Zaloguj się

View Full Version : Adios ^^



*Chojrak*
13-09-2008, 13:16
Witajcie.



Szanowny Adios, naduzywa swojej pozycji, nic nie wytlumaczy ^^.
Za jedno slowo 'kur wa' dostalem bana do 17 wrzesnia, przesada.
Czasy banow zostaly skrócone, ale nie przez adiosa, niby boty maja byc na 10 dni ban [ pierwszy ], a Seviper 2.0 dostal bana na 11 dni za wulgaryzmy.

Napisalem raporta, o co chodzi za jedno slowo *****.. a tu..

13:11 Madex: Zaco ban?.. na brassilian boy? za jedno *****?
13:11 Please wait patiently for a counsellor to reply.
13:12 Your request has been closed.

2 raport:
13:18 Madex: Dlaczego dajesz tak dlugie bany?Pomysl nie raz bo chyba po to Ci mozg dano..
13:18 Please wait patiently for a counsellor to reply.
13:18 Your request has been closed.

To jest nasz pro tutor.

Moj kumpel dostal za jedno slowo, mianowicie ' chuj ' bana na 4 dni, przesada. W ciagu jednej godziny dal on bd duzo banow, w tym 50 % za dlugich...

Ekipa powinna to przemyslec..
Aha, powiecie, nie pasuje nie graj, ale pierwszy raz narzekam na ekipe servera [ nie mowie o forum ] dostac za jeden wulgarzym bez ostrzezenia bana, aha gz adios

Psujekbanned
13-09-2008, 13:25
Ja również dostałem bana kilka minut temu, ale ban dla mnie był akurat słuszny xD.

Co do tych nie równych banów to się zgodzę... On po prostu nadużywa swojej posady ;|

Zaraz pewnie wpadnie tu jakiś moderator i usunie temat, bądź go zamknie!
Powinno być więcej takich tematów żeby Sz.P. Mortiis zwrócił na to uwagę...
To jest szczyt wszystkiego.

GrulixBaned
13-09-2008, 13:26
Proste dostałeś bana bo powiedziałeś słowa wulgarne. Adios tak zadecydował i masz bana.

*Chojrak*
13-09-2008, 13:29
Proste dostałeś bana bo powiedziałeś słowa wulgarne. Adios tak zadecydował i masz bana.


Zrozum, za slowo ***** dostalem bana do 17, a ty teraz lizesz dupsko bo dostales bana do 18 i chcesz sie przymilic adiosowi..


#Psujek
100% racja, zaraz modek ktory sie wywyzsza usunie temat bo pomysli ze jest zbedny, a tutaj nie ma zadnego odwolania ani nic, to jest zwykla krytyka..

Mc Maciek#

Wkońcu!
Pierwszy moderator, który nie zamknał tematu i powiedzial prawdy i sie nie bal..
Nareszczcie..

Onted#

Czy ja placze? Chodzi ze adios naduzywa swojej pozycji.. naucz sie czytac prosze..

Mc Maciek
13-09-2008, 13:30
Proste dostałeś bana bo powiedziałeś słowa wulgarne. Adios tak zadecydował i masz bana.

Tak zdecydował, ale powinien się stosować do tego, co zarządza Mortiis (krótsze bany), a nie wykręcać się czymś w stylu "bo mi się tak podoba".

Seviper 2.0
13-09-2008, 13:47
Treść wiadomości od Mortiisa:

http://i36.tinypic.com/2cgkkk4.jpg

Więc napisz maila i czekaj na odp. :>

Ban na 11 dni - unban po 32h.

ÓnDet
13-09-2008, 13:50
Witajcie.



Szanowny Adios, naduzywa swojej pozycji, nic nie wytlumaczy ^^.
Za jedno slowo 'kur wa' dostalem bana do 17 wrzesnia, przesada.
Czasy banow zostaly skrócone, ale nie przez adiosa, niby boty maja byc na 10 dni ban [ pierwszy ], a Seviper 2.0 dostal bana na 11 dni za wulgaryzmy.

Napisalem raporta, o co chodzi za jedno slowo *****.. a tu..

13:11 Madex: Zaco ban?.. na brassilian boy? za jedno *****?
13:11 Please wait patiently for a counsellor to reply.
13:12 Your request has been closed.

2 raport:
13:18 Madex: Dlaczego dajesz tak dlugie bany?Pomysl nie raz bo chyba po to Ci mozg dano..
13:18 Please wait patiently for a counsellor to reply.
13:18 Your request has been closed.

To jest nasz pro tutor.

Moj kumpel dostal za jedno slowo, mianowicie ' chuj ' bana na 4 dni, przesada. W ciagu jednej godziny dal on bd duzo banow, w tym 50 % za dlugich...

Ekipa powinna to przemyslec..
Aha, powiecie, nie pasuje nie graj, ale pierwszy raz narzekam na ekipe servera [ nie mowie o forum ] dostac za jeden wulgarzym bez ostrzezenia bana, aha gz adios





buhahahha ziomek ja za "jebany cwelu" na 2 tygodnie dostalem a ty placzesz zal...

old Don Mateo
13-09-2008, 13:56
@up

widziałeś ten temat http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=34444 jak nie to idź się utop a i jak ty dostałeś bana za takie gówno na 14 dni to jest większe potwierdzenie że nad używa władzy

@topic

Hmmmmm jak by to tu napisac wszyscy dobrze wiedzą że Mortiis nic nie zrobi w tej sprawie i przecież on nie zagląda już w ogóle na forum więc nie wie co i jak ;s wystaczy ci napisac na e-mail Mortiisa i opisac all ładnie cacy i liczyc na skrócenie bana lub unbana

Drako o.o
13-09-2008, 15:04
no i piszesz w tematach innych ze placza jak dostana bana a sam placzesz

moim zdaniem adios dobrze robi....

tyle mam do powodzenia

sebaa1994
13-09-2008, 15:07
Ja ostatnio Dostałem od Siery Bana no zal mi go poprostu

Mo$uke
13-09-2008, 15:19
No trudno , taka rzeczywistosc.
Bana za jedno slowo nie mozna dawac ale co sie dzieje na Apo praktycznie kazdy gracz doswiadczyl.
BYl tez taki temat ze chyba Seviper dostal bana , napisal bodajze do Mortiisa a ten mu skrocil do 3 dni.
Sprobuj , moze ci sie uda.

*Chojrak*
13-09-2008, 15:22
15:10 Mortiis: ok skrocilembana


. . . . .