PDA

View Full Version : [Armia 7.6] Nowe Respy



Blade Of Nyriax
15-09-2008, 14:41
Witam mam taką propozycje żeby stworzyć nowe płatne respy na jakich bedą
Drakule :) poniewarz jest mało tych respów a dużo ludzi na nicj expi.Te respy kosztowaly by Np.100cc za wejscie.Oczywiscie po 4-5 Drakuli na 1 respie :)
Co o tym sądzicie ??

Bakus Noize

Ale juz zrobili dawno płatne respy ms,bally są one na Ank

Bakus Noize
15-09-2008, 15:00
Jak dla mnie pomysł może być.
Mogło by to wyglądać coś w stylu płatnych ms.
A wejście mogło by kosztowac z 50cc ;p

Malffoy
15-09-2008, 15:17
Witam mam taką propozycje żeby stworzyć nowe płatne respy na jakich bedą
Drakule :) poniewarz jest mało tych respów a dużo ludzi na nicj expi.Te respy kosztowaly by Np.100cc za wejscie.Oczywiscie po 4-5 Drakuli na 1 respie :)
Co o tym sądzicie ??

Bakus Noize

Ale juz zrobili dawno płatne respy ms,bally są one na Ank

NIE, a dlaczego? bo dosc juz jest expowisk i wystarczy w zupełnosci... a jak juz to resp nie 100 cc tylko 1kcc bo na tym ots kazdemu sie kasa przelewa, wiem z wlasnego doswiadczenia xD

Tal
15-09-2008, 17:21
@Up
Taa na pewno sie kasa przelewa takiemu 130lvl'owi bez lepszego chara. Pomyśl, że na draculach nie expią 350+lvle...
@topic
Lepiej byłoby jakby zamiast robić nowe respy dracul dla 150~lvli zrobiliby nowe respy np. kingow, bally... :D

Wredny typ
16-09-2008, 15:57
Respy są i starczy. Na rl tibii też tak jest... chcesz isć na wrl to nie masz 8000 respów, chcesz na nich expić czekasz na resp. A wy chcecie tak: wlogować się zawsze mieć resp, i wbijać lvl bez końca. Chcesz resp > czekasz!! Niby w regulaminie kiedyś było (nie wiem czy nadal jest) że nie można sie wkrecac na resp. Wtedy moja zasada by się sprawdziła że można czekać. Ale na apo GM nie przeszczega tego i odpisze na raport od czego masz pvp... TYGRYS POMYŚL jak tak odpisujesz!! na big ms expi 400 rp i wkreca mu 800 ms!! i co? 400lvl ma go ubic? inna sprawa... 2 fragi? kto je ma wolne od 500+lvla?!

Trochę się rozpisałem, ale wracając do tematu. Jestem na NIE. GM bedzie zwracał uwage na "wkrętów" i bedzie OK.

MasterQ
16-09-2008, 16:22
@up
pff PVP jest dozwolone, więc zabijanie dla respa nie jest zkazane.

@Malffoy
Jasne odrazu 10kcc.

@topic
Moim zdaniem dobry pomysł, powinien wejść w życie.

Pessto
16-09-2008, 17:09
Moim zdaniem nowe respy dracul są niepotrzebne :mad:
I tak na tym OTS gra się bardzo łatwo :rolleyes:

@ Blade Of Nyriax

Jezeli nie możesz juz życ bez expienia to wybierz się na OTS kingi albo na MS-y - taka moja rada

aaaa... bym zapomniał
"Ponieważ" jak coś :D

Mo$uke
16-09-2008, 18:50
Jestem za tymi respami ale....
Cos dla wiekszych i mniejszych lvl'i.
Dla mniejszych dracule.
A dal wiekszych lvl tunel w 50 ballami...p od 1000 lvl
I jeszcze jakis platny resp od 400/500.

Quik
16-09-2008, 20:07
Dobry pomysł chociarz by nooby nie wchodziły na expowiska czyjeś bez odpowiedniej opłaty :) przy okazji kasy u high lvli by torchę ie przetraciła.Takie bramki powinny byc na Balach i innych mocnych potworach :D

Heroes Rooker
16-09-2008, 20:27
Kurde po co wam znów jakieś respy..
Tak samo z tymi trainerami na rooku...
Powiem jedno jestem za Nie...
Mamy dużo tych respawnów tym samym z Ballami , MS , OTS Kingami itp...

Wredny typ
17-09-2008, 17:58
@MasterQ

wiem ze dozwolone, ale ktos na resp wkreca ci, piszesz raport i gm odpisze ze od tego pvp masz. I co? masz 400lvl i masz pk wbijac na 800lvl co wkreca? i np 400lvl to ek a 800ms, to wiadomo ze ms zadaje wiekszy dmg i za kinga jak razem bija to ms ma 160k expa a ek reszte. Jest w tym sens? Niech gm cos robi z takimi klientami co wkrecaja!

Pall Posion
17-09-2008, 21:11
to lepiej bezpłatne niech respy zrobi jakoś mi nigdy nie brakuje respow na ms i na kingach a na drakulach nie expie.

Ernim
20-09-2008, 14:54
Dla mnie moze byc ale jak chcesz 50cc za respa placic to musial bym tam siedziec dlugi czas zeby miec jakis wiekszy zysk. Moim zdaniem powninno byc tylko wiecej respow i tyle bo wiekszosc ludzi stac na wejscie na ms za 50cc wiec to nic nieda.

Silkroad
20-09-2008, 17:51
Tak zrobić 100 respów na expgardzie i koniec głupich tematów.
A tak na serio to można zrobić pare respów w city i starczy ;)

Badzjos
20-09-2008, 19:54
Zal... Już było tyle tych tematów ze szok!! Zrozumcie ze jak bedzie za duzo respow, to juz nie bedzie zadnego problemu z ich zdobywaniem, a co za tym idzie będzie zbyt łatwo!! Myśle ze lepiej wprowadzić nowe potwory, wiec i tez troche nowych respow z nimi, przede wszystkim w takich granicach siłowych jak Monster Skeleton-Mistic Scarab. Poza tym cos w granicach Urge-Queen.

Clizz
26-09-2008, 19:41
Zaznaczyłem tak bo by szybko exp leciał ale w głebi sam niewiem bo tak to jest że przecierz dracule same sie biją to to dużo nieda a jak by dało to troche za szybki exp

Marcelllo
26-09-2008, 20:19
Jestem na tak. Ale żeby były też respy dla takich facc :o ostatnio jestem niestety takim low lvl facc ^^ i nie ma na czym expić... ale na szczescie mam h lvl'a ktorym kasa ostatnio CHU**WO leci bo coraz to zmniejszaja loota.... Były dobrze ms, wise, queeny ale musiał się GM bawić i wszystko zepsuć... Można by zmniejszyć exp z tych potworków troche ale loot przywrócić ^^

Aristes
26-09-2008, 21:00
Ja bym proponował jeszcze respy za Free dla FACC z Behemothami, ponieważ też ich mało a dużo ludu expi.

Bondi
26-09-2008, 21:52
Taa, z tymi draculami masz rację. Te na wschodnie zawsze zajęte, a jak jakiś jest resp wolny i zazwyczaj ten pierwszy od wejścia... A na północy jest tylko x3, to ja już tam sobie nie poexpie. Zdecydowanie wprowadzenie resp dracul x5-6 ; )

Adilinho
26-09-2008, 22:24
Powinny kosztowac nawet ponad 100cc bo masz duzo expa na apo...