.
Pzdr.

Elvanish
12-09-2008, 16:17
Jak już pisałem Splaxorowi na gg, zgadzam się z tym co napisał do administracji w 100%. Mortiis ani razu nie wysłał mi wiadomości z podziękowaniem. Ani jednej w ciągu pieprzonych 2 lat spędzonych na tym forum. Poświęcałem swój czas, żeby to forum jakoś wyglądało a on po prostu na mnie lagę wyłożył. Nawet nie poinformował mnie o tym, że mnie usuwa. Po prostu przyjeżdżam od dziadka, spam na gg "Czemu nie masz moda?" itd. Look na forum, konta nie ma ...
Tak nie zachowuje się dorosły, odpowiedzialny człowiek. Dobry admin, napisałby chociaż PW i następnego dnia usunął danego moderatora. Albo chociaż na gg by napisał. A Mortiis nic... Ani be, ani me...
Tak samo zgadzam się z tym, że administracja nic nie robi na forum. Mortiis wchodzi sporadycznie, a Tygrys nawet nie ma pełnej władzy admina. I co to ma być za forum?

Musiałem to z siebie wyrzucić. Niech Mortiis przemyśli to, co odstawia. Rozumiem, że jest cholernie zajęty, ale powiedzmy godzinę albo nawet pół godziny dziennie mógłby poświęcić na forum. I to nie po nocach, tylko o normalnej porze.

A co do tematu:
Nie ma mnie w pozdrowieniach, to sobie uciekaj xD
Dobra... mamy gg, to będziem gadać :]


** Elvanish (Zapomniałem Ciebie dopisać. Już ci powiedziałem co sądziłem o wykopaniu Twojej osoby)
Tja ... :D Bulwersowałeś się jak ja :D

BiałyDaroBanned
12-09-2008, 16:41
no fajnie ze odchodzisz ;]
Dzienki za te 3 niesłuszne warny

Drako o.o
12-09-2008, 16:52
dobry jestes

zlozyles podanie o modka i czekales na podziekowania? nie rozsmieszaj mnie


co do pozegniania

modkiem byles moze i dobrym ale tak czy siak za bardzo kozaczysz o.o

jestes jak graydon mam wladze to jestem kims nie?

nie pozdrawiam

jako czlowiek jestes ok

P.L.N.Y.
12-09-2008, 17:10
Kkthxbb. Pozdrów tam rodziców ode mnie.

Kingusia? To debil.

Lost Girl
12-09-2008, 17:18
Niema mnie w pozdrowieniach ale rozumiem nie zasługuje i dobrze xd

@topic
Byles jednym z najlepszych modkow robiles co mogles ale i tak to byla tylko robota w kolko jedno i to samo. Dobrze wybrales, no i dobrze ze ja nie startowalam na tego modka, jakos przeczulam ze to nie bedzie nic milego i dobrego xd

Crayon
12-09-2008, 17:19
Wielka szkoda. Ładnie to wszyscy tak odchodzą ?
Mam Twoje GG to sobie pogadamy.

myju myju o_O

Cineczek
12-09-2008, 17:24
spierdalaj i nie wracaj psie jebany hau hau szczekaj psie -.-

major-kulawy-pies
12-09-2008, 17:29
spierdalaj i nie wracaj psie jebany hau hau szczekaj psie -.-

100 % agree

topic
cu men ...naprawde zal mi cie w takim wieku powinienes isc do pracy a nie siedziec na forum i bawic sie w modka ....
a co do twojej milosci..natka blondi to twoja dziewczyna przez neta?n/c
cu bicz xd

Sepacz <3
12-09-2008, 17:33
@up
nie to pierdolony pedał 20 lat przed kompem pewnie na utrzymaniu rodzicow do pracy a nie w tibie sie bawisz narkomanie pieprzony spierdalaj ;/ nie lubie cie

Wujek Margoth
12-09-2008, 17:40
OOOOOMG!!!!!!! I kto będzie pilnował forum? ; o Forum się kruszy. ;/
Może i mało gadamy ale i tak Cię lubię ;] Jak chcesz o czymś pogadać to pisz śmiało :)

Criss
12-09-2008, 18:33
Szkoda, będzie nam Ciebie brakowało, no ale cóż poradzimy. Powodzenia w rl życiu.

Royal back xD
12-09-2008, 18:39
hmm na kazdego przyjdzie czas tak samo jak na ten ots przyjdzie czas... Zgadzam sie co do poziomu forumm...
No coz powodzenia w rl zyciu;)

Vidly
12-09-2008, 19:24
Ilu zostało moderatorów? 3-4? Jeszcze większy chaos na forum będzie.

@topic:
Powodzenia w rl życiu. Byłeś dobrym modem.

Psujekbanned
12-09-2008, 19:32
No i masz kurde racje...
Zawsze Cię szanowałem i złego zdania o Tobie nie mogę powiedzieć, gdyż moderatorem, jak i graczem na APO byłeś zajebistym.
Banowałeś/dawałeś słuszne warny za łamanie regulaminu, a jeżeli jakiś noobek dostał od Ciebie już tego warna/bana płakał cały dzień że warn/ban nie słuszny... No kur*a patologia!!!

Poziom na forum jest zbyt niski żeby tu prowadzić jakiekolwiek konwersacja na odpowiednim poziomie. To właśnie dowód co Tibia robi z waszymi małymi mózgami!

Tre Cool
12-09-2008, 19:42
Tak nie zachowuje się dorosły, odpowiedzialny człowiek. Dobry admin, napisałby chociaż PW i następnego dnia usunął danego moderatora. Albo chociaż na gg by napisał. A Mortiis nic... Ani be, ani me...



No bo mortiis to taki ważniak się zrobił. Jest twórcą największego (nielegalnego) serwera Tibijskiego, więc z hołotą się nie zadaje xD

#topic

: / dużo ludzi ucieka, no ale żeby moderatorzy uciekali?! No to sie wszystko do góry nogami przewróciło xD Pozdro, 3maj sie :)

Kazuo
12-09-2008, 20:01
No bo mortiis to taki ważniak się zrobił. Jest twórcą największego (nielegalnego) serwera Tibijskiego, więc z hołotą się nie zadaje xD
I tutaj się akurat mylisz kolego co do legalności tego serwera.
^topic
Cya.
@dałn
hahaha odezwał się znawca forumowy ;] warn ci sie należy,opcja edit się kłania;]
p.s
fajnego masz starego w avatarze ;x

Tre Cool
12-09-2008, 20:03
#up
Jak sie ***** nie znasz to sie nie odzywaj. Ma Mortiis prawa do klienta Tibii? KAŻDY serw prywatny jest nielegalny, kkthxbye

Mc Maciek
12-09-2008, 20:21
@UP
Tworzenie serwerów jest legalne, programy, na których takie serwery "stoją" nie nawiązują w żaden sposób do CipSoftu - to łączenie się z takimi serwerami przez ich oficjalnego klienta (i wszelkiego rodzaju przeróbki wykorzystujące jakiekolwiek zasoby oryginału) jest nielegalne, więc jeśli ktoś tutaj łamie prawo, to gracze :)

Nie róbcie już offtopicu, proszę :)

Kamashi
12-09-2008, 21:50
O ile pamiętam to byłeś fajnym modkiem :D Kto next?:D

BaNaN
13-09-2008, 08:29
Jeden z trzech moderatorów, którzy tu coś robili odchodzi. Mam nadzieję, że wrócisz.

Brain
13-09-2008, 09:01
dobry jestes

zlozyles podanie o modka i czekales na podziekowania? nie rozsmieszaj mnie

Tu się zgodze. Piszesz podanie o modka i mówisz, że chcesz podziękowania, że sprzątasz forum. Łaski oni Ci nie robili, że Cię przyjeli. A tak Splaxor jesteś spoko osobą. Kulturalną i wychowaną. Powodzienia w rl.

Splaxor
13-09-2008, 11:09
Tu się zgodze. Piszesz podanie o modka i mówisz, że chcesz podziękowania, że sprzątasz forum. Łaski oni Ci nie robili, że Cię przyjeli. A tak Splaxor jesteś spoko osobą. Kulturalną i wychowaną. Powodzienia w rl.

Mi nie chodzi o to, że mam dostawać jakieś laury, wielkie podziekowania i mają mi słodzić, ale proste słowa: "Podoba mi się Twoja praca" - wystarczy takie zdanie do mobilizacji.
Od około dwóch tygodni zastanawiałem się nad odejściem i wiele osób mnie namawiało, abym tego nie robił. Stało się tak jak widzicie.
Zastanawia mnie jedno. Gdzie są Ci wszyscy moi przeciwnicy? Miałem tak wiele wrogów na tym forum, którzy skarżyli się, a jakoś ich tu nie widać.
Jedyny Pwnt odezwał się w tym temacie (to byłoby chore, gdyby tego nie zrobił) i zachował się tak samo jak zawsze, czyli zbeształ mnie. Dziękuję Ci, że do końca jesteś taki sam.
Widzę, że wiele osób pisze o mnie w samych superlatywach. Dziękuję tym, którzy mnie polubili i docenili to co robiłem.

P.S Sami widzicie jak Administracja się zajmuje forum. Jakieś 24h temu moja rezygnacja została przyjęta, a Moderatora dalej mam.

Crayon
13-09-2008, 11:16
Może nie chcą Cię oddać, albo Mortiisowi nie chce się zmienić rangi(like Nixon. Bawił się, że niby jakiś 'hacked' o0)

Sądzę, że Ci wrogowie to Ci którzy oberwali od Ciebie warnem :<
Btw. ja też dostałem od Ciebie ostrzeżenie, ale tematu nie robiłem. PW <3

*Chojrak*
13-09-2008, 12:15
Wkoncu, moderator ktory faworyzowal swoich kumpli odchodzi. yeye.

tak, warn plz.

major-kulawy-pies
13-09-2008, 12:32
ja cie nie zbesztalem bo nie chce bana xddd ale tak naprawde jestes chujem podlym

Pelson 2
13-09-2008, 14:33
"Nie jeden mnie już chciał wykopać z tego forum i tak jak im się nie udało Tobie też sie nie uda. Wiele razy już mnie straszono. Mógłbym napisać o tym całkiem fajną bajeczkę z elementami horroru." twoje slowa splaxor :)


i co?

Osecik
13-09-2008, 14:45
Byles spox modkiem chodz mialem od ciebie 1 warna :D
Powodzenia xD

Kazuo
13-09-2008, 15:32
Wyjdź ! :) :cool: :cool:

Triko
13-09-2008, 15:59
:( No Coz zegnaj i powodzenia w real life

niech Adios odejdzie!!